Jan Hajek رابرت رینولدز و لسلی فاکس: ما پرداخت نمی شود به اندازه کافی توجه به آنچه اتفاق می افتد در مزارع خز در B. C.

محتوای مقاله در ادامهبهداشت عمومی موثر است با مداخلات پيشگيرانه — تلاش برای رفع یک فاجعه است. مختلف همه گیر از

توسط MASTERNEWSS در 22 تیر 1399

محتوای مقاله در ادامه

بهداشت عمومی موثر است با مداخلات پيشگيرانه — تلاش برای رفع یک فاجعه است. مختلف همه گیر از COVID-19 یک تصویر کامل از این.

زمان در حال تغییر است. COVID-19 است که ما را وادار به تجدید نظر در روابط ما با حیوانات و بسیاری از اولویت های ما است. بهداشت عمومی و اخلاقی و بحث های اقتصادی را در حال همگرا در نتیجه همان بود. در حال حاضر هم به دنبال نمونه ای از هلند و بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان و صنعتی خز مزارع و کمک به کشاورزان انتقال.

لطفا نگاهی به برخی از زمان به عنوان خوانده شده در مورد سمور یا راسو مزارع و ایمیل خود را نماینده و یا B. C. وزیر کشاورزی لانا Popham به سوال در مورد بازرسی و اجازه دهید آنها را می دانم آنچه شما فکر می کنم اولویت های ما باید در شرایط غیر ضروری اجتناب از آسیب رساندن به حیوانات و بهداشت عمومی.

Jan Hajek و رابرت رینولدز در حال بیماری های عفونی پزشکان شاغل در بیمارستان عمومی ونکوور در خط مقدم از COVID-19 پاسخ; Lesley فاکس مدیر اجرایی برای خز حامل ملی سازمان غیر انتفاعی اختصاص داده شده به حفاظت از حیوانات خز دار در طبیعت و با خود بردهاند.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن