پرسه زن, جولای 14, 2020: حوادث در Alle-Kiski دره

TribLIVE روزانه و هفتگی خبرنامه ایمیل ارائه اخبار شما و می خواهید اطلاعات شما نیاز به راست به صندوق پستی خود

توسط MASTERNEWSS در 24 تیر 1399

خود را سازمان غیر انتفاعی رفتن به جمع آوری کمک? ارسال اطلاعات به پرسه زن حداقل یک هفته پیش به vndnews@tribweb.com یا پرسه زن, اخبار دره اعزام 210 چوب سنت Tarentum PA 15084. لطفا یک روز شماره تلفن.


رایگان مواد غذایی توزیع شده در ارتفاعات دبیرستان

412 مواد غذایی و نجات برگزار خواهد شد کشاورزان به خانواده ها توزیع مواد غذایی از 1 تا 3 بعد از ظهر جمعه در ارتفاعات دبیرستان ورزشگاه 1500 Pacific Ave. Natrona ارتفاعات Harrison.

این خواهد بود که بدون تماس با رانندگی و یا پیاده روی تا توزیع مواد غذایی را برای هر کسی که نیاز به. بدون ثبت نام مورد نیاز است.

داوطلبان مورد نیاز هستند. به ارائه زمان خود اینجا کلیک کنید.


Salvation Army ارائه می دهد ناهار رایگان

Allegheny دره نجات ارتش و مرکز جامعه ارائه می دهد رایگان گرفتن و رفتن ناهار از 11:30 صبح تا 1 بعد از ظهر پنج شنبه در پارکینگ در مرکز 917 Brackenridge Ave.


Allegheny ولی انجمن کلیساها مواد غذایی, بانک, باز, شنبه

Allegheny ولی انجمن کلیساها مواد غذایی بانک باز خواهد شد به هر کسی که نیاز به از 1:30 تا 5 بعد از ظهر چهارشنبه در 1913 Freeport, جاده, Natrona ارتفاعات Harrison.

مواد غذایی خواهد بود صعود در پیشبرد قرار داده و به وسایل نقلیه است. به کمک مالی بازدید avaoc.org/donate/financial-support/.


در مدارس ما

سنت جوزف دبیرستان

سنت جوزف دبیرستان, Harrison, است ثبت نام دانش آموزان خواهد شد که وارد نهم از طریق 11th grade در پاییز.

نقل و انتقالات خوش آمدید و نرم افزار هزینه ها چشم پوشی برای دانش آموزانی که ثبت نام قبل از سقوط. کمک های مالی در دسترس است.

برای جزئیات بیشتر با ما تماس پذیرش مدیر شین Palumbo در 724-226-4932 یا admissions@SaintJosephHS.com.

ارتفاعات منطقه مدرسه

ارتفاعات منطقه مدرسه Pre-K تعداد برنامه پذیرش دانشجو, ثبت نام برای 2020-21 سال تحصیلی.

کودکان باید 3 یا 4 ساله در ماه سپتامبر. 1 در سال 2020 است. برای جزئیات بیشتر و برنامه های کاربردی ایمیل hecc@goldenrams.com و یا ترک یک پست صوتی در 724-224-5880 ext. 310.

NewKensington-آرنولد مدرسه منطقه

نیو کنسینگتون-آرنولد مدرسه منطقه انجام خواهد شد مهد کودک ثبت نام از 8:30 صبح تا 4:30 بعد از ظهر جولای 20, 21 و 23.

کودکان باید 5 سال یا قبل از اوت. 31, 2020.

برای جزئیات بیشتر تماس توماس Rocchi در trocchi@nkasd.com یا نیکول Bitar در nbitar@nkasd.com.


تقویم

Allegheny Township

چهار شنبه: Kiski دره آب کنترل آلودگی اقتدار دیدار خواهد کرد در 7 p. m. در مرکز 1361 جاده مدرسه. جزئیات: 724-568-3655

Allegheny Township/Harrison/نیو کنسینگتون

جولای 31: ولی نقاط Family YMCA حمایت کریسمس در ماه جولای قرعه کشی برای تکمیل یک رول در هر یک از $20, $10 و 5 دلار خراش کردن بلیط. هزینه: $10 در هر فرصت. تعداد برنده خواهد شد گرفته شده از تاریخ 31 ژوئیه شب Pa. انتخاب-3 قرعه کشی. درآمد حاصل خواهد شد به نفع YMCA کمک های مالی برنامه. تنها 1000 بلیط فروخته خواهد شد. بلیط: توقف در هر یک از YMCA شاخه و یا بازدید vpfymca.org.

Allegheny دره مدرسه منطقه

امروز: Allegheny دره هیئت مدیره مدرسه انجام خواهد شد ترکیب جلسه در 7 p. m. در Acmetonia مدرسه ابتدایی فروم 300 مروارید Ave. Cheswick. عمومی خوش است اما باید به رعایت بهداشت و دستورالعمل های ایمنی.

آپولو

آپولو منطقه تاریخی موزه جامعه است بازگشایی شد. ساعت 11 صبح تا 2 بعد از ظهر چهارشنبه ها و شنبه ها. صفحه نمایش فعلی ویژگی های سبکهای قدیمی اسباب بازی.

آرنولد

امروز: آرنولد شورا انجام یک جلسه عمومی در مورد جامعه توسعه بلوک گرانت برنامه در 7 p. m. در اولین اتاق جلسه اتاق در ساختمان شهرداری در 601 Drey سنت جزئیات: 724-337-4441

Brackenridge

Aug. 1: Pioneer شلنگ شرکت انجام خواهد شد نقاشی برای تفنگ خود باش live at noon در شرکت Facebook صفحه. برندگان اطلاع داده خواهد شد. بلیط ها هنوز هم در دسترس است. بلیط: ارسال پیام در Facebook صفحه.

Cheswick

چهار شنبه: Cheswick شورای اسلامی دیدار خواهد کرد در 7 بعدازظهر به صورت آنلاین در زوم.ما. دسترسی به اطلاعات خواهد شد ارسال شده در قصبه سایت. نظرات ممکن است ایمیل فرستاده شده به boroughsecretary@cheswick.us.

حنایی

امروز: حنایی ناظران دیدار خواهد کرد در 7 p. m. در شهرداری ساختمان 3054 Howes اجرای جاده ها است. جزئیات: 724-226-0666

فریپورت

چهار شنبه: فروشگاه صرفه جویی لباس وزارت در Freeport, United Methodist Church, 211 چهارم سنت باز خواهد شد از ظهر تا 3 بعد از ظهر در کلیسا. فقط پول نقد. کمک های مالی باید متمرکز. جزئیات: 724-295-2476

فریپورت منطقه مدرسه منطقه

چهار شنبه: Freeport منطقه مدیره مدرسه انجام خواهد شد و در این جلسه به طور منظم در 7:30 p. m. در دبیرستان audion, 621 جنوبی پایک جاده بوفالو Township.

هریسون

سه شنبه ها: Natrona می آید با هم ارتباط و مربی جن Pepling خواهد شد در حال حاضر بازی و خواندن برنامه برای کودکان در ظهر از طریق پایان ماه ژوئیه در Natrona پارک غرفه.

هاید پارک

امروز: هاید پارک شورای اسلامی دیدار خواهد کرد در 6:30 بعد از ظهر در ساختمان شهرداری 715 خیابان اصلی صفحه اصلی.

ایندیانا, شهرستان

امروز: ایندیانا, شهرستان سرپرستان خواهد شد برگزاری یک جلسه عمومی در 6:30 p. m. و به دنبال آن جلسه به طور منظم در سالن شهر 3710 Saxonburg بلوار.

Kiski Township

یکشنبه: Kiski شهرستان Volunteer Fire Department پذیرش سفارشات برای بایگانی اطلاعات ترکیه شام برای مجموعه 1 تا 5 بعد از ظهر در firehall, 1037 مسیر 56. پیشرفت سفارشات مورد نیاز است. هزینه: $10. سفارشات: 724-478-4210 3 تا 6 بعد از ظهر شنبه

لاور بارل

جمعه: لژیون آمریکا برگزار خواهد شد takeout ماهی سرخ از ساعت 11 صبح تا 7 بعد از ظهر در پست 1100 حیات وحش تسلیم جاده ها است. منو: ماهی و میگو دسته کوچک موسیقی جاز وعده های غذایی $11. پیشرفت سفارشات: 724-339-9417 از 3 تا 7 بعد از ظهر دوشنبه تا پنج شنبه. آشپزخانه بسته خواهد شد پنج شنبه به آماده شدن برای ماهی سرخ. پیاده روی سفارشات خوش آمدید.

نیو کنسینگتون

جولای 25: جدول رزرو پذیرفته شده برای کریسمس در ماه جولای صنایع دستی و فروشنده عادلانه تنظیم برای 10 صبح تا 3 بعد از ظهر در مخلوط کردن جامعه کافه 1011 بارنز سنت ماسک مورد نیاز است. جزئیات: Marcie, 878-302-3270

نیو کنسینگتون-آرنولد مدرسه منطقه

چهار شنبه: نیو کنسینگتون آرنولد هیئت مدیره مدرسه برگزار خواهد شد کمیته ای از کل جلسه در 6:30 بعدازظهر به صورت آنلاین در زوم.ما به بحث در مورد بازگشت به مدرسه برنامه. دسترسی به اطلاعات: بازدید از distict سایت.

پارک تونشیپ

پنج شنبه: پارک های شهرستان ورزشکار باشگاه دیدار خواهد کرد در 7:30 بعد از ظهر در باشگاه 1111 Shipman جاده ها است. جزئیات: 724-845-2390 از ساعت 9 صبح تا ظهر.

آلو مدرسه منطقه

پنج شنبه: آلو هیئت مدیره مدرسه انجام خواهد شد ویژه رای گیری جلسه در 6 p. m. در کتابخانه دبیرستان, 900 Elicker جاده ها است.

Shaler

جمعه: گلنشو قرن باشگاه پذیرش سفارشات برای یک شام مرغ, فروش مجموعه برای 3 تا 7 بعد از ظهر در گلنشو دره کلیسای پروتستان 1520 ساقی تابلوهای جاده ها است. منو: ترشی کباب بدون استخوان مرغ, سالاد کلم, ماکارونی و پنیر, لوبیا پخته رول و کره و یکجور دوربین عکاسی, $15. پرداخت در زمان وانت. فقط پول نقد. سفارشات: علامت 412-720-4255 یا mark@heavenlyccc.com و شامل نام و شماره تلفن تعدادی از شام و درخواست وانت بار. سفارش مهلت ظهر چهارشنبه. درآمد حاصل خواهد شد به نفع قرن باشگاه صندوق کمک هزینه تحصیلی.

Tarentum

چهار شنبه: Tarentum بازار کشاورزان باز خواهد بود از ساعت 9 صبح تا 1 بعد از ظهر در گوشه ای از قفل خیابان و 10th Avenue. ماسک صورت مورد نیاز است.

Westmoreland County

پنج شنبه: Westmoreland County هیئت عالیرتبه دولتی دیدار خواهد کرد و در ساعت 10 صبح در کمیسیون جلسه عمومی اتاق 2 N. Main St., گرینزبورگ. صندلی محدود خواهد شد.


لغو و تغییرات

ساقی

Aug. 28: ساقی کلاس مدرسه بالا از سال 1970 مراسم لغو شده است و موکول به آخر هفته Aug. 28, 2121 در Butler باشگاه کشور. وجود دارد در حال برنامه ریزی برای یک محله شب و تفرج گلف.

حنایی

Alle-Kiski موسیقی روز اردوگاه برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 26-31 لغو شده است با توجه به covid-19 بیماری همه گیر. سازمان دهندگان می خواهم برای تشکر از کسانی که کمک های مالی این سال است.

فورد شهرستان

Aug. 29: The Armstrong County روز کارگر رژه و قومی feastival استفاده هستند لغو شده است.

فریپورت

سپتامبر: سالانه سپتامبر توسط رودخانه جشنواره لغو شده است.

اکتبر: به فریپورت هالووین کارناوال لغو شده است.

هریسون

Aug. 22: شراب و جشنواره غذا برنامه ریزی شده در Burtner مجلس لغو شده است. هیچ تصمیمی در جشنواره برداشت شده است.

Kittanning

جولای 30 Aug. 2: قلعه آرمسترانگ عامیانه جشنواره لغو شده است.

Leechburg

سپتامبر. 19: سالانه صورتی روز جشنواره لغو شده است.

Leechburg کلاس دبیرستان از سال 1960 مراسم برنامه ریزی شده برای ماه اوت به تعویق افتاد تا Aug. 7, 2021.

Leechburg منطقه مدرسه منطقه

جولای 22: این Leechburg منطقه مدرسه جلسه هیئت مدیره لغو شد.

Oakmont

ریورویو جامعه عمل Corp. بسته است برای تمام فعالیت ها به جز صفحه اصلی تحویل وعده های غذایی. سوال: 412-828-1062

پارک تونشیپ

Oct. 3: نقدی سادگی باش اسپانسر شده از طرف فوقانی بارل و پارک های داوطلب آتش شرکت لغو شده است.

Saxonburg

سپتامبر. 12 و 13: این Saxonburg جشنواره هنرهای لغو شده است.

هفتگی معاشرت اصلی حوادث هستند لغو شده است. بازپرداخت خواهد شد به فروشندگان که امضا کردند.

اسپرینگدیل

Oct. 3: مونت کارلو شب برنامه ریزی شده توسط سندی دبیرستان دانش آموختگان لغو شده است. انجمن جلسات به حالت تعلیق درآمد تا اطلاع ثانوی.

سپتامبر. 12: اسپرینگدیل Volunteer Fire Department است موکول مه نقدی باش به سپتامبر. 12. زمان بلیط مفتخر خواهد بود در ماه سپتامبر و مترقی 50/50 کشیده خواهد شد. لطفا به بلیط خود را. سازمان آتش نشانی با تشکر از شما برای درک و حمایت شما و خواستار هر کس به ایمن ماندن.

سپتامبر. 13: صنایع دستی و فروشنده نمایشگاه لغو شده است.

غرب گوزن

غرب گوزن بازار کشاورزان لغو شد این سال است.

تاریخ 31 ژوئیه و اوت. 1: West گوزن جامعه روز لغو شد.

Aug. 28: غرب گوزن پلیس نفع گلف تقلا بود که ممکن است 1 است موکول به اوت. 28 در پیتسبورگ شمال, زمین گلف, شهرستان ریچلند. هزینه: $85 در هر گلف باز است. فرم ثبت نام: اینجا را کلیک کنید.

غرب Leechburg

جولای 25: رنگ سبز شبدری مختلط 5K و شهر کوچک صدای بلند وقایع به میزبانی Semper Gratus هستند لغو شده است. برای بازپرداخت اطلاعات facebook.com/GratusCharity/.

Vandergrift

Aug. 9: این Festa Italiana لغو شده است.

آیا همسایه خود تماس بگیرید و بررسی کنید و یا از یک ماسک صورت یا مواد غذایی? پرسه زن می خواهد به رسمیت شناختن کسانی که در اطراف ما که در حال انجام اعمال کوچک از مهربانی برای دیگران در طول این زمان استرس زا. ارسال یک, یک پاراگراف توجه داشته باشید برجسته کسی و چگونه آنها را با کمک شما خانواده خود و یا سازمان خود را به پرسه زن در vndnews@tribweb.com.

دسته بندی: محلی | اخبار دره اعزامtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن