بعدی coronavirus در حال حاضر ممکن است در گردش خفاش مطالعه نشان می دهد

TribLIVE روزانه و هفتگی خبرنامه ایمیل ارائه اخبار شما و می خواهید اطلاعات شما نیاز به راست به صندوق پستی خود

توسط MASTERNEWSS در 12 مرداد 1399

17 دقیقه پیش

در حالی که منشأ دقیق از coronavirus باقی مانده تیره دانشمندان بوده است در مسابقه برای تعیین چگونه آن را شروع به پریدن کرد از حیوانات به انسان, به طوری که آنها می تواند به جلوگیری از این بیماری همه گیر.

بعد یک نفر می تواند فقط یک ماده از زمان یک مطالعه جدید نشان می دهد.

نویسندگان گفت: یک ویروس مشابه با توانایی آلوده کردن انسان در حال حاضر ممکن است در خارج وجود دارد انجام شده توسط یک نوع خفاش شناخته شده به شکل نعل اسب "برگ" در بینی خود را.

دانشمندان ساخته شده است که پیش بینی پس از ساخت یک درخت خانواده از coronavirus — ردیابی اصل و نسب خود با مقایسه کد ژنتیکی آن با دیگر coronaviruses موجود در خفاش ها, انسان و پوسته پوسته حیوانی به نام pangolin.

اصل و نسب این ویروس است که باعث covid-19 به نظر می رسد که منشعب از آن به نزدیک ترین ویروسی بستگان حدود 40 تا 70 سال پیش نویسندگان نوشت: این هفته در طبیعت میکروبیولوژی. و ویروس های دیگر در همان شاخه ای از خانواده به احتمال زیاد مشابه توانایی قفل کردن بر روی سلول های انسانی ایرویز گفت: Maciej F. Boni, یک زیست شناس دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا و سرب نویسنده مطالعه.

"این به احتمال بسیار زیاد وجود دارد بسیاری از دیگر linages که هیچ کس نمی داند در مورد, چرا که هیچ کس تا نمونه که در حال گردش بی سر و صدا در خفاش ها," او گفت:. "به طور بالقوه همه آنها می تواند این توانایی آلوده کردن سلول های انسان است."

ردیابی درختان خانواده از ویروس ها است که یک چالش به عنوان میکروب تغییر و تعویض بخش هایی از ژنوم خود را در راه است که آن را سخت به بگویید که چه اتفاقی افتاده است که.

Coronaviruses به ویژه مستعد ابتلا به این نوع از نوترکیبی در بخشی به دلیل یک خفاش می تواند انواع مختلفی در یک بار. یک ویروس در داخل یک خفاش به راحتی می توانید انتخاب کنید تا بیت از کد ژنتیکی از ویروس های دیگر آلوده همان حیوانات — بگو گرفتن دستورالعمل برای چفتی کردن بر روی سلول های انسان از یک منبع در حالی که چیدن تا کد برای نفوذ به غشای سلولی از دیگر.

در عین حال با استفاده از یک باتری از تکنیک های آماری دانشمندان شناسایی سه ژنتیکی مناطق در coronavirus که به نظر می رسد که دست نخورده باقی مانده برای چند دهه. آنها شناسایی همان سه منطقه در یکی دیگر از coronavirus آمد که از یک بت موجود در یوننان استان در جنوب چین در نزدیکی لائوس.

که ویروس آلوده نمی انسان است اما در غیر این صورت بسیار شبیه به یکی باعث همه گیر بود که برای اولین بار شناسایی شده در بیماران انسانی در شهر ووهان. این ویروس به نظر می رسد شاخه جدا در درخت خانواده مدتی در 1960s و مسلما باید کشف نشده عموزاده با پتانسیل آلوده به انسان گفت: Boni که با همکاری دانشمندان در اروپا و چین است.

تحقیقات نشان دهنده ارزشمند در پیشبرد ردیابی منشاء coronavirus مسئول covid-19 گفت: آلینا Chan, یک زیست شناس مولکولی در موسسه گسترده در Cambridge, Mass., که درگیر در مطالعه است.

"آنها آن را تنگ پایین," او گفت:.

یک راه خوب برای شکار عموزاده از این دو coronaviruses خواهد بود برای نمونه برداری از خفاش ها در طول صدها مایل جدا یوننان و ووهان گفت: Boni عضو Penn State مرکز بیماری های عفونی و پویایی است. که می تواند راهنمای استراتژی برای جلوگیری از این ویروس ها از "پریدن" از خفاش به انسان در آینده شاید با شناسایی حیوانات زنده بازار که در آن بهتر است اقدامات بهداشتی می تواند اجرا شود.

مسئول coronavirus covid-19 در اصل فکر به شروع به پریدن کرد از حیوان به انسان در چنین بازار در ووهان اما مقامات چینی بعد با تخفیف این احتمال که برخی از اولین بیماران تا به حال هیچ ارتباط مشخص به آن بازار است. دانشمندان پس این باورند که سرنوشت ساز انتقال رخ داده در برخی از بازار های دیگر. مقامات اطلاعاتی ایالات متحده پیشنهاد کرده اند که ممکن است به طور تصادفی منتشر شده در یک آزمایشگاه تحقیقاتی اما virologists در دانشگاه ها به طور کلی شک و تردید از این نظریه.

خود به خود حضور مشابه coronaviruses در خفاش ها نمی خواهد معنی دیگر همه گیر قریب الوقوع است گفت: Kevin الیول, معاون رئیس جمهور برای تحقیق در EcoHealth داد, یک سازمان غیر انتفاعی که با این نسخهها کار با دانشمندان در سراسر جهان برای حفاظت از مردم و حیوانات از بیماری های عفونی.

اندازه و محدوده مربوطه بت جمعیت و رفتار انسان نیز بخشی از معادله است.

"برای محاسبه ریسک شما رو به تمام کسانی که قطعات با هم," او گفت:.

در میان کشورهای که در آن غیر انتفاعی کار کرده با محلی دانشمندان به نمونه خفاش جمعیت چین است هر چند ایالات متحده کمک های مالی که برای همکاری در انتظار قرار داده شد با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با مقامات استناد به ویروس-منتشر-از-یک-چینی-آزمایشگاه تئوری. بیش از 70 نوبل را محکوم کرد حرکت می کند.

چه در اختلاف است که ویروس ها شده اند پریدن از حیوانات به انسان برای قرن ها است که آن را دوباره اتفاق می افتد.

و coronaviruses انجام شده توسط خفاش نخست مشکوک.

پیش بینی های مشابه ساخته شده اند قبل از — جمله در سال 2013 زمانی که یک علم, مجله, مقاله که با عنوان "خفاش ممکن است حمل بعدی سارس بیماری همه گیر."

مطمئن شوید به اندازه کافی به عنوان جهان در حال حاضر می داند که بیش از حد خوب است که درست است.

دسته بندی: Coronavirus | اخبار | خبرهاtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب