زن و شوهر, بازداشت چند زن سفید تفنگ می کشد در سیاه و سفید و مادر, نوجوانان و مادر خارج Chipotle

TribLIVE روزانه و هفتگی خبرنامه ایمیل ارائه اخبار شما و می خواهید اطلاعات شما نیاز به راست به صندوق پستی خود

توسط MASTERNEWSS در 13 تیر 1399

14 دقیقه پیش

میشیگان زن و شوهر بودند به اتهام جنایت حمله روز شنبه پس از او گرفتار شده بود در فیلم اشاره اسلحه در یک, مامان و دختر زیر آتشین فریاد مطابقت با خارج از یک رستوران مواد غذایی سریع این هفته است.

رویارویی که بخشی از آن دستگیر شد در تصویری و شامل اتهامات نژادپرستی اتفاق افتاده روز شنبه در پارکینگ یک Chipotle Mexican Grill در شهرستان شکارچی حدود 40 مایلی شمال دیترویت.

این همه زمانی آغاز شد که زن ضربه به 15 سال حق بیرون رستوران نوجوان گفت: "دیترویت نیوز. زمانی که Takelia تپه را خواستار عذرخواهی غریبه مهاجم شد و شروع به لعن کردن تپه مقاله گفت.

مامان شروع به پریدن کرد در دفاع از دخترش اما این استدلال پس از آن افزایش یافت به طولانی و تند و زننده برخورد با تپه و دخترش تماس زن ناشناس "نژادپرستانه" "نادان" و "dumba — b-h" با توجه به کلیپ مشترک توسط یک کاربر توییتر که شناسایی خودش را به عنوان دختر عمه و دیگر تصویری به دست آمده توسط اخبار دیترویت.

در یک کنفرانس خبری جمعه بعد از ظهر Oakland County Sheriff مایک بوچارد گفت: مقامات "ارائه شده با دو داستان بسیار متفاوت است" را به عنوان هر دو خانواده ادعا کرد که آنها احساس "به شدت در معرض تهدید است." اما پس از تحقیقات مقدماتی دادستان تصمیم گرفت به اتهام سفید زن و شوهرش که او نیز مسلح و به طور خلاصه پیوست تقابل چهارشنبه.

***هشدار: این ویدیو حاوی صریح LANGUANGE***

مقامات بلافاصله نام مظنون اما محلی, اخبار رسانه های شناسایی آنها به عنوان جیلیان Wuestenberg, 32, Eric Wuestenberg, 42. در صورت محکومیت آنها می تواند تا چهار سال در زندان است.

دیگر تصویری از این حادثه نشان می دهد اریک Wuestenberg کمک همسر خود را به یک SUV به عنوان مادر و دختر ظاهر می شود در راه خود را در حالی که فریاد آنها را.

پس از او در نهایت به ماشین نشست و مسافر صندلی جیلیان Wuestenberg تلاش برای دفاع از خودش از اتهامات.

"شما نمی توانید فقط راه رفتن در اطراف در تماس با مردم سفید پوست نژادپرست" او شنیده می شد گفت. "این است که نوع جهان است. مردم سفید نیست نژادپرست است. هیچ یک نژادپرست است.

"من در مورد مراقبت از شما" او ادامه داد. "من در مورد مراقبت از شما و من متاسفم اگر شما تا به حال یک حادثه که کسی به شما احساس می کنید مانند آن است."

اگر چه رویارویی به نظر می رسد برای پایان دادن به درگیری در زمان زشت به نوبه خود فقط ثانیه بعد. زمانی که انسان سعی کردم به عقب از پارکینگ او تقریبا زده تپه با SUV او گفت: اخبار دیترویت.

که زمانی که هیل ضربه به پشت پنجره برای او را به توقف منجر جیلیان Wuestenberg به خارج شدن از خودرو با یک تفنگ را در دست او است.

"دریافت f — k دور از من" زن بارها و بارها گفت: مادر و پدر در حالی که با اشاره به اسلحه گرم در آنها.

تقابل مداوم به مدت حداقل یک دقیقه به عنوان تپه و دختر خود را به نظر می رسد به تماس با پلیس. جیلیان Wuestenberg در نهایت به عقب به ماشین بدون شلیک هر عکس.

نمایندگان در صحنه وارد شدند لحظاتی بعد دست به دستبند مظنون و کشف و ضبط تفنگ خود را بوچارد پنجشنبه به خبرنگاران گفت.

کلانتر همچنین با انتقاد عمومی برای پریدن به نتیجه گیری قبل از نمایندگان حتی می تواند آغاز یک بررسی. او گفت: دفتر خود دریافت چندین تهدید خشونت پس از ویدئوها ظاهر آنلاین.

"در بسیاری از تنش در جامعه ما" بوچارد گفت. "مردم به نوعی در حال چیدن طرف... ما نمی بینیم طرف. ما دیدن حقایق است."

کلانتر نیز التماس برای آرامش و خواست مردم برای درمان هر یک از دیگر با احترام.

"ما در حال درخواست و انتظار ما پلیس و حق به د-تشدید هر وضعیت آنها احتمالا می تواند" او گفت:. "اما من همچنین می گویند که نیاز به اتفاق می افتد با ما به صورت جداگانه در زندگی خود ما در شرایطی است که ما در تعامل با یکدیگر و تشدید آن لحظات.

"به یاد داشته باشید هر یک از ما یک انسان است که سزاوار احترام," او اضافه شده است. "اجازه دهید به درمان هر یک از دیگر مانند آن."

دسته بندی: اخبار | آمریکا/جهانtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن