دانیل Fontaine: خصوصی ارائه دهندگان مراقبت های هماهنگ همه گیر پاسخ به طور مستقیم با B. C. دولت

محتوای مقالهآن را سخت به درک چگونه در کمتر از 100 روز این معضل از coronavirus نهفته است تقریبا در هر جنبه از ز

توسط MASTERNEWSS در 19 اردیبهشت 1399

محتوای مقاله

آن را سخت به درک چگونه در کمتر از 100 روز این معضل از coronavirus نهفته است تقریبا در هر جنبه از زندگی در B. C. غم انگیز بیش از 110 داشته است ادعا COVID-19 با حدود 50 درصد از کسانی که سالمندان ساکن در دراز مدت مراقبت از خود و یا کمک خوابگاه زندگی.

عاطفی تاثیر بر اعضای خانواده و کسانی که مراقبت از سالمندان در مراقبت باید اذعان کرد. آنها همچنین در افکار ما به ما جنس گلدان و تابه هر شب از ادای احترام به خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران است.

در حالی که ما باید هرگز از دست دادن بینایی از غم انگیز انسانی تلفات ناشی از COVID-19 آن نیز مهم است ما در مقابل این تجربه در سایر حوزه های قضایی برای ارزیابی چگونه B. C. تا شانس وقتی که می آید به مدیریت این بهداشت عمومی اورژانس.

به رهبری وزیر بهداشت آدریان دیکس منحصر به فرد "تیم B. C." رویکرد انجام شد که در آن خصوصی ارائه دهندگان مراقبت های هماهنگ ما همه گیر پاسخ به طور مستقیم با دولت استانی و منطقه ای با مقامات بهداشتی. این کار کمک به نجات جان انسان ها و کاهش گسترش COVID-19 در مراقبت دراز مدت کمک و مستقل زندگی تنظیمات در سراسر B. C.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب