بالدوین استخدام 5-زمان WPIAL قهرمان جف Ackermann به مربی تیم بسکتبال

توسط: کریس هارلن چهار شنبه, مه 6 2020 | 10:30 PM کریستوفر هورنر | Tribune-Review جف Ackerma

توسط MASTERNEWSS در 18 اردیبهشت 1399

توسط:
چهار شنبه, مه 6 2020 | 10:30 PM


جف Ackermann مربی بسکتبال در کاج-Richland, زندگی در جنوب Fayette و می آموزد در Chartiers دره رفت و آمد که او را دیدم و خانواده اش crisscross این شهرستان است.

با یک دختر هشت ساله و پسر یک دختر که شش و دیگری پسر که 2½ که آرایش نمی تواند برای همیشه لطفا برای آخرین.

"درایو نوع به شما می شود," او گفت:. "هر زمان که شما می خواهید برای رفتن به سالن ورزش آن 32 مایل رانندگی کنید. پس از شش سال از آن نوع را می پوشد شما را."

Ackermann استعفا داد هفته گذشته در کاج-ریچلند و استخدام شد روز شنبه به مربی بسکتبال در بلدوین که آورده برنتوود بومی بازگشت به تپه های جنوبی ریشه. در انجام این کار Ackermann معامله کاج-ریچلند برنامه که برنده WPIAL عنوان در سال 2016 و 2017 برای Highlanders تیم که رفت 0-10 در این بخش در فصل گذشته.

"هنگامی که من به آن نگاه میکنم شاید دیوانه" Ackermann گفت: "از آنجا که من سرمربی یک برنامه است که من معتقدم در سال آینده هنوز هم می تواند بالا 5 برنامه. در شش سال من صفر مسائل در کاج-Richland. ... شده است وجود ندارد تنها یک دلیل به دنبال یک کار دیگر از این واقعیت است که من دور زندگی می کنند."

Ackermann صاحب پنج WPIAL و یکی PIAA عنوان.

او رفت و 126-35 در کاج-ریچلند با دو WPIAL عنوان یک WPIAL runner-up و یک دولت دونده تا پایان برساند. قبل از پیوستن به قوچ در سال 2014 او رفت 224-116 در 13 فصل در ماه با سه WPIAL عناوین و قهرمانی کشور.

او در بر داشت در اوایل موفقیت در هر دو مکان برنده WPIAL عناوین در سه سال اول. مشابه چرخش در بلدوین ممکن است او گفت: حتی اگر Highlanders نیست برنده بازی حذفی از سال 2003.

"من به تماشای برخی از بازی های خود را در Hudl و من فکر می کنم آنها واقعا جامد تیم" Ackermann گفت. "من می توانم صحبت می کنند آنچه که در گذشته اتفاق افتاده است. من فقط فکر می کنم آنها باید استعداد وجود دارد و ما در حال رفتن را به نفع خود. من قصد ندارم برای رفتن وجود دارد 0-10 یا 1-9. چرا من انجام دهید؟"

Ackermann می شود بالدوین چهارم مربی از سال 2003 هنگامی که کایل DeGregorio هدایت Highlanders به بیشتر های اخیر حذفی پیروزی. DeGregorio مربی تیم نه فصل (2002-11) و به دنبال آن جو Urmann برای هفت (2011-18) و یوجین ویلسون (2018-20).

بالدوین رفت 14-29 تحت ویلسون با 1-19 بخش ضبط.

"ما نمی مرعوب کسی در کاج-Richland. من می خواهم که به اتفاق می افتد در Baldwin" Ackermann گفت. "من می خواهم بالدوین به سختی و با hard-nosed و نمی ترسم از کسی."

Ackermann تا به حال علاقه به فرصت های شغلی و نزدیک به خانه اما گفت که او تا به حال اعمال شده در بلدوین تا زمانی که مدیران مدرسه با او تماس. او خانواده در بلدوین منطقه از جمله دو برادر زندگی می کنند که در دقیقه از مدرسه.

مربیگری در بلدوین کوتاه خود را بعد از مدرسه سفرهای از Chartiers دره اما همچنین کاهش زمان سفر برای همسرش جیل به ارمغان می آورد که کودکان خود را به بازی. به جای رانندگی به ساقی یا سنکا دره بخش سفرهای جاده ای می تواند در Mt. لبنان فوقانی St. Clair, پیترز شهرستان و دیگران به جنوب Fayette.

"او را برای رفتن به ورزشگاه هستند که مانند 15 یا 20 دقیقه دور در حال حاضر" Ackermann گفت. "این باعث می شود همه چیز آسان تر برای تمام خانواده است. از همسر من به بچه های من به من برادران به پدر و مادر ما — همه چیز."

کریس هارلن یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با کریس از طریق ایمیل در charlan@tribweb.com و یا از طریق توییتر .

برچسب ها: Baldwin کاج-ریچلند



tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب