پاتریک استوارت Shakespearean sonnet خوانش درخشش نور در طول بحران

TribLIVE روزانه و هفتگی خبرنامه ایمیل ارائه اخبار شما و می خواهید اطلاعات شما نیاز به راست به صندوق پستی خود

توسط MASTERNEWSS در 31 اردیبهشت 1399

11 دقیقه پیش

هنگامی که زمان می آید به ما بگویید grandkids در مورد این بیماری همه گیر از سال 2020 وجود خواهد داشت هیچ کمبود داستان.

آن ترسناک بود. همه چیز را تعطیل و دهها هزار نفر کشته شدند. مردم آنقدر دست پاچه شما می توانید پیدا کردن کاغذ توالت یا آرد در قفسه های فروشگاه. مدارس بسته شده است.

همه شما می توانید انجام شد سعی کنید به نگه داشتن خانواده خود را سالم و بهترین ها را از تلاش ها و شرایط عجیب و غریب.

این چیزهای کوچک کمک می کند در زمان هایی از این دست. و محبوب بازیگر, Patrick Stewart شده است انجام بخشی خود را به روشن روز در طول بحران جهانی است.

پس از ارسال در رسانه های اجتماعی خواندن شکسپیر غزل 116 در صاف باریتون در مارس 21 — تصویری اتحاد 57,900 دوست دارد و 11,700 سهام در توییتر — استوارت شروع به ارسال منظم خوانش از برد بیشتر-14-خط شعر است. آنها داده ام هزاران نفر چیزی هر چند کوچک را به نگاه به جلو به هر روز.

این اتصالات انتخاب موضوع. استوارت بهترین و شناخته شده در فرهنگ عامه به عنوان سروان. ژان-لوک پیکارد در "پیشتازان فضا: نسل بعدی" و مرتبط با آن فیلم و همچنین پروفسور چارلز خاویر — در کنار Ian McKellen را مغناطیس — در چند "X-Men" ، اما او به عنوان یک بازیگر مرحله پیوست, شرکت رویال شکسپیر و اولین برادوی ظاهر در سال 1971 در شکسپیر "A Midsummer night's Dream" با توجه به britannica.com.

با وجود موفقیت "او هرگز متوقف نمایشی شکسپیر" در "طوفان" "اتللو," "مکبث" و "هملت."

در تازه ترین پست سه شنبه استوارت که knighted شد در سال 2009 پردازد غزل 61 شکسپیر 154-شعر quarto — تا به نام چرا که در هر صفحه یک چهارم از اندازه یک ورق کامل — منتشر شده در 1609.

استوارت می خواند:

O هیچ! عشق تو هر چند بسیار است:

آن است عشق من است که نگه می دارد چشم معدن بیدار;

خود من عشق واقعی که خداوند من و بقیه شکست

بازی نگهبان تا به حال به خاطر تو

"کمی از تلخی که به نظر من" او مشاهده. "شاید حتی عصبانی است. خوب عشق نیست همیشه رویاهای شیرین است آن؟"

این اشعار "طراحی شده برای بزرگداشت این شاعر محبوب برای تمام ابدیت" می نویسد: هانا Crawforth مدرس ارشد در اوایل ادبیات مدرن در کالج کینگ لندن, هر چند او هشدار خواندن آنها را به عنوان زندگینامه.

آنها عبارتند از معروف غزل 18 آغاز می شود که:

باید من مقایسه تو به یک روز تابستان?

تو دوست داشتنی تر و معتدل تر

شکسپیر غزل شد نوآورانه Crawforth می نویسد: با در نظر گرفتن اشعار سنتی از اکتاو (هشت خط) و sestet (شش خط) پیکربندی به 12 خط به دنبال انعقاد دوبیتی (دو خط).

"غزل یکی از کوچکترین و کم حجم ترین شاعرانه اشکال فقط 14 خط محکم قافیه آیه اما شکسپیر نشان می دهد که آن را قادر به فراگیر عمیق ترین طیف وسیعی از تجربه انسانی و احساسات" Crawforth می نویسد.

در پست های اخیر, Jonathan michael [tm] smith که نقش سروان. پیکارد اولین افسر William T. Riker در "Star Trek" می پیوندد استوارت — با مناسب اجتماعی فاصله — به خواندن غزل 57. Michael [tm] smith reprises نقش با استوارت در این سال "Star Trek: پیکارد" در CBS همه دسترسی داشته باشید.

شما می توانید به دنبال استوارت روزانه سفر از طریق این غزل در توییتر و یا Instagram. خود رسیدگی است @sirpatstew.

نیل Linderman است Tribune-Review دیجیتال تولید. شما می توانید تماس نیل در 724-850-1284 یا nlinderman@triblive.com.

دسته بندی: AandE | کتاب ها | Movies/TV | تئاتر و هنرtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب