راجر Goodell: 'حوادث غم انگیز' فراخوان 'نیاز فوری برای اقدام'

TribLIVE روزانه و هفتگی خبرنامه ایمیل ارائه اخبار شما و می خواهید اطلاعات شما نیاز به راست به صندوق پستی خود

توسط MASTERNEWSS در 11 خرداد 1399

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

نیویورک — NFL کمیسر راجر Goodell گفت: "وجود دارد باقی می ماند یک نیاز فوری برای اقدام" پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس و تظاهرات در سراسر کشور است که باید دنبال کرد.

از نیویورک به لس آنجلس و چند شهر در بین هزاران نفر اعتراض فلوید مرگ و مکرر پلیس به کشتار مردان سیاه و سفید. فلوید بود, دست به دستبند, سیاه, مردی که روز پنج شنبه در مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه و حتی پس از او متوقف شد و شفاعت برای هوا.

افسر درک چوین, 44, بود اتهام سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

فلوید مرگ و تظاهرات متعاقب آن باعث شد که بسیاری از چهره های ورزشی از جمله ورزشکاران مربیان و مقامات لیگ — به صحبت کردن در روزهای اخیر.

"به عنوان رویدادهای جاری به طور چشمگیری تاکید وجود دارد باقی می ماند و خیلی بیشتر به کار به عنوان یک کشور و به عنوان یک لیگ" Goodell گفت: در بیانیه خود روز شنبه. "این تراژدی اطلاع NFL تعهد و ما تلاش های مداوم. وجود دارد باقی می ماند یک نیاز فوری برای اقدام. ما می دانیم قدرت از پلت فرم ما در جوامع و به عنوان بخشی از تار و پود جامعه آمریکا است.

"ما در آغوش که مسئولیت و متعهد به ادامه کار مهم برای رسیدگی به این مسائل سیستمیک همراه با بازیکنان ما باشگاه و همکاران."

Goodell افزود که معترضان واکنش "منعکس کننده درد و خشم و نا امیدی که بسیاری از ما احساس می کنید." او همچنین با ارسال پیام تسلیت به Floyd خانواده — به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که از Breonna تیلور در Louisville, Ky., و Ahmaud Arbery در گرجستان است. تیلور 26 ساله EMT کشته شد و هشت بار توسط کارآگاهان مبارزه با مواد مخدر که زدم پایین درب جلو او, مارس 13. Arbery بود که پسر عموی Detroit Lions ایمنی تریسی واکر بود که 25 سال از سیاه و سفید مردی که به ضرب گلوله کشته شد مرده پس از دنبال شده توسط سیاه و سفید دیک بزرگ در حالی که در حال اجرا در محله خود را.

بازیکنان NFL انجمن, مدیر اجرایی, DeMaurice اسمیت با ارسال نامه ای به تمام لیگ بازیکنان شنبه پرداختن به حوادث در سراسر کشور است.

"این کشور صدمه زدن به وجود عدم قطعیت و وجود خطر" اسمیت نوشت. "همچنین روشن است که درد در حالی که به اشتراک گذاشته شده توسط بسیاری از است سابقه بودن (برن) بیشتر توسط برخی بیش از دیگران است. آن را به عنوان اشتباه بود عمدا نادان برای این درد آن را به عنوان به استفاده از این درد به عنوان پوشش برای تحمیل درد در دیگران است."

NFLPA جمهور JC Tretter از براونز کلیولند نیز نوشت: بیانیه ای در توییتر گفت که او احساس "طیف وسیعی از احساسات" این هفته است.

"نژاد پرستی چیزی است که همه ما باید مسئولیت برای پایان دادن به" Tretter نوشت. "به عنوان انسان ما نیاز به شناسایی و به چالش کشیدن تبعیض جای آن را انکار کند. سکوت در برابر بی عدالتی تنها با این نسخهها کار برای حفظ و تداوم آن بی عدالتی است."

مربی Dwane کیسی از NBA دیترویت پیستونز نیز منتشر کرده است.

"پنجاه و چهار سال پیش من بود 8 سال زندگی در روستایی کنتاکی که در مدارس شد desegregated," کیسی گفت. "من راه می رفت به یک مدرسه ای که من نه می خواستم و نه استقبال. در آن زمان هیچ تلفن همراه وجود دارد برای ضبط درمان من, هیچ, کابل, اخبار ایستگاه با 24/7 پوشش هیچ رسانه های اجتماعی به ثبت واقعیت از وضعیت و یا ارائه پشتیبانی و نه محکومیت. اما من می توانم به یاد داشته باشید دقیقا احساس من به عنوان یک دختر 8 ساله کودک است. من احساس درماندگی. من احساس به عنوان اگر من نه دیده و نه شنیده و نه درک. به عنوان من تماشا وقایع آشکار در روز پس از قتل جورج فلوید در مینیاپولیس یک شهرستان که در آن من مربی و یک بار به نام من ببینید که چگونه بسیاری از مردم همچنان به احساس همان کسانی که احساسات درمانده و نا امید نامرئی عصبانی است. من درک می کنم این خشم به دلیل آن به نظر می رسد این لیست همچنان به رشد: Ahmaud Arbery, Breonna تیلور جورج فلوید. بی عدالتی همچنان به کوه و هیچ چیز به نظر می رسد در حال تغییر است.

"پنجاه و چهار سال بعد پسر من در حال حاضر 8 سال است و من در جهان او در حال رشد است و تعجب می کنم که چقدر واقعا تغییر کرده است ؟ چگونه اغلب او قضاوت در چشم? است او در حال رشد در یک جهان که در آن او دیده و شنیده و درک ؟ آیا او احساس درمانده ؟ او درمان شود مانند جورج فلوید یا Ahmaud Abrey? آنچه ما واقعا انجام شده در آخرین سال 54 به 8 ساله جهان بهتر از مال من بود ؟ همه ما باید و بهتر انجام دهید."

در آلمان, ایالات متحده, ملی, فوتبال, بازیکن وستون McKennie بازی برای شالکه در شنبه پوشیدن بازوبند ارجاع فلوید مرگ است.

این هافبک تا به حال دست نویس پیام "عدالت برای جورج" در سفید نوار در اطراف بازوی چپ خود را.

"قادر به استفاده از پلت فرم برای جلب توجه به یک مشکل است که در جریان بوده است به مدت طولانی احساس خوب!!!" McKennie در توییتر نوشت در کنار تصاویر خود را با پوشیدن بازوبند. "ما باید به ایستادن برای آنچه که ما در باور و اعتقاد من است که آن زمان که ما شنیده ام!"

McKennie را شالکه تیم از دست داد 1-0 به Werder Bremen.

دسته بندی: ورزشی | آمریکا/جهان ورزشtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن