نظر: ما باید در حال حاضر برای مقابله دراز مدت اثرات بیولوژیکی COVID-19 استرس در کودکان و نوجوانان' سلامت و توسعه

محتوای مقاله در ادامهکمک به کودکان و نوجوانان رشدآن را خیلی دیر نیست برای جلوگیری از کودکان و نوجوانان در حال

توسط MASTERNEWSS در 6 مرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

کمک به کودکان و نوجوانان رشد

آن را خیلی دیر نیست برای جلوگیری از کودکان و نوجوانان در حال رشد در همه گیر شدن ناخواسته تلفات. ما در مواجهه با امکان شیفت های لرزه ای در سلامت جامعه و رفاه اگر ما نمی کنند. خبر خوب این است که وجود دارد خاص و مبتنی بر شواهد اقدامات ما می تواند.

حضور گرم و حمایت بزرگسالان می تواند محافظت از کودکان از حوادث استرس زا در زندگی. دید از اوراق قرضه بین والدین و فرزندان در حال محافظ در برابر مضر در دراز مدت اثرات مالی ناامنی در سیستم ایمنی بدن — گسترش بزرگسالی. پدربزرگ و مادربزرگ, معلمان, مربیان, دیگر مهم تر و صمیمی جوامع در زندگی کودکان در حال ارائه نمونه های الهام بخش از نحوه خلاقانه اتصال و پشتیبانی از کودکان به صورت دیجیتالی و فیزیکی اما نه اجتماعی, فاصله راه های.

ایجاد فرصت برای کودکان و نوجوانان به مشارکت در بازسازی برنامه می تواند در توانمند سازی افراد جوان را به عنوان رهبران. متنوع جوانان شورای مشورتی مانند کمیسیون بهداشت روانی کانادا در شورای جوانان می تواند مدافع با ترکیب عقل و چشم انداز جوان مردم تجارب زندگی می کردند.

ما می خواهیم سیاست گذاران به دنبال شواهد علمی و مشورت با کارشناسان متمرکز بر رشد کودک از جمله متخصصان اطفال روانشناسان و محققان در زیست شناسی از اوایل تجربیات زندگی.

برای شروع سیاست گذاران باید از سرمایه گذاری در راه حل برای به حداقل رساندن مبتنی بر شواهد بالا 10 تهدیدات مشخص شده توسط کودکان برای اولین بار در کانادا. این شامل افسردگی و اضطراب و سوء استفاده از کودکان — که همه آنها تقویت شده توسط این بیماری همه گیر. در نهایت ما می خواهیم ایجاد متنوع فدرال و استانی همه گیر بازیابی وظیفه نیروهای خود را برای ایجاد یک نشان مبتنی بر استراتژی برای حمایت از کودکان و نوجوانان است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن