نادر ونکوور بیس بال-آلبوم کارت به حراج

محتوای مقالهدر سال 1959 ونکوور پدر کوکی ها خروجی در 468 Kingsway قرار دادن مجموعه ای از کارت های بیس بال استاپ

توسط MASTERNEWSS در 13 اردیبهشت 1399

محتوای مقاله

در سال 1959 ونکوور پدر کوکی ها خروجی در 468 Kingsway قرار دادن مجموعه ای از کارت های بیس بال استاپلر به کیسه یا جعبه از کوکی ها.

شما احتمالا هرگز آنها دیده می شود. چند نفر اند چرا که آنها تنها با صدور یک سال است.

این باعث می شود آنها را فوق العاده نادر و کلکسیونی. میکی گوشته کارت از این مجموعه به فروش می رسد برای ما 6000 دلار در eBay در ماه دسامبر گذشته.

در حال حاضر ناشناخته آلبوم برای کارت آمده است تا برای فروش توسط میراث مزایده در دالاس. این آلبوم شامل 31 کارت از مجموعه ای که ممکن است بزرگترین مجموعه در وجود است.

حراج آنلاین را از 7-9 و آلبوم و کارت به حال قبل از حراج برآورد US$2,000. اما بعد از ظهر جمعه, مناقصه در حال حاضر رسیده US$5,250.

کارت جمع آوری شد توسط لری Paradis از دانکن بود که یک پارچ روی یک کمی قدرتمند تیم لیگ است که موفق به کسب 1959 B. C. غربی و کانادا قهرمانی.

"من بسیار علاقه مند به بازی بیس بال" گفت: Paradis, 74, که در حال حاضر زندگی در برایتون, Ont. "من فراموش کرده ام که چگونه آنها متصل به جعبه که آیا آنها در داخل و یا چه. به هر حال من شروع به جمع آوری آنها. برخی از بچه های قدیمی تر (در این مجموعه) من نمی دانم اما هنک آرون و میکی گوشته من می دانستم که.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب