دلایل انتخاب و محبوبیت بسیار بالای برج های برلیان منطقه ۲۲ دریاچه چیتگر

موقعیت مکانی برج های برلیان از لحاظ موقعیت مکانی برج های برلیان در نزدیکی مجموعه تفریحی دریاچه واقع شده است ک

توسط MASTERNEWSS در 16 اردیبهشت 1400

موقعیت مکانی برج های برلیان

از لحاظ موقعیت مکانی برج های برلیان در نزدیکی مجموعه تفریحی دریاچه واقع شده است که هم از لحاظ زیبایی دارای منظره بسیار مناسبی است و هم با نزدیک بودن به دریاچه دارای آب و هوایی بسیار مطبوع است.

تعداد طبقات و واحد های برج برلیان

این برج های زیبا در دو بلوک یا بهتر است بگوییم در دو برج دو قلو ساخته شده اند که هر برج شامل ۲۶ طبقه شیک و زیبا با نمایی مثال زدنی است که در منطقه ۲۲ کم نظیر است. برج های برلیان در ۲۶ طبقه که از طبقه ۱ تا ۱۶ واحد های ۱۲۴ متری طراحی شده است و هر کدام از این واحد ها دارای ۳ خواب هستند، اجرایی شده اند.

 از طبقه ۱۶ تا ۲۱ برج برلیان واحد های ۱۶۰ متری و ۲۱۳ زیبا و با طراحی کم نظیر ساخته شده است و هر کدام از این واحد ها نیز دارای ۳ خواب می باشد که در هر طبقه ۲ واحد ساخته شده است.

آشنایی بیشتر با مشخصات برج برلیان

همانطور که گفتیم برج های دو قلوی برلیان از ۲۶ طبقه تشکیل شده است که ۲۱ طبقه آن مسکونی و ۴ طبقه منفی آن پارکینگ است که خیال ساکنان خود را از جهت پارک خودرو و ایمن بودن جای پارک راحت کرده است.

 همچنین یک طبقه از برج برلیان شامل لابی و لابی من ۲۴ ساعته است که علاوه بر جلوه و ورودی بسیار زیبایی که به برج داده است محلی مناسب برای استراحت خانواده ها و همچنین مکانی برای اجرای جلسات مدیران ساختمان است.

بررسی وضعیت نمای بیرونی برج های برلیان

در طراحی نمای ساختمان که نظر هر شخصی را به خود جلب می کند می توان به فضای سبز بیرون از ساختمان و فضاهای تعبیه شده برای خانواده ها و کودکان اشاره کرد که هم برای بازی و هم برای استراحت کردن بسیار فضای لذتی بخشی دارد.

برج های برلیان جزو معدود برج های منطقه است که نحوه واگذاری آن به صورت سند شش دانگ انجام می شود. این سند مالکیت در زمان اتمام پروژه تحویل خریدار داده شده است و دیگر احتیاجی به مراجعه به تعاونی نمی باشد و سند آن آزاد و در اختیار خریدار است.

https://www.parsnews.com/%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1-2/644873-%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%D9%84%DB%8C%D9%84-%D9%85%D8%AD%D8%A8%D9%88%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87-%D8%A8%D8%B1%D9%84%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D9%86%D8%B7%D9%82%D9%87

 

امکانات برج های دو قلوی برلیان

این برج های زیبا دارای امکانات خاصی هم می باشند که تعدادی از آن را ذکر خواهیم کرد. از جمله امکانات این برج ها می توان به دوربین های مدار بسته که اهمیت زیادی از لحاظ امنیت ساکنین دارند اشاره کرد. همچنین ساختمان دارای سیستم یکپارچه آنتن مرکزی است. برج های برلیان دارای چند لاین آسانسور نفر بر و باربر است که کمک شایانی به خانواده ها در جهت اسباب کشی و رفت و آمد راحت کرده است.

آخرین مطالب