بسیاری از تلفن های موبایل از زندگی ماده

این آهنگ ها که موفق به درجات مختلف با اینحال بر روی پاشنه از یک دوره زمانی که در میان Covid-19 گیر مخاطبان شده

توسط MASTERNEWSS در 3 تیر 1399

این آهنگ ها که موفق به درجات مختلف با اینحال بر روی پاشنه از یک دوره زمانی که در میان Covid-19 گیر مخاطبان شده اند و مهم تر از افراد به خصوص کسانی که وزن در بحران های سیاسی. با شروع واکنش به ستاره نکردم "تصور کن" که در آن بازیگران و ستارگان موسیقی پاپ مانند گال Gadot و رایان رینولدز ابراز همبستگی با مردم گیر در خانه لب synching از خود کاورنو قصرها و مجلل حیاط, افراد مشهور صدای در حال تنزل—خوشبختانه—به افت گفتمان سیاسی. به عنوان جریان اصلی بیشتر هنرمندان موسیقی را آغاز کرده اند وزن در زمان سیاه زندگی ماده تظاهرات مشابه وجود داشته است callouts با طرفداران شدن به طور فزاینده ای بی تاب با رفاه انجیل حمایت توسط برخی از هیپ-هاپ هنرمندان و دلبستگی خود را به همان ساختارهای قدرت است که موسیقی رپ استفاده می شود به راه آهن در برابر.

هفته گذشته رپر J. Cole کاهش یافته است "برف در tha Bluff" یک bafflingly تن-ناشنوا در واکنش به تظاهرات اخیر. این آهنگ به طور گسترده ای تصور می شود حذف از سیاه زن رپ و شاعر Noname که آوازی است در رسانه های اجتماعی مورد نیاز برای هنرمندان در صنعت موسیقی به یک موضع قوی تر در زندگی مهم است. Noname نیز اجرا می شود ماهانه باشگاه کتاب این برنامه شامل قرائت رادیکال در سیاست و اثرات نژادی سرمایه داری در جامعه سیاه و سفید. در "برف روی tha Bluff," J. Cole زیرکی raps "من میگردین از طریق جدول زمانی در این وحشی بار و شروع کردم به خواندن. / او دیوانه در این کراکر او دیوانه در این سرمایهداران دیوانه در این قتل پلیس." او توصیه می کند او را به تغییر رویکرد آواز که او ناراحت شده و او را "ملکه تن." J. Cole به سرعت در زمان به توییتر برای دفاع از خود هر چند او حاضر به اعتراف و یا انکار که آهنگ مورد Noname.

با اینحال شعر و کول حساسیت به انتقادات ریشه در ضد سرمایه داری صحبت می کند به هیپ-هاپ صنعت افزایش coziness با مارک های شرکت های بزرگ و اعلام ایده که نژادی بالا بردن بهتر است از طریق سرمایه داری. به همین ترتیب محبوب هیپ هاپ هنرمندان مانند Meek Mill, T. I. و Killer Mike آمده اند حمایت از راه پیمایی اما محکوم غارت با وجود این واقعیت است که غارت و چپاول است و به رسمیت شناخته شده شکل از اعتراض و نافرمانی مدنی. زمانی که کیشا لنس کف شهردار آتلانتا با اشاره به در یک کنفرانس مطبوعاتی که T. I. و Killer Mike قابل توجهی متعلق به املاک و مستغلات در سمت غرب به شهرستان, یک کاربر توییتر quipped: "من حدس می زنم RJT" با اشاره به نام Killer Mike رپ اواز یا موسیقی دو "مخفف" بازگشت جواهرات.'"


سیاه زندگی مهم است اجتناب از بسیاری از تعریف ویژگی های حقوق مدنی جنبش زدودن نیاز برای کاریزماتیک نر رهبران و یا از بالا به پایین ساختار سازمانی. موسیقی متن آن را نیز اساسا منتشر و آن را موجب شنوندگان به دنبال الهام بخش در سراسر زمان دوره ها و ژانرهای آنها را قادر به نگاه در جای دیگر هنگامی که آن را احساس می کند مانند مورد علاقه ما نوازندگان در حال فروش است. منتقد وسلی موریس به تازگی نوشت: در مورد قدرت نوظهور Patti Labelle را 1985 زنده پوشش "اگر شما نمی دانید که من در حال حاضر" گرفته شده است برای او در هفته های اخیر. "این یک اعتراض سرود. این عاشقان-در-یک-چهارراه جام جم" او توضیح داد: نمودار همه راه آهنگ مظهر غضب آمریکایی های سیاه و سفید را با یک کشور که حاضر به یاد بگیرند که از آن گذشته است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب