هنگامی که یک قدرت مقدار زیادی از سوالات را برای استیلرز WR گروه در سال 2020

TribLIVE روزانه و هفتگی خبرنامه ایمیل ارائه اخبار شما و می خواهید اطلاعات شما نیاز به راست به صندوق پستی خود

توسط MASTERNEWSS در 2 خرداد 1399

5 دقیقه پیش

دلایل بی شمار آن را به نظر می رسد مانند یک عمر پیش. اما این تنها 17 ماه به عقب که Pittsburgh Steelers تا به حال آنچه به نظر می رسید به حسادت NFL در رابطه گسترده ای از گیرنده های' سپاه.

1-2 پانچ که ترکیب 215 جلب 2,723 متری و 22 touchdowns که فصل بود بی همتا در لیگ. بازی شیر یا خط در یک وعده اخیر دور دوم انتخاب کنید که اگر چه او می خواهم تلاش به عنوان یک تازه کار بود بزرگ-بازی ماشین در کالج. به علاوه یک جفت زرنگ و دانا و قابل اعتماد اسلات گیرنده که کاملا مناسب در تو رفتگی در دیوار خود را در جرم.

در دسامبر 2018, استیلرز به نظر می رسد در بالای WR جهان با آنتونیو قهوه ای بت اسمیت-شوستر جیمز واشنگتن الی راجرز و رایان Switzer. هیچ یک از این گروه بود و گذشته خود را نخست; سه نفر 24 یا جوان.

قهوه ای بود در راه خود را به یک یقین Hall of Famer و اسمیت-شوستر تا به حال 111-گرفتن 1,426-حیاط فصل در طول یک سال که او در آن تبدیل شده 22 در روز شکرگزاری است.

اما همه چیز برای استیلرز' گیرنده های موقعیت اتاق شروع به رفتن در سراشیبی شروع روز بعد از کریسمس سال 2018 زمانی که قهوه ای کردم به تمرین کرد با بن Roethlisberger. بدنام دنباله ای از حوادث که به دنبال در نهایت منجر به یک تجارت به اظهارات اوکلند.

به عنوان چیزهایی که نشستن در حال حاضر نیمه راه از طریق منحصر به فرد این NFL offseason قهوه ای است که از لیگ. راجرز بیش از حد. اسمیت-شوستر در حال آمدن است بسیار ناامید کننده و آسیب-سرند فصل است. همان را می توان گفت: در مورد Switzer. واشنگتن فقط 60 جلب و چهار touchdowns از طریق دو NFL فصل است.

طرفدار فوتبال تمرکز به تازگی ثابت استیلرز به عنوان 18امین-بهترین گسترده ای از گیرنده های سپاه در NFL. که trailed برای اساس مقایسه کلیولند (نهم) و سینسیناتی (11th) خود را بدست آورد.

در برخی از راه که 18th ممکن خیریه: هر PFF را ذهنی رتبه بندی در میان عبور catchers برای 2019 فصل استیلرز رتبه مرده در NFL (هر چند که امتیاز طول می کشد را به حساب همه واجد شرایط عبور فو).

حتی پس از صرف مقدار زیادی از های اخیر حق بیمه پیش نویس سرمایه در گیرنده گسترده استیلرز به ظاهر وارد 2020 فصل را با سوالات بیشتر از پاسخ ها را در موقعیت. هر یک از چهار گذشته پیش نویس یکی از آنها بالای دو میدارد شده است یک گیرنده گسترده. تمام شد پیش نویس بین ردیف 49-66 به طور کلی از جمله این سال بالا استیلرز انتخاب تعقیب Claypool.

"چیزی بزرگ در حال رفتن به سمت راست وضعیت هر کجا که شما دریافت پیش نویس," Claypool گفت. "بدیهی است که شما نمی توانید کنترل کنید که اما برخی از بچه ها به اندازه کافی خوش شانس برای قرار دادن در این وضعیت است."

پیش بینی چهار صفحه در استیلرز WR عمق نمودار اسمیت-شوستر, Diontae جانسون واشنگتن و Claypool – خواهد بود بین 22 و 24 ساله که فصل (برنامه ریزی شده است به پا زدن کردن. وجود دارد دلیلی برای باور کردن هر یک می تواند پر کردن نقش خود را:

  • اسمیت-شوستر را در رزومه در حال حاضر شامل یک WR1-نوع فصل
  • جانسون رهبری استیلرز در جلب و دریافت متری در فصل گذشته به عنوان یک تازه کار
  • واشنگتن به نمایش گذاشته شده است به اندازه کافی بهبود تدریجی معقول این است که امید هنوز هم نگه می دارد او می تواند نمایش برخی از صفات در NFL که او نمایش داده می شود در 40 حرفه touchdowns دانشگاه ایالتی اوکلاهما
  • Claypool دارای یک ترکیب نادر از اندازه (6-4, 238) سرعت (4.42 در 40) و تولید در یک زمان مدرسه (1,037 متری 13 touchdowns به عنوان ارشد در نوتردام) که آمار و ارقام به ترجمه به نرم افزار بازی

"شما رو که فراموش کرده اند این نوع از فوق العاده, فیزیکی است که اجازه می دهد آنها را به انجام برخی از چیزهایی که" توهین آمیز و هماهنگ سفت Fichtner گفت. "شما می دانید به طور طبیعی به عنوان یک مربی شما هیجان زده در مورد این فرصت است."

اما تا زمانی که اسمیت-شوستر تولید بدون بهره گیری از رنگ قهوه ای در اطراف به سیفون دور دو تیم شک و تردید را معطل او درست است شماره 1. اگر چه هیچ چیز جانسون را به عنوان یک تازه کار نشان داد که او نمی تواند یک NFL شروع گیرنده گسترده نبود قطعی ثابت او را از بالای پله, یکی, یا. یکی دیگر از متوسط فصل از واشنگتن اشاره او نزدیک به "سینه" از تعیین به عنوان یک "برک آوت" نامزد شده است. و با یک سراغ جامعه قطبی شده توسط Claypool را skillset او تا به مقدار زیادی برای اثبات داشتن هنوز پا بر روی یک NFL عمل میشه.

X-عامل Roethlisberger بازگشت پس از گم همه اما شش چهارم از فصل گذشته به دلیل جراحی آرنج. به عنوان اسمیت-شوستر قرار داده و آن را جمعه در NFL Network "ما قطعه گم شده (در سال 2019) بود و بن."

"من واقعا دوست دارم که در آن ما در حال رفتن در آغاز فصل گذشته و offseason با جوان, جیمز واشنگتن و Diontae," Fichtner گفت: "و آن را فقط رفتن به واقعا فرصت دیگری برای بن به اشتراک گذاشتن سبک رهبری خود را می خواهید به درایو خود و القای آن در یکی دیگر از جوان گیرنده گسترده."

سلام استیلرز ملت, دریافت آخرین اخبار در مورد Pittsburgh Steelers اینجا.

کریس Adamski یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با کریس از طریق ایمیل در cadamski@triblive.com و یا از طریق توییتر .

دسته بندی: ورزشی | استیلرز/NFLtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب