وحشت در کاخ سفید به عنوان کارکنان کشف وجود دارد برخی از مرتب کردن بر اساس از همه گیر می افتد

وجود دارد بسیاری از مردم در این کشور که به دام افتاده در بد مشاغل اعم از خطرناک طاقت فرسا به سادگی خسته کننده

توسط MASTERNEWSS در 10 مرداد 1399

وجود دارد بسیاری از مردم در این کشور که به دام افتاده در بد مشاغل اعم از خطرناک طاقت فرسا به سادگی خسته کننده خود واقعیت های مالی. در ایالات متحده که چیزی کمتر از رفو غنی است یک وضعیت بالقوه خطرناک; اگر شما به یک حادثه و در نهایت در انتهای اشتباه بزرگ پزشکی لایحه برای مثال حتی یک مقدار مناسب و معقول از پول ذخیره شده برای یک روز بارانی تبخیر می تواند یک شبه. اگر شما از دست دادن شغل خود را, بیمه بیکاری, بیمه پوشش نمی دهد ممکن است صورتحساب. اگر شما یک کودک اوه نه چرا شما انجام این کار ؟ و اگر شما را احمق اشتباه از رشد, شما ممکن است در نهایت به دور پس انداز خود را فقط به یک پزشکی-بودجه خانه سالمندان است.

همه این حقایق مطمئنا وزن در ذهن بسیاری از مردم در واشنگتن که شغل ناگوار و یا در واقع شر به خصوص کسانی که هنوز در تکاپوی تا مرد بد نردبان. جوان مردم به این شهر تفکر آنها ایجاد اختلاف و در نهایت تولید powerpoints برای ماهی شورای آمریکای شمالی و اما آنچه را که قرار است انجام دهید—ترک ؟ به همان اندازه ما منجر به این باور توسط بی پایان نشت وجود دارد که بسیاری از مردم در مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید که همیشه نگران توسط رئیس جمهور رفتاراما با این وجود آنها باقی بماند.

مرگ این صبح از هرمان قابیل به Islamophobic سابق جمهوری خواه و نامزد انتخابات ریاست جمهوری که به نقل از گوگل فیلم در پایان مبارزات انتخاباتی خود ممکن است باعث reconsiderations برای این محاصره کاخ سفید کارکنان. جیک شرمن نویسنده سیاسی برتر در خبرنامه برای واشنگتن تخت توییتی طولانی نیست پس از اعلام قابیل مرگ است که تیم او بود دریافت اینتل از "درون مغلوب ساختن پیشی جستن دولت" که دستیاران "احساس می کنم مثل آنها کار نمی تواند با خیال راحت در طول COVID و گفته بودن به پوشیدن ماسک."

قابیل تا به حال با حضور تهمت را بدترین بازیکن میدان از یک تجمع در Tulsa, اوکلاهما, که در آن او گرفته شده توسط عکاسان maskless و احاطه شده توسط دیگران است. به تازگی به عنوان دیروز پست در توییتر خود خوراک مطرح شک و تردید در مورد کوروناویروس. یک حذف صدای جیر جیر از قابیل حساب قبل از این تجمع به عنوان خوانده شده: "ماسک نخواهد بود و اجباری برای این رویداد خواهد بود که با حضور رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. مردم می خواهند!" چند تهمت کارکنان نیز آزمایش مثبت برای coronavirus پس از این تجمع است. اما این درست نیست که تنها بالقوه superspreader رویداد تهدید کننده کارکنان: در این هفته مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین آزمایش مثبت برای ویروس.

از آن آسان است برای دیدن چگونه ممکن است فشار سیاسی در داخل کاخ سفید به پوشیدن ماسک, کار برای یک رئیس جمهور که تنها به تازگی و بی میلی به تن یکی ، آن را به همان اندازه آسان به فکر می کنم که کسانی روانی به اندازه کافی کار برای مغلوب ساختن پیشی جستن کاخ سفید واقعا ممکن است اشتراک در کابل مکتب فکری بر ضرورت از ماسک است. رهبران حزب را به صرف ماه گذشته در تلاش برای ردیف عقب اولیه خود را شک و تردیداما محلی جمهوری خواهان همچنان به از بین بردن آن همه در انجام کارهایی مانند مقایسه ماسک حکم به کره شمالی ظلم و ستم. این رتبه و فایل در حال آمدن است در اطراف برای ماسک, اما این حزب در واشنگتن شده است شدید تر از اعضای آن است. آن است که بیش از حد آسان است تصور کنید که برخی از بیست و چیزی بنی جانسون کلون با کاخ سفید نشان به نام خود همکار یک "ماسک ساده" برای قرار دادن یک روز در دفتر.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب