پرسه زن, جولای 24, 2020: حوادث در Alle-Kiski دره

TribLIVE روزانه و هفتگی خبرنامه ایمیل ارائه اخبار شما و می خواهید اطلاعات شما نیاز به راست به صندوق پستی خود

توسط MASTERNEWSS در 3 مرداد 1399

4 دقیقه پیش

خود را سازمان غیر انتفاعی رفتن به جمع آوری کمک? ارسال اطلاعات به پرسه زن حداقل یک هفته پیش به vndnews@tribweb.com یا پرسه زن, اخبار دره اعزام 210 چوب سنت Tarentum PA 15084. لطفا یک روز شماره تلفن.


مخلوط کردن جامعه کافه پذیرش کمک های مالی

مخلوط کردن جامعه کافه New Kensington, پذیرش کمک های مالی برای کمک به عملیات روزانه از کافه 1011 بارنز سنت

موارد در کافه آرزو لیست عبارتند از: ضد باکتری, ضد عفونی کننده دست و پر کردن مجدد, Clorox دستمال مرطوب یکبار مصرف دستکش یا دستکش, دستکش, اندازه بزرگ یا one-size-fits-all, حوله کاغذی, سفید, بیمه, دستمال, 8×8 اینچ یا 9×9 اینچ, تک محفظه پلی استایرن دور takeout, ظروف پلاستیکی است حق بیمه چنگال و چاقو و باشگاه سام کارت های هدیه.

کمک های مالی پذیرفته می شود در طول ساعات 11 صبح تا 2 بعد از ظهر روز سه شنبه تا جمعه و از ساعت 8 صبح تا 1 بعد از ظهر شنبه.


Campmeeting انجمن برنامه های خدمات در هریسون (آرکانزاس)

پیتسبورگ-Tarentum Campmeeting انجمن 1451 Main St., Natrona ارتفاعات Harrison خواهد شد که یک سرویس در 7 بعد از ظهر یکشنبه در اردوگاه. این کشیش راب ویلسون پاستور صهیون United Methodist Church, بوفالو, شهرستان خواهد بود سخنران.

عمومی خوش آمدید.


دنباله بهبود کار در مجموعه هریسون هیل پارک

دوستان هریسون هیل پارک به دنبال داوطلب برای کمک به یک دنباله بهبود برنامه از ساعت 9 صبح تا ظهر Aug. 1 در پارک در Natrona ارتفاعات Harrison.

انتظار برای شرکت در کارهای فیزیکی از جمله عمومی دنباله تعمیر و نگهداری مسیر ناپایدار مسیرهای پیاده روی, نصب و راه اندازی سازه های نوین و جدید نوین ساخت و ساز.

شلوار بلند و بسته-کفش پا مورد نیاز است. ابزار دستکش و حفاظت از چشم ارائه خواهد شد. پیتزا خدمت خواهد شد در پایان روز کاری.

ثبت نام مورد نیاز است. برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید.


تقویم

Allegheny Township/Harrison/نیو کنسینگتون

جولای 31: ولی نقاط Family YMCA حمایت کریسمس در ماه جولای قرعه کشی برای تکمیل یک رول در هر یک از $20, $10 و 5 دلار خراش کردن بلیط. هزینه: $10 در هر فرصت. تعداد برنده خواهد شد گرفته شده از تاریخ 31 ژوئیه شب Pa. انتخاب-3 قرعه کشی. درآمد حاصل خواهد شد به نفع YMCA کمک های مالی برنامه. تنها 1000 بلیط فروخته خواهد شد. بلیط: توقف در هر یک از YMCA شاخه و یا بازدید vpfymca.org.

آپولو

امروز: آپولو شلنگ Co. شماره 3 پذیرش سفارشات برای takeout بال مرغ فروش مجموعه برای 6 تا 9 بعد از ظهر و یا تا زمانی که به فروش می رسد. وانت خواهد بود در مقابل در ورودی. بال و تغییر خواهد بود را به وسیله نقلیه خود را. هزینه: $18 در هر ده; $10 برای نیم دوجین. سفارشات: 724-478-3001 یا 724-575-2311 ابتدا در 5 بعد از ظهر امروز

بل Township

شنبه: این Kona یخ کامیون پارک شده بود از ظهر تا 2 بعد از ظهر در پارکینگ ron foster را, رستوران, 4402 مسیر 981. بخشی از درآمد حاصل خواهد شد به نفع بل شهرستان Volunteer Fire Department.

Brackenridge

Aug. 1: Pioneer شلنگ شرکت انجام خواهد شد نقاشی برای تفنگ خود باش live at noon در شرکت Facebook صفحه. برندگان اطلاع داده خواهد شد. بلیط ها هنوز هم در دسترس است. بلیط: ارسال پیام در Facebook صفحه.

بوفالو Township

شنبه: Freeport منطقه دبیرستان Varsity Cheerleaders خواهد شد که یک خودرو از 9:30 صبح تا 1 بعد از ظهر پشت سر پادشاه و خانواده در رستوران بوفالو پلازا.

هریسون

پنج شنبه: دره نقاط Family YMCA میزبان آمریکایی صلیب درایو خون از ظهر تا 5 بعد از ظهر در ورزشگاه از Allegheny دره شعبه 5021, Freeport, جاده, Natrona ارتفاعات. انتصاب: 1-800-733-2767 و یا بازدید RedCrossBlood.org

Leechburg

شنبه ها: از Leechburg منطقه, موزه, 118 اول خیابان باز خواهد شد از ظهر تا 3 بعد از ظهر ماسک صورت و اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

لاور بارل

شنبه: یک کامیون مواد غذایی خلاصه میزبانی می شود از 1 تا 6 بعد از ظهر توسط لاور بارل داوطلب شرکت شماره 3 در firehall, 3255 Leechburg جاده ها است. پارکینگ رایگان در دسترس خواهد بود در سراسر خیابان در بون ایر مدرسه ابتدایی. وجود خواهد داشت یک سکوت, حراج کوچک بازی از شانس های ایمنی تظاهرات و لمس یک کامیون صفحه نمایش.

شنبه: به لاور بارل بازار کشاورزان خواهد بود از ساعت 9 صبح تا 1 بعد از ظهر در تالار شهر پارکینگ 2800 بتل سنت ماسک صورت مورد نیاز است. جزئیات: 724-339-1452

Aug. 1: یک پارکینگ گنجینه های فروش خواهد شد و از ساعت 8 صبح تا 2 بعدازظهر در کلیسای خدا 273 چستر دکتر فضاهای: $5. فضای رزرو: 724-335-4422 یا lbcog@hotmail.com

نیو کنسینگتون

شنبه: مخلوط کردن جامعه کافه میزبان یک هوای کریسمس در ماه جولای صنایع دستی و فروشنده نمایشگاه از 10 صبح تا 3 بعد از ظهر ماسک مورد نیاز است. جزئیات: Marcie, 878-302-3270

شنبه و دوشنبه: جامعه لباس گنجه 1129 Kenneth Ave. نیو کنسینگتون باز خواهد شد از ساعت 10 صبح تا 1 بعد از ظهر روزهای شنبه و ساعت 11 صبح تا 1 بعد از ظهر روزهای دوشنبه. وجود خواهد داشت یک خرید-یکی-یکی-فروش رایگان تا پایان تابستان. ماسک صورت مورد نیاز و حداکثر 25 نفر می تواند در یک زمان. کمک های مالی خوش آمدید.

Aug. 1: St. John کلیسای ارتدوکس 150 Elmtree جاده است گرفتن سفارشات برای pierogi فروش. انتخاب خواهد شد تا از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر Aug. 1 در کلیسا اسلاوی جشنواره غذا. شامل انواع سیب زمینی و پنیر چدار, کلم ترش و پنیر. هزینه: $9 در ده. پیشرفت سفارشات تشویق کرد. سفارشات: 724-226-0942 یا saintjohnnewken@gmail.com

Aug. 1: مونت سنت پیتر کلیسای در حال انجام یک جایزه قرعه کشی با جوایز 2500$, $500 و دو نفر از $250. نقاشی خواهد بود پس از 5 p. m. Aug. 1 جرم است. هزینه: $1 در هر. بلیط: توقف در دفتر کلیسا, 100 فریپورت جاده ها است.

شمال آپولو

Aug. 29: شمال آپولو Volunteer Fire Department است که مصرف رزرو از کامیون مواد غذایی برای یک تظاهرات برنامه ریزی شده برای 4 تا 9 بعد از ظهر در آتش سالن 311 16th St. رزرو: nachief170@gmail.com

پارک

یکشنبه: پارک های شهرستان ورزشکار باشگاه برگزار خواهد شد موسیقی شب از 7 تا 10 بعد از ظهر در باشگاه 1111 Shipman جاده ها است. های مورد علاقه خود را زهی ساز و آواز خواندن همراه. تنقلات در دسترس است. کاربران و مهمانان عزیز خوش آمدید. جزئیات: 724-845-2390

Vandergrift

جمعه ها و شنبه ها: از سربازان جنگ های خارجی را به فروش takeout مواد غذایی با منظقه وانت از 4 تا 8 بعد از ظهر در پست 141 سامنر Ave. منو: ده چاشنی بال با سیب زمینی سرخ کرده بزرگ $20; میگو با سیب زمینی سرخ کرده, $8; چهار مرغ تخته با سیب زمینی سرخ کرده 5 دلار و پیتزا. غذاهای انگشت همه $4: قارچ میله های پنیر پیتزا, سیاهههای مربوط, پوشیده با نان گل کلم و سیب زمینی سرخ شده, پنیر, خایه ها, فلفل هالوپینو poppers کلم بروکلی و پنیر چدار گزش حلقه های پیاز و پوشیده با نان کدو سبز است. سفارشات: 724-568-1427

Tarentum

شنبه: لباس گنجه در مرکزی کلیسای پروتستان 305 Allegheny سنت باز خواهد شد از ساعت 11 صبح تا 1 بعد از ظهر جزئیات: 724-224-9220


 

لغو و تغییرات

ساقی

Aug. 28: ساقی کلاس مدرسه بالا از سال 1970 مراسم لغو شده است و موکول به آخر هفته Aug. 28, 2121 در Butler باشگاه کشور. وجود دارد در حال برنامه ریزی برای یک محله شب و تفرج گلف.

فورد شهرستان

Aug. 29: The Armstrong County روز کارگر رژه و قومی feastival استفاده هستند لغو شده است.

فریپورت

سپتامبر: سالانه سپتامبر توسط رودخانه جشنواره لغو شده است.

اکتبر: به فریپورت هالووین کارناوال لغو شده است.

هریسون

Aug. 22: شراب و جشنواره غذا برنامه ریزی شده در Burtner مجلس لغو شده است. هیچ تصمیمی در جشنواره برداشت شده است.

Kiski Township

Aug. 6 تا 8: زیر و رو کردن فروش برنامه ریزی شده در بهار کلیسای لوتری کلیسای لغو شده است.

Leechburg

سپتامبر. 19: سالانه صورتی روز جشنواره لغو شده است.

Leechburg کلاس دبیرستان از سال 1960 مراسم برنامه ریزی شده برای ماه اوت به تعویق افتاد تا Aug. 7, 2021.

Oakmont

ریورویو جامعه عمل Corp. بسته است برای تمام فعالیت ها به جز صفحه اصلی تحویل وعده های غذایی. سوال: 412-828-1062

پارک تونشیپ

Oct. 3: نقدی سادگی باش اسپانسر شده از طرف فوقانی بارل و پارک های داوطلب آتش شرکت لغو شده است.

Saxonburg

سپتامبر. 12 و 13: این Saxonburg جشنواره هنرهای لغو شده است.

هفتگی معاشرت اصلی حوادث هستند لغو شده است. بازپرداخت خواهد شد به فروشندگان که امضا کردند.

اسپرینگدیل

Oct. 3: مونت کارلو شب برنامه ریزی شده توسط سندی دبیرستان دانش آموختگان لغو شده است. انجمن جلسات به حالت تعلیق درآمد تا اطلاع ثانوی.

سپتامبر. 12: اسپرینگدیل Volunteer Fire Department است موکول مه نقدی باش به سپتامبر. 12. زمان بلیط مفتخر خواهد بود در ماه سپتامبر و مترقی 50/50 کشیده خواهد شد. لطفا به بلیط خود را. سازمان آتش نشانی با تشکر از شما برای درک و حمایت شما و خواستار هر کس به ایمن ماندن.

سپتامبر. 13: صنایع دستی و فروشنده نمایشگاه لغو شده است.

غرب گوزن

غرب گوزن بازار کشاورزان لغو می شود.

تاریخ 31 ژوئیه و اوت. 1: West گوزن جامعه روز لغو شد.

Aug. 28: غرب گوزن پلیس نفع گلف تقلا بود که ممکن است 1 است موکول به اوت. 28 در پیتسبورگ شمال, زمین گلف, شهرستان ریچلند. هزینه: $85 در هر گلف باز است. فرم ثبت نام: اینجا را کلیک کنید.

غرب Leechburg

شنبه: رنگ سبز شبدری مختلط 5K و شهر کوچک صدای بلند وقایع به میزبانی Semper Gratus هستند لغو شده است. برای بازپرداخت اطلاعات facebook.com/GratusCharity/.

Vandergrift

Aug. 9: این Festa Italiana لغو شده است.

آیا همسایه خود تماس بگیرید و بررسی کنید و یا از یک ماسک صورت یا مواد غذایی? پرسه زن می خواهد به رسمیت شناختن کسانی که در اطراف ما که در حال انجام اعمال کوچک از مهربانی برای دیگران در طول این زمان استرس زا. ارسال یک, یک پاراگراف توجه داشته باشید برجسته کسی و چگونه آنها را با کمک شما خانواده خود و یا سازمان خود را به پرسه زن در vndnews@tribweb.com.

دسته بندی: محلی | اخبار دره اعزامtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب