کنتاکی کنگره تجمع خواستار اقدام در Breonna تیلور مرگ

TribLIVE روزانه و هفتگی خبرنامه ایمیل ارائه اخبار شما و می خواهید اطلاعات شما نیاز به راست به صندوق پستی خود

توسط MASTERNEWSS در 6 تیر 1399

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

فرانکفورت, Ky. — صدها نفر از مردم بسیج در کنتاکی را در کنگره در روز پنج شنبه به خواستار اقدام در این تحقیقات از سه افسر در کشنده تیراندازی پلیس از یک زن سیاه پوست Breonna تیلور در لوییویل صفحه اصلی.

تیلور خانواده, هیپ هاپ, هنرمندان و حقوق مدنی وکلا خطاب به یک جمعیت بزرگ در مراحل کنگره به مناسبت 100 روز پس از تیلور کشته شد.

این مرد 26 ساله به ضرب گلوله کشته شد و هشت بار توسط افسران که پشت سر هم به او Louisville, صفحه اصلی, مارس 13 استفاده بدون دست کشیدن حکم در طی یک مبارزه با مواد مخدر بررسی است. حکم به جستجو در خانه من در ارتباط با یک مظنون که زندگی می کنند وجود دارد و بدون مواد مخدر پیدا شد داخل.

در روز پنج شنبه بعد از ظهر تیلور مادر تشکر جمعیت برای حمایت خود را برای دخترش.

"بدون تو تمام من قسم می خورم من نمی دانم که در آن من خواهد بود در حال حاضر احتمالا گریه در خانه هنوز هم توسط خودم" پالمر گفت. "می دانم که او پر از عشق و پر از زندگی است. می دانم که اگر آن را یکی از همه شما او خواهد بود در خارج وجود دارد (اعتراض)."

لویی پلیس اخراج شده اند یکی از سه کارآگاه که در خدمت این حکم در تیلور را در صفحه اصلی. اما معترضان در تظاهرات در سراسر این کشور کرده و سه به عنوان جرم جنایی متهم شده است.

تیلور کشته شد "در حرمت خود" گفت: حقوق مدنی وکیل بنیامین Crump که به نمایندگی از تیلور خانواده است. "اگر شما نمی تواند امن در خانه خود را که در آن شما می توانید امن است؟"

این تجمع برگزار شد در دولت و کنگره برای جلب توجه به دانیل کامرون, کنتاکی, سیاه دادستان کل که دفتر بررسی تحقیقات پلیس از سه افسران. بسیاری از سخنرانان خواست کامرون به اتهام افسران Myles Cosgrove برت Hankison و جاناتان Mattingly.

Hankison اخراج شد در روز سه شنبه.

هفته گذشته Beyoncé نوشت: نامه سرگشاده ای به کامرون اصرار او را به حرکت به سرعت. کامرون خواسته است صبر در حالی که در مقیاس بزرگ پروب انجام شده است. اف بی آی نیز بررسی تیر اندازی.

از دیگر سخنرانان روز شنبه شامل رپر/بازیگر مشترک و Jada Pinkett Smith گفت که پالمر او می خواست به "حفظ درخشان نور در Breonna نام."

"ما می خواستیم به اینجا می آیند نشان دادن عشق ما و تقویت صدای خود و تقویت صدای خود را پدر" Pinkett Smith گفت.

کنت واکر, تیلور, دوست پسر, همچنین به نظر می رسد در این تجمع است. واکر در اصل به اتهام اقدام به قتل او پس از اخراج یک شات در یکی از افسران که آمد به خانه. واکر گفت: او فکر کرد که او در دفاع از یک مزاحم.

بدون دست کشیدن حکم جستجو است که اجازه می دهد تا پلیس به ورود بدون, اولین حضور خود را اعلام اخیرا ممنوع شده توسط لویی مترو شورای.

دسته بندی: اخبار | آمریکا/جهانtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن