پرسه زن, مارس 9 2020: حوادث در Alle-Kiski دره

TribLIVE روزانه و هفتگی خبرنامه ایمیل ارائه اخبار شما و می خواهید اطلاعات شما نیاز به راست به صندوق پستی خود

توسط MASTERNEWSS در 20 اردیبهشت 1399

حدود یک ساعت پیش

نشستن در خانه در تمام طول روز بسیاری از ما درخواست خودمان را چگونه ما می تواند کمک به دیگران در طول این بیماری همه گیر. خواندن پرسه زن روزانه برای اطلاعیه ها چگونه هر کس می تواند به کاهش فشار و استرس از دیگران حتی در حالی که حفظ اجتماعی فاصله. اطلاعات برای پرسه زن باید ارسال آن به ایمیل vndnews@tribweb.com.


پشتیبانی رایگان در دسترس برای خانواده ها در برخورد با بیماری آلزایمر

بنیاد آلزایمر آمریکا در حال راه اندازی تلفن رایگان مبتنی بر حمایت از گروه برای کمک به خانواده های مبتلا به بیماری آلزایمر است.

به رهبری توسط AFA را با مجوز مددکاران اجتماعی این گروه را کمک به افراد مسائل مانند قادر به دیدن عزیزان خود را در مراقبت دراز مدت تنظیم و افزود: خانواده تنش است.

تاریخ و زمان عبارتند از:

• گروه پشتیبانی برای اعضای خانواده که عزیزان اقامت در یک محیط مراقبت در طول COVID-19 – دیدار از 3:30 تا 4:30 بعد از ظهر چهارشنبه.

• تعاملات خانواده در زمان COVID-19: چگونه به حل و فصل درگیری ها و عوامل استرس زا – دیدار از 3:30 تا 4:30 بعد از ظهر جمعه.

ثبت نام مورد نیاز است. برای ثبت نام تماس بگیرید AFA تلفنی در 866-232-8484.

هر کسی که سوال در مورد مراقبت از کسی که با بیماری آلزایمر است اما قادر به شرکت در این گروه خوش آمدید برای تماس با خط تلفن است که کارکنان و هفت روز در هفته.


کار برای شروع بر روی سکه جاده در پارک تونشیپ

PennDOT اعلام کرده است که پل جایگزینی کار بر روی جایگزین مسیر 66, همچنین شناخته شده به عنوان سکه جاده در پارک شهرستان آغاز خواهد شد دوشنبه آب و هوا اجازه.

خط تعطیلی با flaggers استفاده خواهد شد در منطقه کار. این پروژه شامل ابزار کار و نصب و راه اندازی خط آب در ساختار است که حمل جایگزین مسیر 66 بیش از Stitts اجرا شود.

رانندگان خواسته می شود به استفاده از احتیاط آهسته و آماده برای تغییر الگوهای ترافیک.


حیوانات محافظ به دنبال کمک های مالی

حیوانات محافظ از Allegheny ولی در نیو کنسینگتون است به دنبال کمک های مالی از غذا و پول و تمیز کردن وسایل برای آینده بچه گربه های نجومی.

لیست آرزو برای بیشتر اقلام مورد نیاز شامل خاک رس بستر زن سبک و جلف, Purina بچه گربه چو Purina, توله سگ, غذا, شش پا قلاده Purina One سگ فرمول او لباسشوئی و خشک کن ورق سفید کاغذ کپی, کیسه زباله, دستمال توالت, پرتاب فرش با لاستیک پشتیبان گیری تفاله شرط بست, پتو و حوله. برای ساختن آنلاین پول اهدا بازدید animalprotectors.net/donations.html.

فرزندخواندگی در حال انجام توسط قرار ملاقات فقط. به یک وقت ملاقات تماس 724-339-7388. اگر هیچ پاسخ وجود دارد, لطفا ترک یک پیام. حیوانی مصرف هنوز هم پذیرفته می شود زمانی که اتاق در دسترس است.


کار به رزومه دوشنبه در Hite جاده

PennDOT اعلام کرده است که کار پل در Hite جاده در Harmar و اسپرینگدیل شهرستان خواهد شد در 7 صبح شنبه آب و هوا اجازه.

Half-width ساخت و ساز خواهد شد در پل در طول مسیر 28 و نیاز به ترافیک تغییر است. یک خط واحد خواهد شد و در هر جهت از روی پل در حالی که در محل کار رخ می دهد.

خدمه خواهد شد انجام کار تخریب عرشه جایگزینی و رویکرد جاده بازسازی از طریق اواخر ماه اوت. رانندگان خواسته می شود به استفاده از احتیاط آهسته و آماده برای تغییر الگوهای ترافیک.


تقویم

Allegheny Township

دوشنبه: Allegheny Township, سرپرستان برگزار خواهد شد جلسه به طور منظم در 7 p. m. در زوم سایت. ساکنان که مایل به شرکت در این نشست مجازی باید با ارسال ایمیل خود به شهرستان مدیر در admin@alleghenytownship.net برای اضافه شدن به لیست شرکت کنندگان. سوال: 724-842-4641

آپولو

امروز: آپولو شلنگ Co. شماره 2 را به فروش takeout اسپاگتی شام از 4 تا 8 بعد از ظهر در آتش سالن 325 N. چهارم سنت منو: اسپاگتی با گوشت و سس مارینارا, سالاد ایتالیایی یا سس رنچ و نان ایتالیایی. کنسرو پاپ در دسترس برای $1. کره, رشته های موجود درخواست. هزینه: 10; کودکان $5; کمتر از 3 رایگان. پیشرفت سفارشات در شنبه تشویق کرد. سفارشات: 724-478-4831 و یا در بخش Facebook صفحه.

آپولو-Ridge منطقه مدرسه

دوشنبه: آپولو-ریج هیئت مدیره مدرسه را در دستور کار جلسه به صورت الکترونیکی در 6:30 p. m. با استفاده از زوم. مردم می توانند در این جلسه حضور با مراجعه به زوم.با ما و یا تماس 1-646-558-8656 و با استفاده از جلسه ID 910 9005 4039 و رمز عبور 293500. تلفات اتهام ممکن است اعمال شوند.

آرنولد

شنبه: آرنولد شورای اسلامی دیدار خواهد کرد در 7 بعد از ظهر از طریق زوم. برای پیوستن به این نشست بازدید از زوم.ما/j/88528853481. به صورت صوتی, تماس 301-715-8592 و استفاده از جلسه ID 885 2885 3481.

فریپورت

ژوئن 2 و 5: سالانه پاکسازی بهار روز شده است موکول به ژوئن 2 و 5 ژوئن. وانت در ژوئن 2 خواهد بود برای Laneville ملخ خیابان استوارت خیابان هیکوری راه بوفالو خیابان, خیابان واشنگتن Franklin Street, آسیاب خیابان دوم خیابان فرمت. ژوئن 5 خواهد بود برای همه ساکنان دیگر از قصبه. همه زباله و آشغال موارد باید قرار داده برای مجموعه شب قبل از برنامه ریزی وانت تاریخ. جزئیات: 724-295-2251

هریسون

ژوئن 21: فوق العاده یکنوع بازی شبیه لوتو برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 19 جانبازان خارجی جنگ موکول می شود و در ساعت 2 بعد از ظهر 21 ژوئن در VFW. درب باز در 12:30 بعد از ظهر بلیط خریداری شده برای مارس رویداد تقدیر خواهد شد. بلیط و اطلاعات بیشتر: لورن 412-537-5934

نیو کنسینگتون

مارس 16: سالانه نقدی باش اسپانسر شده از طرف نیو کنسینگتون Volunteer Fire Department شماره 1 خواهد بود livestreamed آنلاین شروع در 2:30 بعد از ظهر مارس 16. تمام بلیط مفتخر خواهد بود و "پول اضافی اگر در حال حاضر" مقدار خواهد شد در این جایزه است. جزئیات بیشتر در مورد چگونه برای مشاهده این رویداد خواهد بود ارسال شده در facebook.com/NewKenfd1cashbash/. بلیط ها هنوز هم در دسترس است. بلیط: 724-335-4100

اوکلاهما قصبه

دوشنبه: Oklahoma شورای اسلامی دیدار خواهد کرد در 7 p. m. تقریبا. به ارائه نظر ساکنان می توانید تماس بگیرید 724-567-5727.

Vandergrift

جمعه ها و شنبه ها: از سربازان جنگ های خارجی را به فروش takeout مواد غذایی با منظقه وانت از 4 تا 8 بعد از ظهر در پست 141 سامنر Ave. منو: ده چاشنی بال با سیب زمینی سرخ کرده بزرگ $20; میگو با سیب زمینی سرخ کرده, $8; چهار مرغ تخته با سیب زمینی سرخ کرده, $5; و پیتزا. مواد غذایی تمام $4: قارچ میله های پنیر پیتزا, سیاهههای مربوط, پوشیده با نان گل کلم و سیب زمینی سرخ شده, پنیر, خایه ها, فلفل هالوپینو poppers کلم بروکلی و پنیر چدار گزش حلقه های پیاز و پوشیده با نان کدو سبز است. سفارشات: 724-568-1427

ژوئن 4: این Vandergrift بازار کشاورزان باز خواهد شد ژوئن 4 با دستورالعمل برای حفاظت از جامعه است. فروشندگان جدید خوش آمدید. فروشنده برنامه های کاربردی: facebook.com/vandergriftmarket/منو


لغو و تغییرات

Allegheny Township

مارس 17: رایگان ماهیگیری دربی در Northmoreland پارک که برنامه ریزی شده بود Westmoreland County اداره پارک ها و تفریح لغو شده است به عنوان تمام پارک مرکز رزرو برای آوریل و مه.

آپولو

آپولو منطقه تاریخی جامعه موزه بسته باقی خواهد ماند. آوریل 5 برنامه در مورد چرخ دستی است که موکول به در 6:30 p. m. Aug. 2 در WCTU ساختمان 317 N. خیابان دوم

آرنولد

پنج شنبه ها: خدمات عبادت در آرنولد برج لغو شد.

آرنولد United Methodist Church: تمام جلسات و فعالیت ها و خدمات در حال لغو شد.

مه 31: سالانه Rockin' روزولت کنسرت لغو شده است.

بل

ژوئن 20: صنایع دستی و فروشنده نمایشگاه برنامه ریزی شده در بل شهرستان Volunteer Fire سالن لغو شد.

Brackenridge

• این قصبه در اتاق به روی عموم بسته است اما پذیرش تماس های تلفنی در طول ساعات کار عادی. پرداخت خواهد شد و پذیرفته شده از طریق پست و یا از طریق پست الکترونیکی و حافظه.

بوفالو Township

Nar-Anon جلسات در نسل های خانه از عبادت هستند لغو شده است. جزئیات: Laurie, 724-895-3385

شرق گوزن

پنج شنبه: شرق گوزن کمیسیون جلسه لغو شده است و خواهد شد دوباره.

حنایی

مارس 17: این Alle-Kiski دره تاریخی جامعه کک-Tique است موکول شود Nov 17. سوال: fleatique82@gmail.com تماس بگیرید و یا 724-224-0178

فریپورت

آوریل 25: این فریپورت روز یادبود رعایت لغو شده است.

هریسون

مارس 16: لمس یک کامیون رویداد لغو شده است.

20 ژوئن: به راشل کارسون دنباله چالش لغو شده است. برای بازپرداخت ایمیل info@rachelcarsontails.org.

20 ژوئن: این Burtner خانه توت فرنگی جشنواره لغو شده است. Burtner خانه مرمت جلسات جامعه هستند لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

Aug. 22: شراب و جشنواره غذا برنامه ریزی شده در Burtner مجلس لغو شده است. هیچ تصمیمی در جشنواره برداشت شده است.

Allegheny ولی انجمن کلیساها در اتاق بسته است. هر کسی که نیاز به کمک می توانید تماس بگیرید 724-226-0606. مالیاتی قرار ملاقات خواهد بود دوباره.

ایندیانا, شهرستان

ژوئن 6: سالانه روستایی ریج جامعه مراسم لغو شده است.

Leechburg

امروز: قصبه پاکسازی روز به تعویق افتاد و ممکن است دوباره. قصبه خدمه را انتخاب کنید تا چمن زباله زیرا رول کردن جعبه استفاده می شود برای قرار دادن زباله در دسترس نیست در این زمان.

Leechburg مرکز بازیافت بسته است. وجود خواهد داشت هیچ انتخاب یو پی اس و یا افت آف تا اطلاع ثانوی. هیچ مواد باید کاهش یافته و در مقابل مرکز بازیافت دروازه.

First United Methodist Church: خدمات عبادت هستند لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

دوشنبه ها: از GriefShare جلسات گروه در ابتدا کلیسای انجیلی لوتری هستند به تعویق افتاد و خواهد بود دوباره.

لاور بارل

امروز: این Burrellton باغ باشگاه ممکن است Mart لغو شده است.

مارس 16: حیوانات, محافظ قلب برای Strays ناهار در تپه تاج باشگاه های کشور لغو شده است.

آوریل 25: The Lower Burrell یادبود روز رژه و مراسم لغو شد.

Bethesda کلیسای انجیلی لوتری: بسته است برای تمام فعالیت ها و خدمات.

• سرگرمی و حوادث در سربازان جنگ های خارجی در حال لغو شد و باشگاه بسته است.

نیو کنسینگتون

کوه Calvary Missionary Baptist Church لغو همه یکشنبه ها خدمات و فعالیت های کلیسای.

مردمان کتابخانه کتاب فروش است که به طور نامحدود به تعویق افتاد.

سنت جان باپتیست کلیسای ارتدوکس بسته است برای همه خدمات جمع آوری اعانه و فعالیت های.

روزهای دوشنبه سه شنبه و شنبه ها: جامعه لباس گنجه بسته خواهد شد.

آلو

آلو مرکز جامعه بسته است و همه حوادث لغو شد. وعده های غذایی بر روی چهار چرخ خود ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده. کسانی که بیش از 60 هستند که مواد غذایی نا امن و یا تکیه بر ناهار روزانه می توانید در ادامه به انتخاب کنید تا Congregant ناهار ارائه شده توسط این شهرستان در یک, را از اساس تنها. انتخاب یو پی اس خواهد شد شنبه, چهار شنبه و جمعه. ناهار باید دستور یک روز پیش از طریق تماس 412-795-2330.

Oakmont

ریورویو جامعه عمل Corp. بسته است برای تمام فعالیت ها به جز صفحه اصلی تحویل وعده های غذایی. سوال: 412-828-1062

Saxonburg

مارس 21: Mingle در رویداد اصلی لغو شده است.

آوریل 25: این Saxonburg روز یادبود جشن لغو شد.

اسپرینگدیل

سالانه اسپرینگدیل جشنرژه و آتش بازی هستند لغو شده است.

اسپرینگدیل دبیرستان دانش آموختگان جلسات به حالت تعلیق درآمد تا اطلاع ثانوی. مونت کارلو شب برنامه ریزی شده برای مارس 25 موکول شده است به Oct. 3.

سپتامبر. 12: اسپرینگدیل Volunteer Fire Department است موکول مه نقدی باش به سپتامبر. 12. زمان بلیط مفتخر خواهد بود در ماه سپتامبر و مترقی 50/50 کشیده خواهد شد. لطفا به بلیط خود را. سازمان آتش نشانی با تشکر از شما برای درک و حمایت شما و خواستار هر کس به ایمن ماندن.

سپتامبر. 13: بهار پرت صنایع دستی و فروشنده نمایشگاه برنامه ریزی شده برای 29 مارس موکول شده است از ساعت 9 صبح تا 3 بعد از ظهر سپتامبر. 13 در قصبه ساختمان ورزشگاه 325 مدرسه سنت فروشنده برنامه های کاربردی در دسترس هستند springdaleborough.com و یا با ایمیل springdaleboro@hotmail.com

Tarentum

جولای 3: اجلاس شلنگ استقلال روز آتش بازی لغو شد.

BridgePoint کلیسا: فعالیت در کلیسا از جمله غم و اندوه گروه پشتیبانی و کودکان مواد غذایی و سرگرم کننده رویداد هستند لغو شده است. زندگی می کنند جریان از یکشنبه کلیسای خدمات خواهد شد در Facebook Live.

Tarentum عقاب بسته است.

Tarentum الک تسلیم بسته است. سرگرمی یکنوع بازی شبیه لوتو و ممکن است 2 نقد باش هستند لغو شده است.

سربازان جنگ های خارجی بسته است و وجود خواهد داشت هیچ شب جمعه بار یکنوع بازی شبیه لوتو.

• از موزه میراث بسته خواهد شد به بازدید کنندگان تا اطلاع ثانوی. جزئیات: AKVHS.org یا 724-224-7666

غرب گوزن

Aug. 28: غرب گوزن پلیس نفع گلف تقلا بود که ممکن است 1 است موکول به اوت. 28 در پیتسبورگ شمال, زمین گلف, شهرستان ریچلند. هزینه: $85 در هر گلف باز است. فرم ثبت نام: اینجا را کلیک کنید.

Vandergrift

امروز: عصر دلو نشان می دهد برنامه ریزی شده در کازینو تئاتر موکول شده است باید در ساعت 2 بعد از ظهر Aug. 30 در تئاتر است. بلیط های در حال حاضر خریداری خواهد شد در ماه اوت است. برای بازپرداخت ایمیل jlo129@live.com.

Aug. 9: این Festa Italiana لغو شده است.

سنت گرترود کلیسا اسپاگتی شام هستند لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

Vandergrift کتابخانه های عمومی: به علت تاریخ برای همه مواد که بیرون کشیده شده اند تمدید شده است. اگر شما با ورود به حساب آنلاین خود را و متوجه یک مورد با توجه, تاریخ, لطفا تماس با کتابخانه. کتاب رها کردن بسته شده است. نگه داشتن تمام مواد تا کتابخانه بازگشایی. فرم های مالیاتی که در حال حاضر قرار داده شده کمی رایگان کتابخانه از کتابخانه بسته است. AARP مالیات انتصاب شده اند به تعویق افتاد و نمایندگان تماس با مشتریان به طور مستقیم که در آینده قرار ملاقات.

غرب گوزن

شرق اتحادیه Presbyterian Church: تمام خدمات و فعالیت ها لغو شد به جز غرب گوزن بانک مواد غذایی و وعده های غذایی به رفتن توزیعهای.

آیا همسایه خود تماس بگیرید و بررسی کنید و یا از یک ماسک صورت یا مواد غذایی? پرسه زن می خواهد به رسمیت شناختن کسانی که در اطراف ما که در حال انجام اعمال کوچک از مهربانی برای دیگران در طول این زمان استرس زا. ارسال یک, یک پاراگراف توجه داشته باشید برجسته کسی و چگونه آنها را با کمک شما خانواده خود و یا سازمان خود را به پرسه زن در vndnews@tribweb.com.

دسته بندی: محلی | اخبار دره اعزامtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن