پیت مربیان آگهی هدر Lyke مقابله با بیماری همه گیر مسائل دیگر در Facebook

TribLIVE روزانه و هفتگی خبرنامه ایمیل ارائه اخبار شما و می خواهید اطلاعات شما نیاز به راست به صندوق پستی خود

توسط MASTERNEWSS در 24 اردیبهشت 1399

حدود یک دقیقه پیش

زمانی که چهار پیت مربیان و مدیر ورزشی هدر Lyke کردم و با هم سه شنبه شب در Facebook Live — با KDKA رادیو صبح میزبان لری Richert بازی ترافیک پلیس —گفتگو زوم به معنای واقعی کلمه.

از ماسک محافظ (و چرا برخی از پیت بازیکنان فوتبال با پوشیدن آنها؟) به مایکل جردن (و هیچ جف کاپل هرگز غوطه دادن بر او).

از آن زمان تفاوت بین پیتسبورگ و آتن یونان (ساعت هفت) به بلیط بازپرداخت (فقط ذکر آنها را در مقابل پت clarion u. athletics).

اما سوال بزرگ قرار داده شد به Lyke توسط Richert و اهمیت آن بیش از هر دیگر: آیا فوتبال کالج در پاییز ؟

"میلیون دلار سوال درست است؟" Lyke گفت. "من آرزو می کنم من تا به حال میلیون دلار،"

Lyke و clarion u. athletics شده اند جلسه با ACC همکاران بیش از گذشته چند هفته در تلاش برای کشف کردن که چگونه به شروع فصل در میان (یا امیدوارم در نزدیکی پایان) از covid-19 بیماری همه گیر.

"همه ما درک اهمیت همه ما ورزشی بازگشت اما فوتبال در خصوص" Lyke گفت.

اعتراف او یک فرد خوشبین طبیعت Lyke گفت: "من بیش از حد اعتماد به نفس, اما من بسیار خوش بینانه است."

Lyke گفت: ACC مسئولان و کسانی که در قدرت در مدارس عضو تعیین کرده اند که کنفرانس بازی را دریافت کنید اولویت است. "اگر هر چیزی می شود کاهش می یابد ما را اولویت بندی ما ACC کنفرانس مخالفان," او گفت:, و اضافه کرد همه گزینه ها در حال بررسی قرار گرفت.

فصل مدل تمام مدارس امیدواریم که برای به دست آوردن یک فرصت را به آغوش خواهد بود گرفتن با هم شش هفته قبل از اولین بازی. در پیت است که در 25 ژوئیه.

البته نگه داشتن هر کس عایق از coronavirus میباشد با Lyke هشدار "ما در حال رفتن به باید بسیار دقیق فرآیندها و protocals در محل به آنها را به عقب."

با بازیکنان خود به خود در خانه از اواسط ماه مارس – مربیان بررسی در به طور مرتب از طریق تلفن Facetime و زوم — clarion u. athletics گفت که نگرانی در مورد گرفتن بازیکنان آماده برای "فیزیکی از بازی مطبوع است."

"چقدر کار شما واقعا می تواند در خانه انجام دهم؟"

Clarion u. athletics گفت: او را به صحبت برخی از بازیکنان در Facetime, ساخت توجه داشته باشید عدم ماسک بیش از برخی از چهره.

"من فکر نمی کنم بچه های ما با پوشیدن یک کل بسیاری از ماسک ها به عنوان آنها راه رفتن در اطراف" او گفت:. "آنها نوع فکر نمی کنم آنها نیاز به. زمانی که آنها با ما در حال رفتن به آنها را."

Clarion u. athletics گفت: آن دشوار خواهد بود برای دریافت از طریق تمام مقدمات لازم در شش هفته – با توجه به در حالت عادی تابستان بازیکنان شروع به کار کردن خود به خود حداقل دو ماه قبل از اولین رسمی تمرین در ماه اوت است.

"همان مقدار از چیزهایی اما شاید در یک بسته کوچک" او گفت:.

در ضمن او مشغول ساختن خود 2021 استخدام, کلاس شدن چهار نفر از 12 تعهدات شفاهی از بازیکنان که هرگز حتی در بازدید از پردیس. این کلاس در حال حاضر در رتبه 26 در سراسر کشور توسط Rivals.com.

مربیان ظاهرا در حال کار اضافه کاری این فصل. "همه ما از همسران نمی خواهم ما را بیش از حد" clarion u. athletics گفت.

زمانی که Richert, حاشیه خبرنگار پیت برای بازی در KDKA-FM ذکر ورزشی بخش خط مشی بازپرداخت برای لغو بازی ها, clarion u. athletics سریع با خوشخو موعظه.

"آیا شما واقعا باید برای پرتاب است که در" مربی گفت. "من نمی خواهم شما صحبت کردن در مورد استرداد بلیط. ما در حال رفتن به یک فصل فوتبال است و ما در حال رفتن به سازمان دیده بان شما در حاشیه."

Lyke افزود: "بدیهی است که ما نیاز به ورزش به راه اندازی مجدد. من نمی دانم چقدر بیشتر cornhole من می توانید بر روی تلویزیون تماشا کنید. آن را بدون جرم."

Lyke و clarion u. athletics ملحق شدند در این برنامه توسط مردان و زنان مربیان بسکتبال کاپل و لنس سفید و سه بار ACC قهرمان والیبال مربی دن فیشر.

سفید مشتاق به بازگشت به حالت عادی پس او می تواند شروع به بازسازی تیم خود را با پنج بازیکن جدید از جمله دانشجوی سال اول تریسی Hueston رتبه 73 در کلاس 2020 توسط ESPN.

فیشر نگه می دارد در تماس منظم با بازیکن خود را, اما او باید مراقب باشید که به دانستن زمان از روز است. بازیکنان خود را پراکنده در سراسر جهان با Lexis Akeo در Kapolei, هاوایی و Zoi Faki در آتن ،

اگر فیشر تماس زوم جلسه 2 p. m. او گفت: "من باور دارم که 8 صبح در هاوایی و 9 p. m. در آتن."

https://triblive.com/sports/college/pitt/

جری DiPaola یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس جری از طریق ایمیل در jdipaola@triblive.com و یا از طریق توییتر .

دسته بندی: پیت | ورزشیtinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de
آخرین مطالب