دیدار با سرآشپز: Jesse Zuber منحصر به فرد را در cannelloni

محتوای مقالهسر آشپز جسی Zuber به ارمغان می آورد یک میل شدید برای فصلی و بیش از حد تمرکز محلی به منو در Cibo Tr

توسط MASTERNEWSS در 29 تیر 1399

محتوای مقاله

سر آشپز جسی Zuber به ارمغان می آورد یک میل شدید برای فصلی و بیش از حد تمرکز محلی به منو در Cibo Trattoria و UVA شراب و نوار کوکتل. او همچنین به ارمغان می آورد یک ستاره نکردم رزومه از جمله در اوایل اجرا در راب Feenie را Kitsilano اغذیه فروشی و مشروب فروشی و سال خدمات با دیل مک کی در Ayden آشپزخانه و نوار و کمی باقرقره در دشت در ساسکاتون. او یک چهره آشنا به شبکه غذایی بینندگان زمانی که او به نظر می رسد به عنوان یک شرکت کننده در فصل ششم از بالا آشپز کانادا.

س: چه انگیزه و الهام بخش شما به عنوان یک آشپز?

یک: اولین چیزی که واقعا مرا جلب کرد به آشپزخانه و جهان از رستوران ها است که ثابت همهمه از هیجان در هوا. هیجان یک مهمان خنده فیلتر کردن و برگشت به آشپزخانه تا chiming از عینک های مطرح شده در سلامتی و بی پروا با عجله از ارسال آخرین لایحه از شب تمام برداشت من از سمت راست دروازه.

س: چگونه شما را توصیف نوع مواد غذایی شما می خواهم به طبخ ؟

یک: من فکر می کنم آنچه واقعا باعث ایتالیایی آواز خواندن است که به سادگی از آن همه است. من عاشق بازی کردن پایه عنصر از ظرف می شود آن را یک گوش ماهی یا بکر قطعه از نوعی ماهی پهن چیدن یک عنصر است که مشخصات و سپس ساخت چاشنی خارج از وجود دارد.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب