سوری خواست برای احیای منحل تنوع کمیته مشورتی

محتوای مقالهبه عنوان ضد نژاد پرستی جنبش به دست آورده حرکت در سطح جهان پس از مرگ جورج فلوید در ایالات متحده پائ

توسط MASTERNEWSS در 23 تیر 1399

محتوای مقاله

به عنوان ضد نژاد پرستی جنبش به دست آورده حرکت در سطح جهان پس از مرگ جورج فلوید در ایالات متحده پائولین گریوس احساس خود شهرستان انجام نمی دهد به اندازه کافی برای رسیدگی به بی عدالتی و تبعیض است.

به همین دلیل گریوس — یک سوری مقیم و رسمی شهرداری نامزد — تصمیم به قلم یک نامه سرگشاده به شهردار داگ مک کالوم, درخواست برای این شهر تنوع کمیته مشورتی به زنده کرد.

"من واقعا اذیت زمانی که وجود دارد هیچ بیانیه ای که قرار بود توسط شهردار یا شورای چگونه آنها با خرید و فروش و اذعان دارد که هیچ ساز و کاری در شهرداری به آدرس نابرابری و مسابقه است که یک مشکل بزرگ" گفت: گریوس. "سکوت برای من است که واقعا مایوس کننده است."

ساری تنوع کمیته مشورتی که گریوس شد یک عضو برای دو سال منحل شد و پس از 2018 انتخابات شهرداری.

او گفت: نقطه ای از کمیته مشورتی بود برای رسیدگی به بی عدالتی که در داخل سیستم وجود ندارد و یکی از جدید خواهد همان را انجام دهید. آن را توصیه شورای و به تازگی اعلام کرد پلیس مدیره و نقد و بررسی سیاست ها و مقررات به مطمئن شوید که آنها ترویج عدالت و عاری از نژادپرستی و تبعیض و عدم تحمل. این کمیته همچنین می تواند متشکل از مردم از به عنوان بسیاری از زمینه های که ممکن است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن