والدین و مربیان بپرسید که چگونه B. C. یادگیری گروه را مدیریت آموزش و پرورش دستیاران

محتوای مقاله در ادامه"پسر من یا هر دانش آموز با ناتوانی یا" diversability,' باید قادر به حضور در مدرسه تمام وق

توسط MASTERNEWSS در 10 مرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

"پسر من یا هر دانش آموز با ناتوانی یا" diversability,' باید قادر به حضور در مدرسه تمام وقت, صرف نظر از اندازه از مدرسه خود را. حداقل این است که چگونه آن را می خواند به من گفت:" واتسون.

استانی افسر بهداشت دکتر بانی هنری اذعان اهمیت در-یادگیری در کلاس درس در روز شنبه روزانه COVID-19 روز رسانی.

"هستند بسیاری از نیازهای مختلف و بالاتر از نیازهای آموزشی کودکان که در کلاس درس با تنظیمات فوق العاده مهم است," او گفت:.

"این واقعا یکی از بزرگ بعدی گفتگوهای گفت:" دارن Danyluk رئیس B. C. مديران و معاون مديران انجمن.

از آن خواهد شد پیچیده و در برخی موارد گفت: برای پیدا کردن تعادل بین گروه های یادگیری پوش در اندازه اجازه می دهد تا برای تماس آسان ردیابی و نیاز به جلوگیری از بازگشت دانش آموزان با نیازهای ویژه خروج از کلاس های درس برای پشتیبانی به جای دریافت آن از دستیاران در کنار همسالان خود.

"سپس شما که انزوا" گفت: Danyluk. "همکاران من در موقعیت رهبری و معلمان احساس وجود داشته است دستاوردهای قابل توجهی با گنجاندن و می خواهید برای حفظ آن به عنوان آنجا که ممکن است."

وارن ویلیامز رئیس جمهور از K-12 رئیس شورای CUPE محلی 15 که نشان دهنده آموزش دستیاران گفت: "ما در حال دفاع بیشتر EA پشتیبانی در کلاس های درس. ما لازم نیست یک حس چگونه بسیاری از, اما می توانید ببینید که وجود خواهد داشت یک نیاز وجود دارد به عنوان یک نورد از این بود."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب