پرسه زن 31 ژوئیه سال 2020: حوادث در Alle-Kiski دره

TribLIVE روزانه و هفتگی خبرنامه ایمیل ارائه اخبار شما و می خواهید اطلاعات شما نیاز به راست به صندوق پستی خود

توسط MASTERNEWSS در 10 مرداد 1399

آیا همسایه خود تماس بگیرید و بررسی کنید و یا از یک ماسک صورت یا مواد غذایی? پرسه زن می خواهد به رسمیت شناختن کسانی که در اطراف ما که در حال انجام اعمال کوچک از مهربانی برای دیگران در طول این زمان استرس زا. ارسال یک, یک پاراگراف توجه داشته باشید برجسته کسی و چگونه آنها را با کمک شما خانواده خود و یا سازمان خود را به پرسه زن در vndnews@tribweb.com. Follow @VNDStroller در توییتر به صورت روزانه با لینک پرسه زن.


سالانه الک مسابقات گلف سپتامبر برنامه ریزی شده. 12

25 سالانه Tarentum الک تفرج گلف به نفع خانه خدمات خواهد بود برنامه هفت. 12 در آپولو الک کشور باشگاه گلف Kiski Township.

این رویداد چهار مرد تقلا. تفنگ ساچمهای شروع خواهد شد در 1 p. m. هزینه است $75 در هر بازیکن; $300 در هر تیم.

برای کسب اطلاعات و یا ثبت نام تماس باب در 724-224-7652 یا 724-980-8819.


Freeport, اورژانس, انجام, اشتراک, کمپین

فریپورت خدمات پزشکی اورژانس در حال انجام آن اشتراک سالانه کمپین برای سال 2020 است. نامه از طریق پست به تمام ساکنان و کسب و کار و صاحبان املاک در منطقه سرویس.

هزینه اشتراک به علت قبل از سپتامبر. 1. اگر شما نمی دریافت فرم اشتراک ایمیل و مایل به اهدا تماس 724-295-2300.


سکوت حراج فروش حیاط به کمک با صورتحساب های پزشکی و هزینه های

حراج خاموش و حیاط فروش به نفع دومینیک کمپ و خانواده اش خواهد بود و از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر شنبه و یکشنبه پشت Sunnyside داروخانه 751 چهارم Ave. نیو کنسینگتون.

کمپ خود را از دست داد 2 ساله پسر Cassius Saulsgiver ژوئیه 20 در حادثه غرق شدن در هریسون (آرکانزاس).

مواد غذایی و نوشیدنی ها از جمله گوشت خوک کشیده از Joes BBQ فروخته خواهد شد. درآمد حاصل خواهد شد به کمک با صورتحساب های پزشکی و هزینه های دیگر.


جدید فوقانی Allegheny دره محله اعلام پرستش برنامه

جدید فرشتگان نگهبان محله اعلام کرده است جرم آن برنامه.

بار و عبادت در سایت عبارتند از:

• 5 بعد از ظهر روزهای شنبه و بانوی ما از پیروزی کلیسا 1319 درجه پایین جاده Harwick, Springdale, شهرستان

• ساعت 9 صبح روزهای یکشنبه, مقدس, شهدا, کلیسا, 353 W. نهم Ave. Tarentum

• ساعت 11 صبح روزهای یکشنبه اکثر سوگندی خوبان کلیسا 800 مونتانا Ave. Natrona ارتفاعات Harrison.

• ساعت 11 صبح روزهای یکشنبه حاضر تنها در Facebook Live از سنت Alphonsus کلیسا اسپرینگدیل. هیچ صندلی در دسترس خواهد بود.

• توده روز هفته را جشن خواهد گرفت در ساعت 9 صبح بانوی ما از دائمی به کمک کلیسا 11th و کارولینای خیابان, Natrona ارتفاعات

ثبت نام مورد نیاز است قبل از حضور در. برای ثبت نام بازدید guardianangelspgh.org تماس بگیرید و یا 724-226-4900.


Vandergrift به روز رسانی کتابخانه عامل ساعت

Vandergrift کتابخانه عمومی 128C Washington Ave. اعلام کرده است عامل جدید ساعت برای کاربران.

ساعت خواهد بود از 2 تا 7 بعد از ظهر روزهای دوشنبه سه شنبه و پنج شنبه ساعت 11 صبح تا 5 بعد از ظهر چهارشنبه و در ساعت 11 صبح تا 1 بعد از ظهر جمعه.

ویژه ساعت برای شهروندان ارشد با انتصاب تنها 1 تا 2 بعد از ظهر سه شنبه ها و پنج شنبه ها و 10 تا 11 صبح چهارشنبه.

برای یک قرار ملاقات تماس 724-568-2212.


وبینار رایگان برنامه ریزی با انجمن کسب و کار کوچک

گوشه Launchbox در نیو کنسینگتون را حامی وبینار رایگان "یک ساعت با SBA" در 1 p. m. Aug. 6.

Karan Waigand یک توسعه اقتصادی متخصص با انجمن کسب و کار کوچک خواهد شد بحث در مورد راه های SBA می تواند کمک به تقویت و حمایت کلی موفقیت کسب و کار شما و پاسخ به سوالات.

ثبت نام مورد نیاز است. برای ثبت نام اینجا را کلیک کنید.

برای سوال, ایمیل الهام در hello@thecorner.place.


Campmeeting انجمن برنامه های خدمات در هریسون (آرکانزاس)

پیتسبورگ-Tarentum Campmeeting انجمن 1451 Main St., Natrona ارتفاعات Harrison خواهد شد که یک سرویس در 7 بعد از ظهر یکشنبه در اردوگاه. این کشیش جری Pawloski پاستور از Bairdford United Methodist Church, غرب, گوزن خواهد بود سخنران.

این کشیش غنی Crofutt پاستور از اصلاح کلیسای پروتستان از تخته سنگ لیسیدن شمالی بوفالو را موعظه در 7 p. m. روز شنبه سرویس.

عمومی خوش آمدید.


تقویم

آرنولد

شنبه: خانه دونات فروخته خواهد شد از 6 تا 11 صبح در Calvary کلیسای لوتری 1721 Victoria Ave. سفارشات: 724-339-4830

Brackenridge

شنبه: Pioneer شلنگ شرکت انجام خواهد شد نقاشی برای تفنگ خود باش live at noon در شرکت Facebook صفحه. برندگان اطلاع داده خواهد شد. بلیط ها هنوز هم در دسترس است. بلیط: ارسال پیام در Facebook صفحه.

هریسون

شنبه: Pittsburgh-Tarentum Campmeeting انجمن برگزار خواهد شد زیر و رو کردن و پخت فروش از ساعت 8 صبح تا 2 بعد از ظهر در اردوگاه 1451 Main St., Natrona ارتفاعات.

سپتامبر: جامعه کتابخانه Allegheny دره حمایت نقدی تقویم قرعه کشی برای سپتامبر. شماره های برنده خواهد شد گرفته شده از 7 p. m. Pennsylvania روزانه انتخاب کنید 3 نقشه کشی. هزینه: $5 برای دو عدد. بلیط با شماره های خواهد شد به طور تصادفی انتخاب شده و از طریق پست الکترونیکی برای شما. برنده فرستاده خواهد شد. بلیط: بازدید از کتابخانه سایت.

Kiski Township

شنبه: یک takeout باربیکیوی مرغ شام خواهد بود از ساعت 11 صبح تا 2 بعد از ظهر یا تا زمانی که به فروش می رسد در پایین پارکینگ Kiski شهرستان Volunteer Fire Hall 1037 مسیر 56. بدون رزرو مورد نیاز است. هزینه: $10

Leechburg

شنبه ها: از Leechburg منطقه, موزه, 118 اول خیابان باز خواهد شد از ظهر تا 3 بعد از ظهر ماسک صورت و اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

لاور بارل

شنبه: یک پارکینگ گنجینه های فروش خواهد شد و از ساعت 8 صبح تا 2 بعدازظهر در کلیسای خدا 273 چستر دکتر فضاهای: $5. فضای رزرو: 724-335-4422 یا lbcog@hotmail.com

شنبه: به لاور بارل بازار کشاورزان خواهد بود از ساعت 9 صبح تا 1 بعد از ظهر در تالار شهر پارکینگ 2800 بتل سنت ماسک صورت مورد نیاز است. جزئیات: 724-339-1452

نیو کنسینگتون

شنبه: دره وایکینگ ارتش JROTC بوستر خواهد شد که یک خودرو از ساعت 10 صبح تا 3 بعد از ظهر در پیشبرد خودکار 85 Tarentum پل در جاده ها است.

شنبه: جامعه لباس گنجه 1129 Kenneth Ave. نیو کنسینگتون باز خواهد شد از ساعت 10 صبح تا 1 بعد از ظهر یک خرید-یکی-یکی-رایگان فروش خواهد بود تا پایان تابستان. ماسک صورت مورد نیاز و حداکثر 25 نفر می تواند در یک زمان. کمک های مالی خوش آمدید.

شنبه: مونت سنت پیتر کلیسای انجام خواهد شد و یک Grand قرعه کشی با جوایز 2500$, $500 و 250 دلار پس از 5 p. m. توده. هزینه: $1 در هر. بلیط: توقف در دفتر کلیسا, 100 فریپورت جاده ها است.

شمال آپولو

Aug. 29: شمال آپولو Volunteer Fire Department است که مصرف رزرو از کامیون مواد غذایی برای یک تظاهرات برنامه ریزی شده برای 4 تا 9 بعد از ظهر در آتش سالن 311 16th St. رزرو: nachief170@gmail.com

Oakmont

شنبه: Dormition از Theotokos Greek Orthodox Church, 12, Washington Ave. پذیرش سفارشات برای گرفتن و رفتن نیمی از تابه از spanakopita, pastitso و moussaka. هزینه: spanakopita, $30 برای 16 نفر; pastitso, $35 برای 12-16 نفر; و moussaka, $35 برای 12 تا 16 نفر. موارد اجاق گاز-آماده و آمد در یک بار مصرف 9-x 13-inch تابه با دستورالعمل های پخت و پز. مواد غذایی آماده خواهد شد پس از شنبه. سفارشات و وانت مقدمات: dormitionpgh.org/FoodToGo. سوال: foodfestival@dormitionpgh.org

پارک

یکشنبه: پارک های شهرستان ورزشکار باشگاه برگزار خواهد شد موسیقی شب از 7 تا 10 بعد از ظهر در باشگاه 1111 Shipman جاده ها است. های مورد علاقه خود را زهی ساز و آواز خواندن همراه. تنقلات در دسترس است. کاربران و مهمانان عزیز خوش آمدید. جزئیات: 724-845-2390

Tarentum

شنبه: لباس گنجه در مرکزی کلیسای پروتستان 305 Allegheny سنت باز خواهد شد از ساعت 11 صبح تا 1 بعد از ظهر جزئیات: 724-224-9220

Vandergrift

جمعه ها و شنبه ها: از سربازان جنگ های خارجی را به فروش takeout مواد غذایی از 4 تا 8 بعد از ظهر در پست 141 سامنر Ave. منو: ده چاشنی بال با سیب زمینی سرخ کرده بزرگ $20; میگو با سیب زمینی سرخ کرده, $8; چهار مرغ تخته با سیب زمینی سرخ کرده 5 دلار و پیتزا. غذاهای انگشت همه $4: قارچ میله های پنیر پیتزا, سیاهههای مربوط, پوشیده با نان گل کلم و سیب زمینی سرخ شده, پنیر, خایه ها, فلفل هالوپینو poppers کلم بروکلی و پنیر چدار گزش حلقه های پیاز و پوشیده با نان کدو سبز است. سفارشات: 724-568-1427 پس از 2 p.m


 

لغو و تغییرات

ساقی

Aug. 28: ساقی کلاس مدرسه بالا از سال 1970 مراسم لغو شده است و موکول به آخر هفته Aug. 28, 2121 در Butler باشگاه کشور. وجود دارد در حال برنامه ریزی برای یک محله شب و تفرج گلف.

فورد شهرستان

Aug. 29: The Armstrong County روز کارگر رژه و قومی feastival استفاده هستند لغو شده است.

فریپورت

سپتامبر: سالانه سپتامبر توسط رودخانه جشنواره لغو شده است.

اکتبر: به فریپورت هالووین کارناوال لغو شده است.

هریسون

Aug. 22: شراب و جشنواره غذا برنامه ریزی شده در Burtner مجلس لغو شده است. هیچ تصمیمی در جشنواره برداشت شده است.

Kiski Township

Aug. 6 تا 8: زیر و رو کردن فروش برنامه ریزی شده در بهار کلیسای لوتری کلیسای لغو شده است.

Leechburg

سپتامبر. 19: سالانه صورتی روز جشنواره لغو شده است.

Leechburg کلاس دبیرستان از سال 1960 مراسم برنامه ریزی شده برای ماه اوت به تعویق افتاد تا Aug. 7, 2021.

Oakmont

ریورویو جامعه عمل Corp. بسته است برای تمام فعالیت ها به جز صفحه اصلی تحویل وعده های غذایی. سوال: 412-828-1062

پارک تونشیپ

Oct. 3: نقدی سادگی باش اسپانسر شده از طرف فوقانی بارل و پارک های داوطلب آتش شرکت لغو شده است.

Saxonburg

سپتامبر. 12 و 13: این Saxonburg جشنواره هنرهای لغو شده است.

هفتگی معاشرت اصلی حوادث هستند لغو شده است. بازپرداخت خواهد شد به فروشندگان که امضا کردند.

جنوب بوفالو

Aug. 8: تفنگ باش برنامه ریزی جنوبی بوفالو شهرستان Volunteer Fire Department تغییر شده است به یک رویداد آنلاین در 6:30 p. m. در بخش Facebook صفحه. برخی از جوایز در دسترس نیست با توجه به covid-19 محدودیت. اگر شماره بلیط خود را برای نامیده می شود یکی از این جوایز که در دسترس نیست, شما خواهد شد دریافت پول نقد در مقدار بخش هزینه از تفنگ است. همه ساعتی جوایز باقی خواهد ماند. 7 p. m. جایزه بزرگ خواهد بود 2000 $و نیز کشیده شده بر روی Facebook. تمام برندگان تماس گرفته خواهد شد از طریق تلفن و شماره های برنده شده در Facebook و در firehall درب. بدون بازپرداخت خواهد شد صادر شده است.

اسپرینگدیل

Oct. 3: مونت کارلو شب برنامه ریزی شده توسط سندی دبیرستان دانش آموختگان لغو شده است. انجمن جلسات به حالت تعلیق درآمد تا اطلاع ثانوی.

سپتامبر. 12: اسپرینگدیل Volunteer Fire Department لغو نقدی باش. 50/50 مترقی بلیط بخت ازمایی مورخ 9 مه سال 2020 کشیده خواهد شد در سپتامبر. 12. آتش سوزی شرکت با تشکر از همه برای ادامه حمایت خود در طول این مدت تلاش.

سپتامبر. 13: صنایع دستی و فروشنده نمایشگاه لغو شده است.

غرب گوزن

غرب گوزن بازار کشاورزان لغو شده است.

Aug. 28: غرب گوزن پلیس نفع گلف تقلا بود که ممکن است 1 است موکول به اوت. 28 در پیتسبورگ شمال, زمین گلف, شهرستان ریچلند. هزینه: $85 در هر گلف باز است. فرم ثبت نام: اینجا را کلیک کنید.

Vandergrift

Aug. 9: این Festa Italiana لغو شده است.

دسته بندی: محلی | اخبار دره اعزامtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن