که گزارش بزرگترین واحد-روز افزایش coronavirus موارد

TribLIVE روزانه و هفتگی خبرنامه ایمیل ارائه اخبار شما و می خواهید اطلاعات شما نیاز به راست به صندوق پستی خود

توسط MASTERNEWSS در 2 تیر 1399

3 دقیقه پیش

ژنو — سازمان بهداشت جهانی روز یکشنبه گزارش داد بزرگترین واحد در روز افزایش coronavirus موارد توسط آن تعداد در بیش از 183,000 موارد جدید در آخرین 24 ساعت.

این آژانس سلامت سازمان ملل متحد گفت: برزیل به رهبری راه را با 54,771 موارد شمارش و ایالات متحده بعدی در 36,617. بیش از 15,400 در آمد در هند.

به گفته کارشناسان افزایش مورد شمارش می تواند منعکس کننده عوامل متعدد از جمله گسترده تر تست و همچنین گسترده تر عفونت است.

به طور کلی در این بیماری همه گیر که گزارش 8,708,008 موارد — 183,020 در 24 ساعت گذشته — با 461,715 مرگ و میر در سراسر جهان با افزایش روزانه از 4,743.

بیش از دو سوم از کسانی که مرگ و میر گزارش شده در آمریکا می باشد.

در اسپانیا و مقامات به پایان رسید یک دولت ملی اضطراری پس از سه ماه از مستند, اجازه می دهد آن 47 میلیون نفر از ساکنان آزادانه به سفر در سراسر کشور برای اولین بار پس از 14 مارس ، این کشور نیز کاهش یافته است 14 روز در قرنطینه برای بازدید کنندگان از بریتانیا و 26 کشور اروپایی است که اجازه سفر بدون ویزا.

اما این تنها قطره ای از مسافران در Madrid-Barajas فرودگاه که در حالت عادی ماه ژوئن خواهد بود و شلوغ.

"این آزادی که ما در حال حاضر نه نیاز به توجیه سفر ما به دیدن خانواده و دوستان ما این بود که چیزی که ما واقعا به دنبال به جلو به" پدرو دلگادو 23 گفت: پس از ورود از اسپانیا جزایر قناری.

نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز خواست مردم را به حداکثر احتیاط: "این ویروس می تواند بازگشت و آن را می توانید آمار ما دوباره در موج دوم و ما را به انجام آنچه ما می توانیم برای جلوگیری از آن در تمام هزینه."

در یک کمپین تجمع در Tulsa, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: روز شنبه آمریکا را آزمایش کرده است 25 میلیون نفر اما "بد" است که آن را در بر داشت بیشتر موارد.

"هنگامی که شما انجام تست تا حدی که شما در حال رفتن به پیدا کردن بیشتر مردم شما در حال رفتن به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد" مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. "بنابراین من گفت: من به مردم, 'آهسته تست کردن لطفا.'"

کاخ سفید تجارت مشاور پیتر ناوارو گفت: در سی ان ان که تهمت بود که "tongue-in-cheek" و نظر در "نور خلق و خوی است."

دموکراتیک رقیب جو بایدن مبارزات انتخاباتی را متهم به تهمت "قرار دادن سیاست پیش از ایمنی و رفاه اقتصادی مردم آمریکا."

آمریکا دارای بیشترین تعداد گزارش شده عفونت بیش از 2.2 میلیون دلار و بالاترین مرگ و میر در حدود 120,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. مقامات بهداشتی می گویند قوی تست حیاتی برای ردیابی شیوع و نگه داشتن این ویروس در چک.

در انگلستان, مستند محدودیت مانع druids و مشرکان و حزب را برانگیخت روز یکشنبه از تماشای طلوع آفتاب در باستان دایره از استون هنج به مناسبت طولانی ترین روز سال, طولانی ترین روز سال در نیمکره شمالی است. انگلیسی میراث فرهنگی اجرا می شود که سایت livestreamed آن به جای. چند نفر جمع شده بودند در خارج از حصار.

"شما نمی توانید انصراف از طلوع آفتاب" دروید آرتور Pendragon بی بی سی گفت.

تعداد تایید ویروس موارد است که هنوز هم به سرعت در حال رشد نه تنها در آمریکا بلکه در برزیل و آفریقای جنوبی و دیگر کشورها به ویژه در آمریکای لاتین است.

برزیل وزارت بهداشت گفت: تعداد کل موارد افزایش یافته است توسط بیش از 50 ، 000 در یک روز. رئیس جمهور Jair Bolsonaro شده است کم اهمیت جلوه دادن خطرات حتی خود را به عنوان کشور دیده می شود نزدیک به 50 ، 000 مرگ و میر دوم-بالاترین مرگ و میر در جهان است.

آفریقای جنوبی گزارش داد یک روز بالا تقریبا از 5000 مورد جدید در روز شنبه و 46 مرگ و میر. با وجود افزایش رئيس جمهور سیریل Ramaphosa اعلام کرد بیشتر شل شدن یکی از دقیقترین مستندات. قمار, سالن های زیبایی و نشسته و خدمات رستوران دوباره باز خواهد شد.

در ایالات متحده این ویروس به نظر می رسد به گسترش در سراسر غرب و جنوب. آریزونا گزارش بیش از 3,100 عفونت های جدید فقط کوتاه از روز جمعه ضبط و 26 مرگ و میر. نوادا نیز در گزارش جدید با کیفیت بالا از 445 موارد است.

در اروپا یک واحد بسته بندی گوشت می آمد گیاه در آلمان تا به حال بیش از 1000 موارد بنابراین دولت منطقه ای صادر قرنطینه برای همه 6,500 کارگران و مدیران و اعضای خانواده.

در آسیا چین و کره جنوبی در گزارش جدید کروناویروس موارد جمعه در شیوع بیماری است که تهدید به مجموعه خود را بهبود.

مقامات چینی ثبت شده 25 جدید تایید موارد — 22 در پکن. در هفته گذشته پکن محکم سفر کنترل نیاز به هر کسی که می خواهد به ترک چینی پایتخت یک شهر از 20 میلیون نفر از مردم برای نشان دادن و اثبات آنها آزمایش منفی برای ویروس.

در کره جنوبی نزدیک به 200 عفونت شده اند ترسیم شده به کارکنان در یک درب به درب فروش شرکت در سئول و حداقل 70 عفونت های دیگر هستند و به تنیس روی میز باشگاه وجود دارد. اما مقامات کره جنوبی تمایلی به اجرای قوی تر اجتماعی فاصله برای جلوگیری از صدمه زدن به اقتصاد است.

دسته بندی: Coronavirus | اخبار | خبرهاtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب