بسته شدن میله برای جلوگیری از coronavirus گسترش حمایت علم

TribLIVE روزانه و هفتگی خبرنامه ایمیل ارائه اخبار شما و می خواهید اطلاعات شما نیاز به راست به صندوق پستی خود

توسط MASTERNEWSS در 12 تیر 1399

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

مقامات در حال بسته شدن میله honky tonks و دیگر موسسات نوشیدن در برخی از نقاط کشور برای جلوگیری از افزایش covid-19 عفونت — یک حرکت حمایت علم صدا در مورد عوامل خطر است که فراتر از پوشیدن یا نه با پوشیدن ماسک.

در کلمات از یک مطالعه آن پایین می آید به خطر "تنفس سنگین در نزدیکی."

شلوغ داخلی فضاهای پر از مردم فریاد متمایل به شنیدن و لمس کردن همان چسبنده سطوح "مخالف اجتماعی فاصله," گفت: دکتر دیوید آهوجا از Boston University School of Medicine.

"شما می توانید انجام دهید اجتماعی فاصله در یک نوار ؟ شما می توانید یک ماسک در حالی که نوشیدن؟" آهوجا گفت. "میله محل مناسب برای شکستن همه این قوانین است."

گسترش سریع یک نوار شیوع می باتلاق بهداشت عمومی کارگران. در شرق و لانسینگ, Mich., شیوع بسته به بزرگی brewpub در نزدیکی دانشگاه ایالتی میشیگان گسترش یافته است به حدود 140 نفر در 12 استان ها باعث مقامات به جذب دانشجويان پرستاری و بازنشستگان برای کمک به با تماس با ردیابی.

"در 12 روز ما رفت و از دو شناسایی موارد به 128 و راستش من اصلا امروز شماره هنوز" Ingham County health افسر لیندا وایل گفت: قبل از موارد شات تا دوباره. او توضیح می دهد که چشم انداز خود را به عنوان "شوکه شده و غرق شده است."

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer در پاسخ اختتامیه داخلی صندلی در میله در بخش هایی از دولت است. میخانه را به طور کامل. آنها می توانید فروش به رفتن کوکتل و حفظ فضای پاسیو باز است.

در کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom در زمان مشابه اقدام, سفارش میله و داخلی رستوران ناهار خوری برای بستن دوباره برای سه هفته بعد در بسیاری از دولت است. شهردار نیویورک, بیل د Blasio, تاخیر در شهرستان سرگیری داخل سالن ناهار خوری.

دو عامل دیگر در بازی در میله آنها را به ویروس های بالقوه flashpoints. الکل باعث کاهش کمرویی بنابراین مردم فراموش احتیاطی گفت: ناتالی Dean, یک متخصص بیماری های عفونی در دانشگاه فلوریدا است.

به علاوه, جذاب, سالم, فرد خرید شما یک نوشیدنی می تواند یک سکوت حامل ریختن ویروس مسری با هر نفس.

2786804_web1_2786804-7a7d62087fa84c85b3fd849f70f58757

AP

مشتریان پر کلاغ بار در Sioux Falls, S. D., در ژوئن 18 سال 2020 است.

"افراد جوان کمتر بیماری شدید به طوری که آنها ممکن است آلوده و قادر به آلوده کردن دیگران سهوا" دین گفت: با توجه به شیوع بیماری در ژاپن و کره جنوبی همراه با رستوران ها, میله, کارائوکه و احزاب است.

در هفته های اخیر, کالج شهرهای سراسر آمریکا دیده می شود خوشه از مواردی است که باید ترسیم شده است به میله. کافه ها و رستوران ها در نزدیکی دانشگاه آیووا و دانشگاه ایالتی آیووا بسته تنها چند هفته پس از فرماندار به آنها اجازه بازگشایی شده است.

همانطور که از هفته گذشته 90 درصد از موارد در این شهرستان است که به دانشگاه ایالتی کانزاس درگیر افراد سنین 18 تا 24. مقامات بهداشت گفت: بسیاری از آنها را به صرف زمان در یک نوار و رستوران در منطقه شناخته شده به عنوان "Aggieville."

با استناد به یک شبیه سنبله, کانزاس, شهرستان که شامل شهر لارنس و دانشگاه کانزاس نیز دستور داد بارها و کاباره ها به, از آغاز روز شنبه برای دو هفته آینده.

"جماعت در یک نوار در داخل خبر بد" دکتر Anthony Fauci گفت: سنا پانل سه شنبه. "ما واقعا باید برای متوقف کردن آن است."

تگزاس و آریزونا و لس آنجلس و برخی از Pennsylvania شهرستان در حال بسته شدن میله به سرعت گسترش ویروس. فلوریدا و کلرادو گفته اند بارها آنها نمی توانند در خدمت الکل در سایت.

ترین نوار صاحبان و کارکنان احساس می کنند که آنها شده اند ناعادلانه خاص به ویژه به دلیل رستوران ها هنوز باز است و در خدمت الکل. در تگزاس صاحبان نوار گفت که روز جمعه پس از آنها مجبور به بستن درهای خود را به آنها متوجه شده رستوران شد و هنوز هم بسته بندی شده.

2786804_web1_2786804-1072a66ae57743a482db8df8bf741802

AP

رادنی Ott صاحب انبار می کند, نوشیدنی مخلوط از پشت نوار ژوئن 8 سال 2020 برای کاربران به عنوان او به طور کامل بازگشایی برای اولین بار در میان شیوع کروناویروس در مرکز شهر سنگ چخماق, Mich.

"شما می توانید رفتن به یک رستوران و آنها را بارها و شما می توانید به عنوان بسیاری از نوشیدنی که شما می خواهید" گفت: نیکی Forsberg, صاحب, پیر Ironhorse سالن در Blanco, Texas. "به نظر نمی رسد عادلانه است. رستوران دریافت این عبور و میله های زندان نیست."

نوار مدیر تامی کولی گفت: اگر چه او نمی پوشیدن ماسک در کار او احساس میخانه شد در نظر گرفتن هر احتیاط با خیال راحت باز بماند. هیچ کس مجاز به نوشیدن و یا سفارش در نوار و جداول محدود بود به شش نفر. آنها را بسته و برای چند روز پس از پیدا کردن یکی از bartenders شده بود در تماس با کسی که تست مثبت برای ویروس.

"ما با احتیاط در نوار. ما اجتماعی-دور مقادیر جداول و صندلی حمام دستگیره های درب," او گفت:. "ما همه چیز را راست."

در میشیگان نوار شیوع بررسی "نگرانی بزرگ" در حال حاضر مراکز پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ در معرض این ویروس توسط فرزندان خود را که partied در brewpub Breckenridge گفت. او نگرانی در مورد "صعود ثانویه در موارد اگر مردم ما به خواسته خود قرنطینه نیست که ... کجاست این ثانویه انتقال می رویم به زمین؟"

Saskia Popescu, یک متخصص بیماری های عفونی در شهر فینیکس گفت: این مشکل برای ضد عفونی سطوح در یک نوار به اندازه کافی برای ایجاد یک تفاوت. حتی نشستن در یک جدول با دوستان در یک نوار شامل صدای بلند صحبت کردن و خندیدن است که می تواند گسترش ویروس. آن را به ارزش آن او نتیجه می گیرد.

"شما می توانید در یک مهمانی در خانه" Popescu گفت.

دسته بندی: Coronavirus | انتخاب سردبیر | سلامت | اخبارtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب