واعظان ریاضت انجیل هستند

چیزی وجود دارد یک پیچ و تاب و در هفته گذشته ماهانه شغل گزارش: در آوریل نرخ بیکاری در ایالات متحده تا به حال به

توسط MASTERNEWSS در 23 خرداد 1399

چیزی وجود دارد یک پیچ و تاب و در هفته گذشته ماهانه شغل گزارش: در آوریل نرخ بیکاری در ایالات متحده تا به حال به ظاهر کاهش چند درصد اشاره در آغاز یک بهبود اقتصادی. رئیس جمهور بسیار خوشحال شد با این خبر. "یک کشتی موشک" او به نام ادعا دوباره بجای اول برگشتن. پس دولت او را فاجعه آمیز پاسخ به کروناویروس و او را تهدید به سرکوب مداوم معترضان خشونت پلیس از طریق نیروی نظامی تهمت بهترین امید از انتخاب مجدد این سقوط است سر صحبت را توافق سریع بهبود اقتصادی. اما پس از انتشار این گزارش برخی از اقتصاددانان هشدار داده اند که چشم انداز مثبت در شغل شده اند می تواند گمراه کننده و یا نادرست. و در هر صورت بیش از 30 میلیون نفر از کارگران بیکار باقی می ماند. موشک کشتی, پس به صحبت می کنند است که احتمالا به دلیل یک تصادف-فرود.

به عنوان فشار مالی اشاره کرده است هر چند بازار سهام نوسان شدید در طول چند ماه گذشته آن را نیز اثبات شده بیش از ماهر در احیای خود است. متاسفانه رفاه وال استریت و بازار سهام هیچ ارتباط آنچه به رفاه اکثریت کارگران آمریکایی. (چه چیز دیگری می تواند شما توضیح بازارهای صعودی در حالی که ملت قرقره از بیکاری توده و ناآرامی های گسترده بیش از خشونت پلیس?) روز چهارشنبه سازمان همکاری و توسعه اقتصادی به نام زمان رکود بدترین رکود اقتصادی در یک قرن و هشدار داد که اقتصاد می تواند بیشتر شاقول پس از دوم شیوع کروناویروس که اتفاقا به نظر می رسد در ساخت و پس از بازگشایی چند متحده در برابر مقامات بهداشت عمومی' هشدارها و بثورات جلدی از روز یادبود گردهمایی.

هر چند ما در میان یک اصل بی سابقه بحران اقتصادی و مسلما در صورت کشش طولانی از مشکلات خواستار بودجه انقباضی را قابل اعتماد دوباره راه اندازی شود. ریاضت چکش است که فکر می کند همه چیز ناخن است که آن را به عنوان شد. جمهوری خواهان همچنان به مخالفت با یک محرک جدید لایحه حتی به عنوان غذا بانک باقی می ماند ضعف تقاضا و نزدیک به نیمی از آمریکایی ها از دست داده اند و درآمد به عنوان یک نتیجه از coronavirus. اعداد در مارس شغل گزارش لرزان به عنوان آنها تنها به آنها داده اضافی علوفه به تاخیر بیشتر از یک رای در یک فیلم جدید امداد بسته است. "اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر ممکن است کف و شروع به نوبه خود در اطراف هفته زودتر از پیش بینی شده بود," میچ مک کانل گفت: در اوایل این هفته. "شهروندان ما در حال گرفتن شغل خود را به عقب توسط میلیون ها نفر." 30 میلیون نفر از مردم هنوز هم از کار احتمالا همین را بسیار راحتی است که در ارزیابی اما جمهوری خواهان مجلس سنا قول داده اند که نه برای سرگرم کردن هر بیشتر محرک های پیشنهادی تا ماه ژوئیه که به راحتی شامل یک دو هفته زنگ تفریح درست قبل از همه گیر مزایای بیکاری را در مجموعه ای به پایان می رسد.

که شاید خیلی از تعجب از حزب که مضطرب بیش از گذاشته شدن فقر-دستمزد کارگران دریافت کمی بیشتر در مزایای بیکاری از آنها ساخته شده در حالی که مشغول به کار است. اما به عنوان است که معمولا مورد یک مقدار مشخصی از بودجه wringing دست نیز آغاز شده تا در ظاهر لیبرال تر گوشه. این هفته نیویورک تایمز در سرمقاله هیئت مدیره صادر احتیاط به شهردار, بیل د Blasio در برابر قرض گرفتن پول برای پوشش این شهرستان را کمبود بودجه. اگر پیشنهاد خود را شناسایی برخی مشروع مناطق از زباله—cushy مشاور قرارداد های غیر ضروری نرم افزار مجوز وسیع NYPD اضافه کاری—آن را نیز به ناچار فرود در شهر کارگران مزایای به عنوان یک سایت ممکن است تسمه سفت. "اگر بحران مالی جدی است به اندازه کافی برای در نظر گرفتن فرض میلیاردها دلار بدهی در آن است که به اندازه کافی جدی به درخواست اتحادیه های کارگری برای بازگشت به میز مذاکره" این تخته نوشت. "در میان مسائل مورد بحث: این شهر بسیار سخاوتمندانه مزایای مراقبت های بهداشتی." که به نظر می رسد آتش زا—اگر نه کمی ادمکش—در بدترین بحران بهداشت عمومی در یک نسل.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب