آلو ساکنان در حمایت و مخالفت از مدیر مدرسه زیر نژادی متهم Facebook پست

TribLIVE روزانه و هفتگی خبرنامه ایمیل ارائه اخبار شما و می خواهید اطلاعات شما نیاز به راست به صندوق پستی خود

توسط MASTERNEWSS در 27 تیر 1399

11 دقیقه پیش

آلو ساکنان تا به حال واکنش ها به یک بحث پست توسط یک عضو هیئت مدیره مدرسه در خصوصی صفحه رسانه های اجتماعی.

بیش از ده نفر آمد تا پنج شنبه شب جلسه ای ویژه با بسیاری خواستار استعفای امی Wetmore برای نظرات او ساخته شده در زندگی مهم در آلو Boro Facebook صفحه.

این پست در سوال های ساخته شده در جولای 8 توسط هیئت مدیره مدرسه امور مالی کمیته ارتباط با یک بخش از آن بالا بردن خشم برخی از اعضای جامعه.

"برای کسانی که آن را دیده نمی وجود دارد یک بحث داغ در مورد کسی که دلالت جمهوری خواهان نژادپرستانه" پست بخوانید. "من می خواهم به بیانیه ای که حتی بیشتر. اگر شما سفید هستند و شما در حال زندگی در ایالات متحده آمریکا, شما در حال نژادپرست است. من می گویم این به عنوان یک زن."

پدر و مادر Klint ماکرو به نام کسانی که نظرات تفرقه مضر و بد آگاه در میان چیزهای دیگر.

"من سوال قضاوت و شخصیت کسی که علنا را پتو اتهامات نادرست علیه یک گروه از شهروندان بر اساس صرفا بر اساس رنگ پوست خود را," او گفت:. "به عنوان تفرقه به عنوان آن ممکن است به من احترام توانایی او به عنوان یک فرد شهروند به صدای او نظر و دفاع از حق خود به انتشار آن تحت متمم اول قانون اساسی ایالات متحده است.

"اما به عنوان یک عضو هیئت مدیره و نماینده آلو قصبه مدرسه منطقه به آزار و اذیت, divide, بیگانه تحریک ترس و بالقوه نفرت بر اساس رنگ پوست وجود دارد باید فوری نتیجه است."

ساکن جان اندرسون, یک معلم دیگر در منطقه تکرار برخی از کلان را بررسى كنند. او گفت: Wetmore نیاز به استعفا و یا آن مجموعه اولویت برای دیگر اعضای هیئت مدیره و کارکنان منطقه برای ارسال هر چیزی در رسانه های اجتماعی بدون انشعاب.

"من مشکلی ندارم با Wetmore, خودش" اندرسون گفت. "متاسفانه او نیاز به یادگیری یک درس است که آنچه شما را در رسانه های اجتماعی است و ماندگار. من صحبت کردن با فرزندان خود من در مورد آن به طور معمول. اگر شما آن را قرار داده وجود دارد خارج وجود دارد, شما بهتر بود آماده برای ایستادن به آن است. این یکی از دلایل من لازم نیست که رسانه های اجتماعی چون هر چیزی می تواند اشتباه گرفته است."

دیگران آمدند و در حمایت از Wetmore است که آلو دموکراتیک رئیس کمیته از جمله بنیانگذار پل آلو صفحه امی Badali.

او گفت که صفحه ایجاد شده برای مکالمه و پشتیبانی از یک دیگر و همچنین در پاسخ به نظرات توهین آمیز او را دیدم در دیگر رسانه های اجتماعی.

"وقتی دیدم نظرات 'خارج کردن شیلنگ آتش نشانی و اجرای آنها را با اتومبیل های خود را در یک آلو جامعه Facebook صفحه در توجه به مردم معترض من می دانستم آن یک گزینه به تظاهر این اتفاق نمی," او گفت:.

او گفت: Wetmore یک دارایی فوق العاده به منطقه و نظرات او در اشاره به یکی دیگر از بحث است.

"امی شد با تشریح آنچه که دیگر اعضا بحث شد و مقاله" Badali گفت. "وجود دارد صدها نفر از دیگر مقالات و فیلم ها که می گویند دقیقا همان چیزی امی Wetmore گفت."

Badali اشاره کرد او و دیگر اعضای صفحه دریافت تهدیدات زیرا آنها گفت: "سیاه و سفید زندگی می کند مهم است."

"ما بسیار نگران مردم از رنگ در این جامعه" Badali گفت.

Badali صفحه است و نه وابسته و رسمی سیاه زندگی مهم سازمان است.

Pivick انجمن اولیا و مربیان جمهور رنه ریچاردسون نیز به Wetmore دفاع. او دلسرد به شنیدن خواستار Wetmore استعفای از آلو شهردار هری شلگل و دیگران.

"تجربه ما با امی شده اند چیزی جز مثبت" ریچاردسون گفت. "او شده است چیزی جز حمایت (با) تنوع طرح و یک مدافع برای برابری و عدالت در منطقه ما در آلو. کسی مثل این است که ما باید در هیئت مدیره ما کمک به تصمیم گیری و دفاع از تغییرات و بهبود در منطقه ما و جامعه شیوه های.

"به عنوان اعضای جامعه ما پدر و مادر از دانش آموزان و شهروندان نگران ما قویا حمایت امی و موقعیت خود را در هیئت مدیره و مخالفت با هر گونه اقدامات به درخواست او برای استعفا."

ریچاردسون در تشویق مردم برای حضور در آینده قصبه شورای ملاقات و صحبت علیه شهردار.

Wetmore ویرایش پست خود در تاریخ 9 ژوئیه و تغییر گسترده سکته مغزی از همه مردم سفید بودن نژادپرستان به "من می خواهم استدلال می کنند که نژاد پرستی نمی مراقبت در مورد احزاب سیاسی. بلکه اگر شما سفید هستند و شما در حال زندگی در ایالات متحده, شما یک محصول از امتیاز سفید. من می گویم این به عنوان یک زن."

برایان Wisniewski یک جمهوری خواه و مدرسه سابق هیئت مدیره عضو مشترک ضد مسلمان پست خود را شخصی Facebook صفحه در حالی که در هیئت مدیره در سال گذشته است. او پا را در ماه فوریه گذشته پس از انتقاد برای پست خود.

او به جلسه روز پنجشنبه به صحبت کردن در برابر آنچه که او به نام سیاسی دو استاندارد و گفت: او می داند چه Wetmore رفتن را از طریق.

"در این بی سابقه بار آن را تبدیل به آشکار است که وجود مطلق است دو استاندارد با توجه به کدام حزب سیاسی یک فرد وابسته به" Wisniewski گفت. "اقدامات و نظرات است که قابل قبول و غیر قابل قبول هستند و در مقابل مستقیم به آن طرف سیاسی حصار شما نشستن است."

او را تشویق Wetmore به استعفا و تماس با او را اگر او می خواست به مقایسه نظرات شخصی در مقابل الگوهای رفتاری مشترک در رسانه های اجتماعی.

رئیس جمهور هیئت مدیره مایک Devine گفت Wetmore پست نیست و منعکس کننده افکار و یا بازدید از منطقه و هیئت مدیره تا به حال هیچ گفتگو در مورد خود پست.

او با اشاره به یک بیانیه مشترک ساخته شده چند هفته پیش توسط منطقه و دیگر superintendents از Allegheny County است.

"ما متعهد به پرورش مدارس که در آن هر کودک است احترام و ارزش به عنوان یک فرد بدون در نظر گرفتن رنگ پوست و جنسیت و گرایش به دین توانایی یا ناتوانی و یا هر بخش دیگر" او گفت:.

بیانیه کامل در دسترس است در منطقه ،

Wetmore نشسته بی سر و صدا در حالی که یکی پس از دیگری آمد و قبل از این میکروفون هم در دبیرستان و کتابخانه و سالن اجتماعات به بحث در مورد نظرات او.

پس از جلسه او تشکر مردمی برای بیرون آمدن.

"من درک که هر کس آمد و ابراز نگرانی های خود را و یا پشتیبانی و من شنیده ام آنچه گفته شد," او گفت:. "من احساس می کنم ما باید برخی از کار را به انجام در این منطقه از تنوع و شمول در اینجا در آلو. من امیدوارم که من می تواند بخشی از گفتگو و آوردن برخی از مردمی که عصبانی هستید و به میز و صحبت کنید."

مایکل DiVittorio یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با مایکل در 412-871-2367, mdivittorio@triblive.com و یا از طریق توییتر .

دسته بندی: محلی | آلو پیشبرد رهبر | خبرها | اخبار دره اعزامtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب