مالک استقبال شام در جینت رستوران دوستانه با طبیعت و استعداد برای دکور

TribLIVE روزانه و هفتگی خبرنامه ایمیل ارائه اخبار شما و می خواهید اطلاعات شما نیاز به راست به صندوق پستی خود

توسط MASTERNEWSS در 20 تیر 1399

2 دقیقه پیش

Toni Nestico بود آشنا و دوستانه صورت در لانه رستوران در جینت جایی که او در خدمت غذاهای دریایی به مشتریان برای نزدیک به 30 سال و با همکاری صاحب استقرار ،

"مردم او را دوست داشت گفت:" او دختر, Alana استفاده می شود که به صبر جداول در رستوران همراه با مادرش. "او بسیار خروجی و واقعا فراگیر و پذیرش همه است. او تا به حال یک راه ارتباط با مردم را حتی اگر او فقط می خواهم آنها را ملاقات کرد."

Toni Joann Nestico, 57, از ژانت درگذشت شنبه, جولای 7, 2020, در خانه پس از مبارزه با سرطان برای بیش از سه سال است.

متولد 16 ژوئن سال 1963 در جینت او یک دختر از اواخر آنتونی و آنتوانت (بالسامو) Iandiorio.

خانم Nestico عضو معراج کلیسا در جینت. قبل از نقش خود در لانه او مشغول به کار در پوشاک مردانه, فروشگاه و به عنوان یک سلمانی.

او دوست داشت در حال رشد گل و تزئینات احساسات او به دنبال در خانه و در رستوران.

دختر او اشاره کرد: "او می دانست که هر چه گل بود و آنچه در آن مورد نیاز" از جمله قد بلند خوشه بنفش مریم گلی که استقبال مهمانان. "آنها همیشه نگاه های دیدنی و جذاب. او زندگى همه چیز است."

خانه دکور بود که همیشه در همگام با فصل.

"او را تزئین برای هر تعطیلات و او را دوست داشت تزئینات برای کریسمس گفت:" دختر خود را. "ما احتمالا تا به حال شش درخت کریسمس در اتاق های مختلف."

خانم Nestico شناخته شده بود برای پانسمان زیبایی و مد او استعداد با خانواده اش.

"او یکی به ما مشاوره در مورد لباس" دخترش گفت. "او تا به امروز در مد. من استفاده می شود برای رفتن به گنجه و قرض گرفتن همه چیز."

"او به من آموخت که چگونه به کراوات کراوات" پسرش آنتونی یاد می شود. "معمولا شما نمی یاد که از مادر خود را."

خانم Nestico نمی آماده سازی مواد غذایی در لانه اما غذاهای ایتالیایی او ساخته شده برای خانواده اش شد "رستوران و کیفیت" به گفته او ، علاقه مندی ها شامل سوپ عروسی و اسپاگتی و شامی کباب.

او همچنین عشق او را از اسب سواری حرفه ای با خانواده اش.

"او را در دنباله ، هیچ چیز او را شادتر" دخترش گفت. "من اسب و او به من در زمان به هر اسب نشان می دهد."

خانم Nestico گرامی خانواده سگ از جمله مکرر او همدم, سگ شکاری لابرادور زرد Hattie.

"او او را در مسیرهای پیاده روی و او اجازه شنا کردن در دریاچه انجام کارهایی خارج با او گفت:" او دختر ،

به عنوان او تحت درمان برای سرطان تهاجمی خانم Nestico متوقف جداول انتظار حدود دو سال پیش. اما دختر او را گفت: "تا سه یا چهار ماه با او زندگی می کردند زندگی به طور معمول. او مبارزه فوق العاده است."

در علاوه بر این به پدر و مادر او خانم Nestico قبل بود در مرگ برادر.

بازماندگان شامل شوهرش لانی; کودکان Alana Nestico و آنتونی Nestico هر دو از ژانت; لانی Nestico و, امی, از گرینزبورگ; Kelly Nestico و نامزد Fran از گرینزبورگ; Michael Nestico و نیکول, از ژانت; هفت نوه; دو خواهر; های متعدد برادرزاده و خواهرزاده.

ملاقات برگزار خواهد شد از 2 به 4 بعد از ظهر و 6 تا 8 بعد از ظهر جمعه در ماسون-گلدر Funeral Home, 201 N. اول St. Joseph. مطابق با دستورالعمل های بهداشتی همه ملزم به پوشیدن یک ماسک و عمل اجتماعی فاصله.

خصوصی جرم برگزار خواهد شد در معراج کلیسا. تدفين را به دنبال خواهد داشت در Brush Creek گورستان.

یادبود کمک های مالی ممکن است به هیلمن مرکز سرطان در UPMC, c/o لیبی Shumaker یا https://donation.upmc.com/donation/ تعیین شده برای UPMC هیلمن مرکز سرطان سالانه صندوق.

جف Himler یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با جف در 724-836-6622, jhimler@triblive.com و یا از طریق توییتر .

دسته بندی: اخبار | اگهی داستانtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب