ونکوور Steamworks brews 7 ساعت تشویق Pale Ale

محتوای مقالهونکوور Steamworks دم شرکت منتشر کرده است 7 ساعت تشویق Pale Ale یک آبجو با الهام از شهر, شبانه, عمو

توسط MASTERNEWSS در 23 اردیبهشت 1399

محتوای مقاله

ونکوور Steamworks دم شرکت منتشر کرده است 7 ساعت تشویق Pale Ale یک آبجو با الهام از شهر, شبانه, عمومی, تشویق متحرک در حمایت از سلامت کارگران است.

7 p. m. تشویق در حال حاضر محبوب در سراسر ونکوور و دیگر نقاط جهان می بیند سر ساکنان خارج از منزل خود را به بالکن یا حیاط با گلدان و تابه, برای ارسال یک تشویق در پشتیبانی از محلی مراقبت های بهداشتی کارگران است.

آبجوسازی می گوید 100 درصد از خالص درآمد حاصل از فروش 7 ساعت تشویق Pale Ale اهداء خواهد شد برای حمایت از بهداشت و درمان-مراقبت از تیم و محققان در تلاش خود را برای درمان و درمان COVID-19.

"ما همه می خواهم به بازگشت به آنچه که ما می توانید مطمئن شوید که کسانی که در خط مقدم دریافت به عنوان حمایت از جامعه به عنوان امکان پذیر است. ما در حال انجام بخشی از ما در ادامه به انجام آنچه ما انجام بهترین است که ساخت آبجو صنایع دستی و درخواست شما برای پیوستن به ما در بالا بردن جمعی تشویق برای همه کسانی که در حال قرار دادن سلامت و ایمنی خود را بر روی خط برای ما" گفت: Steamworks مدیر عامل و موسس الی Gershkovitch.

ساعت هفت تشویق Pale Ale در دسترس خواهد بود برای خرید در شرکت خرده فروشی و مشروب فروشی فروشگاه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب