پرسه زن 7 ژوئیه سال 2020: حوادث در Alle-Kiski دره

TribLIVE روزانه و هفتگی خبرنامه ایمیل ارائه اخبار شما و می خواهید اطلاعات شما نیاز به راست به صندوق پستی خود

توسط MASTERNEWSS در 17 تیر 1399

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

خود را سازمان غیر انتفاعی رفتن به جمع آوری کمک? ارسال اطلاعات به پرسه زن حداقل یک هفته پیش به vndnews@tribweb.com یا پرسه زن, اخبار دره اعزام 210 چوب سنت Tarentum PA 15084. لطفا یک روز شماره تلفن.


رایگان پوشک تولید و نوزاد مواد غذایی توزیع می شود

رایگان, پوشک, تولید تازه و غذای کودک توزیع خواهد شد از ظهر تا 4 بعد از ظهر پنج شنبه و از ساعت 9 صبح تا 1 بعد از ظهر جمعه در ارتفاعات خانواده مرکز 415 E. چهارم Ave. Tarentum.

ثبت نام مورد نیاز است. برای ثبت نام تماس 724-224-9006.


Salvation Army ارائه می دهد ناهار رایگان

Allegheny دره نجات ارتش و مرکز جامعه ارائه می دهد رایگان گرفتن و رفتن ناهار از 11:30 صبح تا 1 بعد از ظهر پنج شنبه در پارکینگ در مرکز 917 Brackenridge Ave.


بلیط برای Oakmont/ورونا Kennywood روز به فروش می رسد

تخفیف بلیط برای 108هفتم Oakmont/ورونا Kennywood روز برنامه ریزی شده برای Aug. 19 فروخته خواهد شد از ساعت 10 صبح تا 2 بعد از ظهر جمعه و شنبه و یکشنبه در مقابل پارکینگ Oakmont نانوایی در Oakmont.

هزینه $29 برای سوار شدن در تمام طول روز تصویب و 19 دلار برای یک شهروند ارشد تصویب و برای کسانی که حداقل 55 سال است.

وجود خواهد داشت هیچ اتوبوس حمل و نقل ارائه شده در این سال است.


تقویم

آپولو

آپولو منطقه تاریخی موزه جامعه است بازگشایی شد. ساعت 11 صبح تا 2 بعد از ظهر چهارشنبه ها و شنبه ها. صفحه نمایش فعلی ویژگی های سبکهای قدیمی اسباب بازی.

بوفالو Township

چهار شنبه: بوفالو شهرستان سرپرستان انجام خواهد شد ترکیب جلسه در 7:30 p. m. آنلاین از طریق ویدئو کنفرانس. برای ورود اطلاعات buffalotownship.com.

Cheswick

امروز: Cheswick کمیسیون برنامه ریزی دیدار خواهد کرد در 6:30 p. m. در Cheswick Volunteer Fire Hall, 1411 صنوبر سنت

Gilpin

شنبه: سفارشات پذیرفته شده توسط Gilpin Volunteer Fire Department به صورت یک درایو-از طریق takeout شام بوقلمون مجموعه برای 3:30 p. m. در firehall, 113 Firehall جاده ها است. هزینه: $10. پیشرفت سفارشات ترجیح داده است. سفارشات: 724-845-7200

هریسون

سه شنبه ها: Natrona می آید با هم ارتباط و مربی جن Pepling خواهد شد در حال حاضر بازی و خواندن برنامه برای کودکان در ظهر از طریق پایان ماه ژوئیه در Natrona پارک غرفه.

پنج شنبه: جامعه کتابخانه Allegheny ولی به میزبان مجازی رایگان پری در 1 p. m. در زوم.ما برای کودکان در دوم از طریق کلاس پنجم. وجود خواهد داشت پری چیزهای بی اهمیت و فعالیت را به یک گیره لباس عروسک پری. مواد وانت و ثبت نام مورد نیاز است. ثبت نام: اینجا را کلیک کنید.

لاور بارل

روزهای دوشنبه از طریق پنج شنبه ها: American Legion آشپزخانه باز خواهد شد برای بایگانی اطلاعات سفارشات از اعضا و مهمانان از 2 تا 7 p. m. در طول ماه های ژوئیه و اوت در پست 1100 حیات وحش تسلیم جاده ها است. جمعه شام سر گرفته خواهد شد در ماه سپتامبر. برای منو بازدید facebook.com/post868/. سفارشات: 724-339-9417

نیو کنسینگتون

امروز: نیو کنسینگتون خوبی توسعه اقتدار انجام خواهد شد و در این جلسه به طور منظم در 7 p. m. در شورای اتاق اتاق سالن شهر 301 11th Ave. اجتماعی فاصله خواهد بود مشاهده عمومی خوش آمدید. جزئیات: ssnider.newkendevelopment@gmail.com یا 724-594-4218

جولای 23: سنت جورج, کلیسای ارتدکس پذیرش سفارشات برای مواد غذایی خاورمیانه فروش مجموعه برای 3 تا 6 بعد از ظهر در کلیسا 1150 Leishman Ave. منو: منجمد kibbee, $40 در هر ده یا $21 برای 6; تازه برگ انگور $10 در هر ده یا 5 دلار برای 6; بابا ghanoush 5 دلار برای اونس-16 کانتینر و حموس 5 دلار برای اونس-16 کانتینر. سفارش مهلت: جولای 13. سفارشات: 724-337-3918

Tarentum

امروز: Tarentum شورای اسلامی دیدار خواهد کرد در 6 p. m. آنلاین. برای ورود اطلاعات tarentumboro.com.


لغو و تغییرات

حنایی

Alle-Kiski موسیقی روز اردوگاه برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 26-31 لغو شده است با توجه به covid-19 بیماری همه گیر. سازمان دهندگان می خواهم برای تشکر از کسانی که کمک های مالی این سال است.

فورد شهرستان

جولای 15-18: خانواده FunFest اسپانسر شده از طرف فورد شهرستان رنسانس جامعه مشارکت لغو شده است.

Aug. 29: The Armstrong County روز کارگر رژه و قومی feastival استفاده هستند لغو شده است.

فریپورت

سپتامبر: سالانه سپتامبر توسط رودخانه جشنواره لغو شده است.

هریسون

جمعه: ارتفاعات منطقه رله برای زندگی تفرج گلف لغو شده است.

Aug. 22: شراب و جشنواره غذا برنامه ریزی شده در Burtner مجلس لغو شده است. هیچ تصمیمی در جشنواره برداشت شده است.

Kittanning

جولای 30 Aug. 2: قلعه آرمسترانگ عامیانه جشنواره لغو شده است.

Leechburg

سپتامبر. 19: سالانه صورتی روز جشنواره لغو شده است.

Leechburg کلاس مدرسه بالا از سال 1953 مراسم برنامه ریزی شده در ماه ژوئن لغو شده است.

Leechburg کلاس دبیرستان از سال 1960 مراسم برنامه ریزی شده برای ماه اوت به تعویق افتاد تا Aug. 7, 2021.

Leechburg منطقه مدرسه منطقه

جولای 8 و 22: این Leechburg منطقه جلسات هیئت مدیره مدرسه در حال لغو شد.

Oakmont

ریورویو جامعه عمل Corp. بسته است برای تمام فعالیت ها به جز صفحه اصلی تحویل وعده های غذایی. سوال: 412-828-1062

پارک تونشیپ

Oct. 3: نقدی سادگی باش اسپانسر شده از طرف فوقانی بارل و پارک های داوطلب آتش شرکت لغو شده است.

Saxonburg

سپتامبر. 12 و 13: این Saxonburg جشنواره هنرهای لغو شده است.

هفتگی معاشرت اصلی حوادث هستند لغو شده است. بازپرداخت خواهد شد به فروشندگان که امضا کردند.

اسپرینگدیل

اسپرینگدیل دبیرستان دانش آموختگان جلسات به حالت تعلیق درآمد تا اطلاع ثانوی. مونت کارلو شب برنامه ریزی شده برای مارس 25 خواهد بود Oct. 3.

سپتامبر. 12: اسپرینگدیل Volunteer Fire Department است موکول مه نقدی باش به سپتامبر. 12. زمان بلیط مفتخر خواهد بود در ماه سپتامبر و مترقی 50/50 کشیده خواهد شد. لطفا به بلیط خود را. سازمان آتش نشانی با تشکر از شما برای درک و حمایت شما و خواستار هر کس به ایمن ماندن.

سپتامبر. 13: صنایع دستی و فروشنده نمایشگاه لغو شده است.

Tarentum

دیابت در پارک مجموعه آموزشی برنامه ریزی شده برای Riverview Park لغو شده است. اگر شما هنوز هم علاقه مند, تماس اولویت برنامه مراقبت در Allegheny دره بیمارستان در 724-226-7339.

غرب گوزن

غرب گوزن بازار کشاورزان لغو شد این سال است.

تاریخ 31 ژوئیه و اوت. 1: West گوزن جامعه روز لغو شد.

Aug. 28: غرب گوزن پلیس نفع گلف تقلا بود که ممکن است 1 است موکول به اوت. 28 در پیتسبورگ شمال, زمین گلف, شهرستان ریچلند. هزینه: $85 در هر گلف باز است. فرم ثبت نام: اینجا را کلیک کنید.

غرب Leechburg

جولای 25: رنگ سبز شبدری مختلط 5K و شهر کوچک صدای بلند وقایع به میزبانی Semper Gratus هستند لغو شده است. برای بازپرداخت اطلاعات https://www.facebook.com/GratusCharity/.

Vandergrift

Aug. 9: این Festa Italiana لغو شده است.

آیا همسایه خود تماس بگیرید و بررسی کنید و یا از یک ماسک صورت یا مواد غذایی? پرسه زن می خواهد به رسمیت شناختن کسانی که در اطراف ما که در حال انجام اعمال کوچک از مهربانی برای دیگران در طول این زمان استرس زا. ارسال یک, یک پاراگراف توجه داشته باشید برجسته کسی و چگونه آنها را با کمک شما خانواده خود و یا سازمان خود را به پرسه زن در vndnews@tribweb.com.

دسته بندی: محلی | اخبار دره اعزامtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب