'Burgh بهترین خود را به آن را می پوشند شماره 50: استیلرز' لری Foote قد بلند ایستاده بود در داخل linebacker

TribLIVE روزانه و هفتگی خبرنامه ایمیل ارائه اخبار شما و می خواهید اطلاعات شما نیاز به راست به صندوق پستی خود

توسط MASTERNEWSS در 22 تیر 1399

حدود یک دقیقه پیش

تریبون-نقد و بررسی ورزشی کارکنان انجام روزانه شمارش معکوس بهترین بازیکنان در پیتسبورگ طرفدار و کالج ورزشی تاریخچه برای پوشیدن هر شماره پیراهن.

شماره 50: لری Foote

لری Foote وعده هنگامی که او در پیش نویس توسط Pittsburgh Steelers در دور چهارم در سال 2002.

"کرم به بالا," او گفت:.

فوت داخل linebacker که به دانشگاه به عنوان یک 208-پوند ایمنی ساخته شده در آن اتفاق می افتد فصل سوم خود را کمک به استیلرز رفتن از 6-10 در سال 2003 به 15-1 و یک اسکله در مسابقات قهرمانی آسیا بازی یک سال بعد.

"شش-و-10 نبود یک منظره زیبا," او گفت:.

Foote فراخوانده شد پس از 13 linebackers اما او واقعا از ذهن نیست. "در فوتبال شما باید بسیاری از سیاست," او گفت:.

Foote قرار ده بازیکن دفاعی سال در میشیگان در سال 2001 به تساوی یک مدرسه رکورد با 26 پردازد برای از دست دادن. او با بازی در تازه ترین میشیگان تیم (1999 و 2000) به ضرب و شتم رقیب ایالتی اوهایو در فصل متوالی.

در NFL او مبارزه را از طریق یک ادراک است که او بیش از حد کوتاه برای داخل linebacker (ذکر شده در بین 6 پا و 6-1). در عین حال او شروع به همه 80 بازی برای استیلرز از 2004-2008.

پس از 13 فصل در NFL (11 با استیلرز), Foote است Tribune-Review انتخاب به عنوان بهترین ورزشکار در پیتسبورگ به پوشیدن شماره 50.

در بازی مسابقات قهرمانی آسیا پس از '05 فصل او متوقف Denver Broncos درایو توسط جاسوسان کارفرمایی جیک Plummer در سه ماهه چهارم در حالی که حفاظت از یک 27-10 منجر شود که تبدیل به یک 34-17 پیروزی.

این یکی از تنها شش interceptions در Foote حرفه ای (از جمله postseason) اما غرایز او معمولا انجام او به فوتبال در لحظات حیاتی است. او بازنشسته با 818 پردازد (636 با استیلرز).

او در آشنا پست در وسط استیلرز' دفاع برای سوپر باول پیروزی برابر Seattle Seahawks (XL) پس از '05 و آریزونا کاردینالز (XLIII) پس از '08.

او با بازی 11 از 13 NFL فصل با استیلرز ساخت 105 شروع می شود در میان 158 بازی در پیتسبورگ کمک نه مجبور ازدست هفت اشتباه بهبود و 21 کیسه.

امروز Foote است که یک مربی برای دوستان قدیمی و سابق استیلرز توهین آمیز هماهنگ کننده بروس Arians با Tampa Bay Buccaneers. او همچنین مربی با Arians در آریزونا.

نیوجرسی شماره 50 کهنه شده توسط چندین برجسته پیتسبورگ ورزشکاران که برخی از مشاغل نمی ادامه به آنها امیدوار بود.

• دزدان دریایی امداد پارچ استن بلیندا انداخت دو از fastball که بریوز آتلانتا' فرانسیسکو Cabrera تبدیل به بازی برنده تنها در 7 بازی از سال 1992 NLCS. Cabrera شد hitter وظیفه برای اولین بار در postseason تاریخ را به نفع خود یک سری با یک ضربه زمانی که خارج را به معنای یک سری از دست دادن.

بلیندا که معامله شد به کانزاس سیتی در فصل بعد برای کوزه جان Lieber و دن Miceli به پایان رسید خود را از دزدان حرفه ای با 61 صرفه جویی و 19 پیروزی. او با بازی خود در فصل گذشته در 2000 — برای بریوز.

• پارچ جیمسون Taillon دزدان دریایی' در دور اول پیش نویس انتخاب (کلی دوم) در سال 2010 است که دوره نقاهت بعد از دوم تامی جان عمل جراحی است.

• پارچ چارلی مورتون شد 41-62 در هفت فصل با دزدان دریایی اما او 50-25 در پنج فصل با چهار تیم دیگر.

• Linebacker Ryan Shazier این استیلرز' در دور اول پیش نویس انتخاب در سال 2014, بازی های برگزار شده در این نرم افزار کاسه پس از '16 فصل قبل مبتلا به آسیب نخاعی در '17. او در ذخیره/بازنشسته لیست باقی می ماند و بسیار قابل مشاهده بخشی از سازمان است. او با حضور در جلسات و کمک می کند تا در ارزیابی و نظارت بازیکنان در حالی که خود را از ادامه تلاش باز گشت.

• Linebackers دیوید کمی (126 شروع می شود در 12 فصل به فصل) و ارل هولمز (79 در شش) سرنشین دار داخل linebacker موقعیت قبل از فوت.

• Avella بومی رالف Cindrich برجسته وکیل و نماینده ورزشی, بازی های برگزار شده linebacker برای پیت در سال 1968 '70 و '71 قبل از چهار سال NFL حرفه ای.

• جان Pelusi مرکز در پیت 1976 ملی قهرمانی تیم.

اتمام کل 'Burgh بهترین خود را به آن را می پوشند سری به اینجا.

جری DiPaola یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس جری از طریق ایمیل در jdipaola@triblive.com و یا از طریق توییتر .tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب