چه وودرو ویلسون را به رابرت Smalls

Smalls خانه در Beaufort, کارولینای جنوبی در ملی ثبت اماکن تاریخی. کتابخانه کنگرهSmalls تاسیس حزب جمهوریخواه کا

توسط MASTERNEWSS در 13 تیر 1399

Smalls خانه در Beaufort, کارولینای جنوبی در ملی ثبت اماکن تاریخی.

کتابخانه کنگره

Smalls تاسیس حزب جمهوریخواه کارولینای جنوبی در سال 1867 و در سال 1868 پیوست, 71, سیاه, نمایندگان به دولت کنوانسیون که به تصویب متمم چهاردهم قانون اساسی ایالات متحده. در همان کنوانسیون Smalls و همکار خود را سیاه و سفید نمایندگان به تصویب رسید مترقی اساسی امور خارجه برای ارائه عمومی آموزش و پرورش لغو مسابقه و مالکیت به عنوان شرایط را برای برگزاری دولتی و واژگون سیاه کدهای. او زندگی می کنند به اندازه کافی بلند برای دیدن دستاورد خود را برچیده و در سال 1895 زمانی که سفید پوستان به دست آورد قدرت در کارولینای جنوبی و به تصویب رسید Jim Crow اساسی است. به عنوان یک روزنامه دولتی قرار داده و آن را در آن زمان "ما می توانیم اعتماد سفید مردان به سمت راست پایین تر از نژاد اما ما نمی توانیم اعتماد پایین تر از مسابقه با قدرت بیش از این است." با برخی اصلاحات که در قانون اساسی باقی مانده است در اثر این روز است.

در این سال در بین Smalls برای اولین بار یک دولت نماینده و سپس یک سناتور ایالت و در نهایت بین سال 1875 و در سال 1887 یک نماینده ایالات متحده. او خدمت در کنگره در کنار ریچارد قابیل کشیش Emanuel آفریقایی Methodist اسقفی کلیسا که در سال 2015 Dylann سقف به قتل نه سیاه عبادت. او به نمایندگی از 7th کنگره منطقه پس از آن منطقه 5; یک بار سفید جنوب دموکرات ها به دست آورد قدرت Smalls آخرین خواه به نمایندگی از 5 و نزدیک به 130 سال تا سال 2011 زمانی که میک Mulvaney دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سابق رئیس ستاد برنده صندلی به عنوان بخشی از حزب چای موج است که در مخالفت با انتخابات اولین رئیس جمهور سیاه.

اما آن را در حالی که خدمت در کارولینای جنوبی مقننه که Smalls اول عبور از مسیر نادانسته به او با توماس دیکسون جونیور دومی بود که فقط هشت سال از زمانی که عمویش او را به رعایت مجموعه مقالات خانه ملت. دیکسون را به نویسنده پلنگ را لکه: یک داستان عاشقانه مرد سفید را بار Clansman: یک رمان تاریخی از Ku Klux Klan, و خائن: داستان ظهور و سقوط امپراتوری نامرئی. دیکسون ادعا کرد که حافظه "نود و چهار سیاهان هفت بومی scalawags و بیست و سه مرد سفید" بحث امور خارجه به او منتقل شده به مجموعه ای از رکورد مستقیم بر بازسازی با سفید supremacist سه گانه است.

گریفیث فیلم که درو به شدت از این Clansman, باز در فوریه 8 سال 1915; Smalls درگذشت دو هفته بعد از آن بعید است که او تا به حال آن را دیدم. این فیلم ثابت کرد محبوب در بخشی به دلیل دیکسون داوطلب خدمت سربازی به کمک یک قدرتمند به ترویج آن: رئیس جمهور وودرو ویلسون که او می خواهم ملاقات در جان هاپکینز. ویلسون به نمایش این فیلم در کاخ سفید و کمک به ترتیب مشاهده برای اعضای کنگره و دیوان عالی کشور. زمانی که مردم سیاه و سفید خواستار تحریم این فیلم بیش از آن تجسم تازه freedmen به عنوان خونخوار وحشی روزنامه گزارش داد که رئیس جمهور خود را دیده بود و دوست داشت این فیلم.

ویلسون ترویج این فیلم نه فقط از وفاداری به کالج او را دوست اما به دلیل Wilson خودش اعتراف سفید supremacist که حتی با آداب و رسوم زمان خود برگزار شد, مردم سیاه و سفید در نوع نژادپرستانه و تحقیر که حتی خود مهربان رفتار و urbane پیچیدگی نمی تواند پنهان کند. به عنوان رئیس جمهور او ابقاء Jim Crow در واشنگتن پس از شهر رفته بود یک راه طولانی به سوی پایان دادن به آن است. اما او نه حد خود را فقط به پایتخت کشور: او دستور حذف همه ارشد در دولت فدرال که در آن سیاه پوستان تحت نظارت سفیده. یکی از مقامات فدرال Wilson مرتب به اخراج شد و یک بازرس آداب و رسوم زندگی خود را سال گذشته در Beaufort, South Carolina: رابرت Smalls.


به عنوان رئیس جمهور ویلسون تواند حق باشد و اعتبار با تعدادی از دستاوردهای. او در روز و در واقع حتی در زمینه های زمان ما, مترقی. او همچنین یک مرد متولد شده در یک خانواده که بهره مند از نیروی کار برده که متکلم پدر موعظه است که خدا فرمان مردم سیاه و سفید به بردگان و که گسترده آموزش و پرورش هرگز disabused او را از اعتقاد به این که مردم خود را پستتر. که اعتقاد به رهبری او را به دیدار نا معلوم درد و سختی در میلیون ها نفر از مردم در خانه و خارج از کشور زمانی که در میان چیزهای دیگر او تفنگداران دریایی ایالات متحده را اشغال و ایجاد یک سیستم کار اجباری در هائیتی که در اثر reinstituted برده داری در اولین جمهوری به لغو آن در سال 1803.

Smalls را هرگز به عنوان شناخته شده به عنوان ویلسون. در سخت حساب امور خارجه شاید ویلسون به تعداد بیش از Smalls. اما در سطح انسانی Smalls شد بزرگتر و بهتر از ویلسون. ما باید قادر به صحبت می کنند که واقعیت ساده بدون نوستالژی مدارا یا defensiveness به صورت کاملا دلیل ساده که فاصله Wilson سفر از خود ممتاز تربیت به ریاست جمهوری از پرینستون به حکومت نیوجرسی و ریاست جمهوری ایالات متحده است عینی بسیار کوتاه تر از آن است که Smalls سفر از بردگی گرفته شده توسط پدر خود به مبارزه برای اتحادیه به تصویب متمم چهاردهم و به نمایندگی از مردم کارولینای جنوبی در کنگره است.

در پایان مهم نیست خیلی زیادی که آیا پرینستون حذف ویلسون نام. او از بین بردن یک نسل از طبقه متوسط و او را به دور یک آزادی مردم هائیتی در حال مبارزه در یک جنگ استقلال به دست آورند. و در عین حال باید آن را به ندرت می تواند تعجب آور است که یک دانشگاه آمریکایی را به نام یک مدرسه در امور بین المللی و پس از آن رئیس جمهور سابق که در میان دیگر دستاوردهای دیدم کشور از طریق جنگ جهانی اول و فکری معمار پیشرو برای سازمان ملل متحد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن