عدم زنبورها گرده افشانی محدود کردن محصول در سراسر B. C., تحصیل در ایالات متحده می یابد

محتوای مقاله در ادامهزغال اخته محصولات در قبل از میلاد در میان کسانی که بیشتر تحت تاثیر محدود گرده افشانی گفت:

توسط MASTERNEWSS در 8 مرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

زغال اخته محصولات در قبل از میلاد در میان کسانی که بیشتر تحت تاثیر محدود گرده افشانی گفت: Bobiwash.

در برخی از مزارع او گفت: "وجود دارد مقدار زیادی از گرده محدودیت معنی وجود دارد بسیاری از گل ها در واقع گرفتن گرده افشانی به اندازه کافی به مجموعه ای از میوه."

اما نتایج متنوع توسط مزرعه گفت: Bobiwash و اشاره کرد که او در تحقیقات قبلی که نشان داد برخی از مزارع که در آن محصولات بهتر گرده افشانی افزایش بازده به میزان 30 درصد است.

"آن را به مبلغ هزاران و هزاران دلار در هر هکتار فقط به خاطر اینکه آنها به حال کمی بهتر جمعیت زنبور عسل نسبت به سایر مزارع."

بهتر گرده افشانی می تواند همچنین تولید سنگین تر و آبدار و به احتمال زیاد خوشمزه, انواع توت ها, او گفت:.

"اگر شما یک مقدار زیادی از گرده و به شما در تنظیم مقدار زیادی بذر شما واقعا تقویت این توت و شما می توانید تمام کسانی که در فرآیندهای بیوشیمیایی اتفاق می افتد. بنابراین آن را برای به دست آوردن آب بیشتر (و) شکر آن را به تولید متابولیت های ثانویه که کمی طعم ترکیبات."

تقاضای جهانی برای محصولات کشاورزی که وابسته به گرده افزایش یافته است گفت: Bobiwash در حالی که توسعه آن دسته از محصولات اغلب کاهش به زنبور عسل زیستگاه.

در همان زمان او گفت: تغییر آب و هوا می تواند بر ارتباط نزدیک بین گیاهان و گرده.

"به عنوان درجه حرارت, گرم, گیاهان ممکن است پاسخ توسط شکوفه زودتر (و) زنبورها ممکن است پاسخ با ظهور زودتر. اما این تضمین شده نیست" گفت: Bobiwash.

"ما ممکن است یک گیاه گل قبل از گرده آن تکامل یافته با ظهور."

افزایش گرده افشانی و عملکرد محصول نیست به عنوان ساده به عنوان آوردن بیشتر زنبور عسل برای هر مزرعه گفت: Bobiwash. در حالی که این مطالعه نشان داد متفاوت زنبور عسل ارائه شده در مقایسه با مقدار گرده افشانی برای بسیاری از محصولات کشاورزی گفت: برخی از پاسخ بهترین به زنبور عسل مانند بادام در کالیفرنیا و دیگران بهره مند بسیاری از زنبور عسل وحشی.

نتایج حاصل از مطالعه اشاره به اهمیت حفاظت و بالا بردن زیستگاه برای زنبور عسل وحشی که می تواند شامل گلهای وحشی و برخی از علف های هرز است که کشاورزان به طور معمول به حذف او گفت:.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن