افسر دیده مشت راننده در فیلم به بررسی: Kelowna RCMP

محتوای مقالهیک ویدیو گردش در رسانه های اجتماعی که به نظر می رسد برای نشان دادن یک Mountie مشت زدن یک مبارز ران

توسط MASTERNEWSS در 14 خرداد 1399

محتوای مقاله

یک ویدیو گردش در رسانه های اجتماعی که به نظر می رسد برای نشان دادن یک Mountie مشت زدن یک مبارز راننده را بگویم کامل داستان های Kelowna جدا شدن بالا افسر گفت:.

RCMP راه اندازی کرده اند بررسی آنچه اتفاق افتاده است گفت: RCMP Supt. برنت Mundle.

این ویدیو توسط یک رهگذر را نشان می دهد و دو افسر کشتی با یک مرد در یک پارکینگ در روز شنبه. یک سوم Mountie نشان داده شده است گرفتن از وسیله نقلیه خود را در حال اجرا کردن و مشت زدن غیر نظامی در صورت.

"من تشخیص می دهم که تاکتیک ها دیده می شود در این ویدئو تکان دهنده برای بسیاری از مردم است. هر زمان یک افسر مورد نیاز است به درخواست استفاده از نیروی گزینه در دستگیری این می تواند به نظر می رسد نگران کننده" Mundle گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه در جدا شدن.

"آن است که همیشه قصد ما به تصویب مسالمت آمیز بازداشت اما هنگامی که شرایط نیاز به آن افسران ممکن است نیاز به استفاده از گزینه های دیگر. این ممکن است شامل استفاده از نیروی فیزیکی است.

"این به این دلیل ما افسران آموزش دیده برای انجام مستمر ارزیابی ریسک از این وضعیت به عنوان اغلب این تصمیمات مورد نیاز در یک دوم تقسیم شد."

این ویدئو نشان نمی دهد چه منجر به Mountie اقدامات Mundle گفت این مرد دستگیر شد و برای انسداد است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب