ویروسی لاغری از لینکلن پروژه

برخی از لینکلن پروژه تبلیغات با تمرکز بر خطر ناک دولت از اقتصاد و مغلوب ساختن پیشی جستن عدم کنترل coronavirus

توسط MASTERNEWSS در 11 تیر 1399

برخی از لینکلن پروژه تبلیغات با تمرکز بر خطر ناک دولت از اقتصاد و مغلوب ساختن پیشی جستن عدم کنترل coronavirus کلید ارکان بایدن را در انتخابات ریاست جمهوری است. اما بسیاری از دیگران گرفته اند pettier رویکرد است. آگهی های اخیر را مسخره مردم در انتخابات برای رییس جمهور, کمپین تجمع در تولسا و پیشنهاد او از نظر جسمی خوب, پخش فیلم از او در تلاش برای پیاده کردن یک سطح شیب دار و آب بنوشید. در آگهی منتشر شده در چهارشنبه, یک جانباز از افغانستان ریپ به رئیس جمهور برای "stomping گه از برخی از روس ها در حال حاضر دیپلماتیک یا اقتصادی و یا در صورت لزوم با همان نوع نامتقارن جنگ آنها با استفاده از ارسال ما بچه ها در خانه در کیسه بدن."

آن را بعید است که این سختگیری آنجا که خیانت به neoconservative ریشه بسیاری از لینکلن پروژه بنیانگذاران خواهد متقاعد کردن بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن 2016 رای دهندگان به پرش کشتی. "چنین استدلال" نوشت: این اطلس's اندرو فرگوسن در یک بررسی PAC "هیجان کسانی که در حال حاضر در هیئت مدیره و تنها کسانی که." وجود دارد تعداد کمی از رای دهندگان لینکلن پروژه با هدف پیروزی آغاز خواهد شد. یک نیویورک تایمز تجزیه و تحلیل نشان داد که 86 درصد از رئيس جمهور در سال 2016 رای دهندگان متعهد به رای دادن به او دوباره. (شش درصد وجود دارد که می گویند "نه واقعا شانس" از آنها مصاحبه دیگری رای گیری برای رئیس جمهور در حالی که 8 درصد گفته اند که آنها دیگر به حمایت از رئیس جمهور اما مطمئن هستند که اگر آنها را به رای دادن برای او دوباره.)

لینکلن پروژه خود تاکتیک های نشان می دهد که تایید شده استراتژیست می دانم که آنها شانس کمی برای متقاعد کردن هر کسی است. مخاطبان خود است که لیبرال ها که خوشحال هستند برای دیدن خواهان کباب جمهور. در عوض آنها باید متمرکز بر جذب خشم رئیس جمهور—که به نوبه خود به ارمغان می آورد توجه و پول پخش تبلیغات در شب در رادیو فردا در واشنگتن به امید گرفتن رئیس جمهور توجه است. آنها موفق به جذب یک سری از unhinged توییتهایی. صحبت سیاسیجالینوس پیشنهاد کرد که این شد بخشی از گروه استراتژی جدید.

"این فقط شاش کردن دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. هر کسی می تواند انجام دهد که" جالینوس گفت. "این به چه اثر ؟ چرا شما آن را انجام? و نکته این است که او را به بازی کردن و مبارزات انتخاباتی خود را بازی استراتژیک و تاکتیکی به طوری که بایدن کمپین و جو بایدن می تواند آزادی از جنبش سبز در هوا به انجام کارهایی است که آنها نیاز به انجام است."

این یک absurdly خود aggrandizing استدلال. این ایده که که بایدن مبارزه نیاز به کمک یک گروه از سابق جمهوریخواهان به "[تهمت] در مبارزات انتخاباتی خود بازی" نمی ترانه با هر چیزی که اتفاق افتاده بیش از گذشته سه و نیم سال است. رئیس جمهور به طور مداوم پریشان و ژولیده. لینکلن پروژه ممکن است عطر و طعم از ماه اما رئیس جمهور هنوز هم خشم-به tweeting در مورد جزئی slights اگر PAC هرگز به وجود آمده است. وجود دارد یک بحث این است که تبلیغات تمسخر رئیس جمهور جسمانی و خواستار حمله به نیروهای منحرف کردن اذهان از بایدن کمپین پیام اصلی: اقتصاد coronavirus و تهمت و خوی.

آنچه پس از آن است که لینکلن پروژه تا ؟ رفتن ویروسی است که بیشتر از همیشه خود پاداش چیزی است که مطمئنا از دست داده است در یک گروه از مشاوران سیاسی شده اند که در کنار عنوان تهمت و متحدان خود را گرفته اند بیش از یک دلاری که استفاده می شود به گوش دادن به آنها. موفقیت تبلیغات خود را در رسانه های اجتماعی ادعا از ربط و به راحتی می تواند منجر به کار بیشتر -- که است که می گویند پول بیشتر.

جالینوس نظرات به سیاسی نیز گفتن. لینکلن پروژه می خواهد سهمی در بایدن را در سال 2020 پیروزی. مختلف خود را اعلامیه را بزرگ هرگونه ادعا می کند: آنها برنده خواهد شد بیش از جمهوری خواهان تبلیغات خود را در حال دادن بایدن "آزادی حرکت" برای انجام کاری و یا دیگر. اگر بایدن برنده آن تعجب آور نخواهد بود برای این گروه ادعا می کنند اندکی از اعتبار و همچنین ادعا می کنند که از آن صحبت می کند برای جمهوری خواهان (و شاید حتی متوسط دموکرات) که با حمایت معاون رئیس جمهور سابق. حتی اگر این رای دهندگان به نظر می رسد از نظر آماری ناچیز یکی به راحتی می تواند آینده را تصور کنید که در آن لینکلن پروژه است که با استفاده از آن ادعا می کنند به صحبت می کنند برای میانه به لابی بایدن دولت در برابر مراقبت های بهداشتی توسعه و یا افزایش نرخ مالیات شرکت—که قطعا آنها را در همان سمت به عنوان تمام سیاستمداران جمهوری خواه که فعال مغلوب ساختن پیشی جستن افزایش است.

البته ممکن است یک توضیح ساده تر. این باشگاه برای رشد سیاسی یک ساعت متوقف شد اگر تا کنون وجود داشت ممکن است فقط به چیزی. در مرکز سیاست پاسخگو نشان داد که "لینکلن پروژه گزارش هزینه های نزدیک به 1.4 میلیون دلار از طریق مارس. تقریبا همه پول که رفت و به گروه اعضای هیئت مدیره و شرکت های اجرا شده توسط آنها است." از طریق نوامبر تبلیغات خود را دندانه دار کردن نظرات در توییتر و حتی ممکن است تغییر ذهن رای دهندگان و یا دو. و پول را نگه دارید نورد در. این نوع از فشار است که ساخته شده تهمت افتخار.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن