محدودیت های ماسک احکام

هنوز ماسک مورد نیاز نیست خیلی به آدرس داخل سالن انتقال است. در سی همانطور که در بسیاری از مناطق که در آن ماسک

توسط MASTERNEWSS در 3 مرداد 1399

هنوز ماسک مورد نیاز نیست خیلی به آدرس داخل سالن انتقال است. در سی همانطور که در بسیاری از مناطق که در آن ماسک مورد نیاز شده اند تحمیل رستوران ها و کافه ها باز باقی می ماند. با وجود فاصله قرار دادن میان شام یک مطالعه اخیر از جی پی مورگان در بر داشت که هزینه های کارت به سمت رستوران ناهار خوری "در خصوص اخباری" بعد از ویروس گسترش یافته است. در حالی که از بین بردن, ماسک برای غذا خوردن به عنوان زمان سفارش سی اجازه می دهد باعث می شود لجستیکی حس—علم آمده است یک راه طولانی است, اما ما هنوز هم نمی فهمم چگونه به غذا خوردن در حالی که نگه داشتن یک ماسک بر روی آن را نیز برجسته چقدر سخت آن واقع است را به داخل سالن ناهار خوری امن است.

"شش پا است که خوب بدیهی است که 10 فوت بهتر است اما اگر شما در اطراف بسیاری از مردم حتی اگر شما ظرف شش پا شما هنوز هم باید با پوشیدن یک ماسک" ساسکیا Popescu بیمارستان اپیدمیولوژی و عفونت preventionist به من گفت. وقتی که می آید به مدیریت خطرات او همچنین توصیه می کند تصمیم گیری بر اساس محیطی که در آن هستید ، "آیا شما را از جریان هوا, آیا شما از تهویه طبیعی کوچک است ، و پس از آن است که یک فضای محصور شده با تعداد زیادی از مردم—شما نگاه کنید که چگونه بسیاری از مردم در محیط زیست که با شما و برای چه مدت."

جریان هوا به خصوص پیچیده عامل. بسیاری از رستوران ها و دفاتر و خانه ها و مدارس و کلیساها و دیگر فضاهای داخلی شامل سیستم های تهویه که recirculate حداقل بخشی از هوا. در یک مطالعه موردی از یک رستوران در گوانگژو چین یک, کسی که شام میخورد هیچ علائم نشسته در مقابل تهویه مطبوع دریچه تحت فشار قرار دادند که ذرات ویروسی از طریق هوا بیش از شش فوت و بیمار شام downwind. کسانی که در خارج از دریچه مسیر خوب بودند.

"اگر شما نمی تواند در نرخ بالاتر از هوای شما می خواهید برای افزایش تصفیه هوا است که recirculated," آلن به من گفت. که می توان با نصب فیلتر با کیفیت بالا موجود در سیستم های تهویه مطبوع و یا با استفاده از حمل و فیلتر هپا در اتاق خود. اما همانطور که در حال حاضر احکام محلی متمرکز ماسک-پوشیدن نیاز نیست که. افرادی که زندگی می کنند و یا غذا خوردن در ساختمان که در آن هوا recirculated است اما نه به خوبی فیلتر ممکن است هرگز حتی می دانم که آنها در معرض خطر بالاتر. "نگاه ما می دانیم که چگونه این گسترش است" گفت: Popescu. "افرادی که در تماس نزدیک برای دوره های طولانی از زمان مانند خانواده مخاطبین—که در معرض خطر تعامل که به مردم بیمار."

در حالی که با پوشیدن یک ماسک مهم است گسترده تر سیاست راه حل های که می تواند کمک شامل Covid-19 هر چند گران قیمت شناخته شده هستند در حال حاضر. سرمایه گذاری در به طور گسترده ای در دسترس و سریع-چرخش آزمون و تماس با ردیابی است که شاید مهم ترین است. ارتقاء ساختمان تهویه دیگری است. بنابراین تقویت شبکه امنیت اجتماعی با مرخصی استعلاجی, امن, مسکن, جهانی, بهداشت, مراقبت از بیکاری و سیاست های دیگر—همه از آن خواهد شد کمک به توقف در محل کار انتقال مردم با Covid-19.

صرفا با تکیه بر ماسک برای کنترل این بیماری همه گیر است که سخت تر برای کسانی که به صورت تبعیض به دلیل ماسک-پوشیدن. شده اند وجود دارد حساب نژادپرستی علیه افراد نقاب دار از رنگ از جمله یک مورد در ماه مه که در آن دو مردان سیاه و سفید بودند همراهی می کردند از خارج توسط یک گارد مسلح به این دلیل که آنها با پوشیدن ماسک. ژرژ بنیامین, مدیر اجرایی, American Public Health Association, آن را به نام "پوشش-در حالی که سیاه و پدیده است."

"ما همه بگویید: پوشیدن ماسک" او به من گفت. "البته بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار مردان نمی خواهید به پوشیدن ماسک چرا که آنها از ترس برفلد." پوشیدن ماسک در یک بانک برای مثال به نظر می رسد به خصوص خطرناک برای بسیاری از مردم—به خصوص مردم رنگ, بنیامین گفت. همچنین ممکن است نابرابری نژادی در چگونه ماسک حکم در حال اجرا با مردم رنگ به احتمال زیاد متوقف و جریمه شد.

جاشوا Santarpia استادیار پاتولوژی و میکروب شناسی در دانشگاه مرکز پزشکی نبراسکا به من گفت که او خواسته های مردم تا به حال بیشتر راهنمایی از مقامات بهداشت که در آن مواد برای ماسک و چگونه به آنها را می پوشند به درستی—از جمله قرار دادن آنها و مصرف آنها را بدون آلوده شدن در این فرآیند است. "من واقعا نیاز خواهید کسی به در آمده و می گویند لطفا ماسک خود را مانند این کار مانند این است," او گفت:. او توصیه می شود ساخت های مختلف اندازه های استاندارد و عرض مانند اندازه کفش. "ما باید بهتر ماسک برای مردم—اتصالات بهتر, بهتر, کیفیت," او گفت:.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب