COVID-19: قیمت مواد غذایی برای افزایش, اما اگر ما در خانه طبخ آن را نمی خواهد مهم است که مقدار

محتوای مقالهمزرعه گیت فروش در جیل Azanza K&M مزارع برابر شده هر ماه از COVID-19 همه گیر آغاز شد که مردم اس

توسط MASTERNEWSS در 16 اردیبهشت 1399

محتوای مقاله

مزرعه گیت فروش در جیل Azanza K&M مزارع برابر شده هر ماه از COVID-19 همه گیر آغاز شد که مردم اساسا تعمیرات اساسی خود را در ارتباط با مواد غذایی, خرید و غذا خوردن.

"شکی وجود ندارد که مردم در حال پخت و پز بیشتر در خانه های خود را," او گفت:. "من بسیار خوشحال برای دیدن مردم واقعا اتصال با آشپزخانه خود را با پخت و پز تمام وعده های غذایی خود را در خانه در حال حاضر است."

مردم احساس امن تر در مزرعه از در فروشگاه مواد غذایی به دلیل تنها یک مشتری مجاز است در فروشگاه خود را در یک زمان و آنها را بدون تماس وانت در پایان در جلوی خانه گفت: Azanza که افزایش رایگان-محدوده جوجه ها و بوقلمون ها در Abbotsford.

Azanza امید مردم را به فکر ناهار خوری به عنوان یک درمان خاص به جای یک آیین روزانه. در حال حاضر صنعت رستوران اما تعطیل است که جهان ما در زندگی می کنند.

و شواهدی وجود دارد که تغییرات در مردم رفتار ممکن است در طولانی مدت.

به طور کامل از 55 درصد از بزرگسالان زیر 35 می گویند آنها قصد دارند به طبخ در خانه هنگامی که این بیماری همه گیر است و بیش با توجه به تحقیقات جدید توسط آنگوس رید و دانشگاه Dalhousie. فقط 22 درصد از بزرگسالان جوان گفت: آنها به احتمال زیاد به خوردن بیشتر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب