نکاتی برای خانه کیک عروسی ؟ طرح و 'don't go wild'

TribLIVE روزانه و هفتگی خبرنامه ایمیل ارائه اخبار شما و می خواهید اطلاعات شما نیاز به راست به صندوق پستی خود

توسط MASTERNEWSS در 15 تیر 1399

حدود یک دقیقه پیش

حتی در یک بیماری همه گیر مردمی در ازدواج هستند. و که در آن وجود دارد یک عروسی — حتی یک کوچک در حیاط خلوت — معمولا وجود دارد یک کیک.

خانه نانوا به دنبال خود کیک عروسی نمی نیاز به یک فانتزی چند لایه برج. اما چگونه می توان آنها را ایجاد چیزی است که بالاتر عادی ؟

اول نمی شود بیش از حد بلند پروازانه می گوید: Jocelyn Delk Adams نویسنده کتاب آشپزی و بنیانگذار نوه نوزاد کیک وبلاگ. مردم تمایل به قرار دادن تعداد زیادی از فشار بر خود را هنگامی که ساخت کیک عروسی.

"نمی رویم بیش از حد وحشی" او اخطار می دهد. یک تمرین کیک یا دو بنابراین شما احساس می کنید آماده برای روز بزرگ.

آماده سازی کلید موافق ویژه مناسبت کیک بیکر, Ron Ben-Israel, صاحب, Ron Ben-Israel Cakes در شهر نیویورک است.

"آماده سازی و ساده سازی فرایند با نوشتن تمام مراحل مختلف" او می گوید. "جدا کردن قطعات از روند و نوشتن هر آنچه را نیاز دارد."

لیست مواد تشکیل دهنده شما نیاز دارید و مطمئن شوید که شما می توانید پیدا کردن همه آنها را از موارد مانند آرد و بکینگ پودر و ممکن است در تامین کوتاه مدت.

بن-اسرائیل بر نیاز خود را برای پیدا کردن کیک ی دستور غذاها از جمله پر کردن و icings از یک منبع قابل اعتماد.

خبر خوب این است که لایه های کیک را می توان پخته و منجمد به خوبی پیچیده هفته در پیش است. یخ پیچیده کیک در یخچال. بن-اسرائیل می گوید آن را آسان تر برای جمع آوری و تزئین کیک مستقیم از یخچال (نه فریزر به دلیل تراکم آنها به عنوان یخ زدایی).

پر کردن و icings می توان ساخته شده ، حذف آنها را از یخچال و اجازه دهید آنها را در رسیدن به دمای اتاق و سپس مخلوط آنها را دوباره و گسترش در دمای اتاق.

و کلید های میانبر خوب هستند. می گوید: آدامز: "اگر شما احساس نمی مانند شما خوب از لحاظ فنی در پخت نمی شود ترس به دکتر تا یک مخلوط کیک! وجود دارد بسیاری از راه های شما می توانید یک کیک مخلوط بیشتر احساس خاص است."

یکی از چیزهایی که من آموخته راه سخت است و اهمیت نان لایه ای از رویه خامهای کیک یا شیرینی. این روش با استفاده از یک لایه بسیار نازک از رویه خامهای کیک یا شیرینی کیک و اجازه می دهد آن را به شرکت تا قبل از اعمال نهایی لایه ضخیم تر. اولین لایه ممکن است انتخاب کنید تا برخی از خرده اما پس از آن مهر و موم آنها را در به طوری که پس از آن شکر و تخم مرغ لایه نمی خواهد بکشد تا بیشتر خرده و ظروف سرباز یا مسافر تا نگاه پاک از کیک. این مهم است که شما رویه خامهای کیک یا شیرینی شکلات کیک با رویه خامهای کیک یا شیرینی به عنوان مثال.

تک لایه, کیک, ساده, و اگر شما به دنبال به انجام بیش از یک ردیف بن-اسرائیل مصرانه از شما به عنوان خوانده شده تا در مورد چگونگی ساختار چند لایه کیک است. بررسي فايلهاي در یوتیوب برای یادگیری فیزیک از آن است. وقتی که من ساخته شده برخی از ابتدایی کیک عروسی برای دوستان در سال گذشته قرار می گیرد لایه بر روی یک مقوا دور (استتار با شکر و تخم مرغ) و قبل از قرار دادن آن در بالای لایه پایین من وارد شده برخی از نی قطع به ارتفاع پایین تر کیک لایه در یک دایره در وسط کیک به پشتیبانی از لایه.

به عنوان برای دکوراسیون بن-اسرائیل و آدامز هر دو توصیه به نگه داشتن آن ساده است. بن-اسرائیل می گوید شما ممکن است جست و خیز لوله کشی در دسترس نباشد و یا اگر شما می خواهید به استفاده از یک کیسه شیرینی راهنمایی "فکر می کنم Keith Haring و پوشش کل کیک با doodles. نیست برای رفتن خطوط راست است."

او همچنین طرفداران برای آب نبات ، شیرینی جات و گل های خوراکی (نه اسپری با هر چیزی). او نشان می دهد با استفاده از آب نبات های رنگارنگ برای ایجاد یک شیشه پنجره اثر است.

اگر شما احساس فوق العاده خلاق بن-اسرائیل می گوید: ترکیب برخی از مواد غذایی با رنگ روشن مانند الکل ودکا و رنگ آنها را مانند آب رنگ بیش از رویه خامهای کیک یا شیرینی. "اگر رنگ شروع به چکیدن? بزرگ! قطره رنگ بیش از همه کیک."

یکی از جوشیدن از پخت یک کیک برای جشن عروسی: شما واقعا می تواند فکر می کنم در مورد طعم که زن و شوهر را دوست دارد.

"کیک شما می تواند منعکس کننده شخصیت شما و نامزد خود را در یک راه است که ممکن است احساس کرده اند ممکن است زمانی که شما در حال میزبانی یک عروسی بزرگ و نگران بودن مردم pleaser می گوید:" آدامز.

ارین ساقی مدیر داوطلب خدمات برای شهرستان برداشت گرسنگی-امداد سازمان در نیویورک دقیقا می داند که آنچه او می خواهد برای او کیک هنگامی که او ازدواج می شود در این تابستان به نامزد بن کوهن.

"اولین بار در بن آمد به دیدار خانواده ام در فلوریدا, من او را به دریافت یک Publix سوپر مارکت کیک که کاملا یادآور دوران کودکی من," او می گوید. این کیک خانواده اش خریداری شده برای هر مناسبت جشن و ساقی و کوهن به حفر گوگل مرجع تخصصی جستجو برای دستور غذا.

"خاصی وجود دارد که سنت های ما پرتاب دور هستند اما این Publix الهام گرفته از کیک عروسی احساس می کند مانند یک قطعه مهم از پازل را در ما احساس عروسی خاص," او می گوید.

آدامز همچنین نشان می دهد فکر کردن فراتر از کیک.

"شما در واقع لازم نیست که پایبند به سنت های بسیار در حال حاضر," او می گوید. "سنت است که واقعا برش دسر با هم بنابراین شما می تواند به قطع پای هم اگر این است که آنچه شما می خواهم."

سعی کنید از آن لذت ببرید با این روند او می گوید: شاید ساخت کیک با هم و ایجاد این حافظه است.

"آن را طعم شیرین — این واقعیت است که شما ایجاد شده است که کیک یا دسر با هم برای روز خاص خود را."

دسته بندی: مواد غذایی و نوشیدنی | سبک زندگیtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن