COVID-19 درایو تست شده است یک روند صاف در مترو ونکوور

محتوای مقاله در ادامه"من واقعا تا به حال هیچ علائم دیگر. شنیده بودم از گردش زمان بسیار کوتاه آن را یک معامله ب

توسط MASTERNEWSS در 5 مرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

"من واقعا تا به حال هیچ علائم دیگر. شنیده بودم از گردش زمان بسیار کوتاه آن را یک معامله بزرگ نیست."

و ثابت کرد که به صورت.

"این فوق العاده آسان آره. این بود که شاید یک ساعت و نیم کل از یک بار من وجود دارد" کالن گفت. در سنت وینسنت محل اتومبیل جلو و در خارج 33rd و صحبت با بیمار درب سمت رفتن را از طریق یک چک لیست از علائم.

"شما نشستن در اتومبیل خود را و خط نگه می دارد در حال حرکت است."

آزمون است و سپس اداره پرستار دیگر را از طریق پنجره ماشین در یک tented منطقه ارائه مدرک از حریم خصوصی.

او را امضا کرد تا برای دریافت نتایج خود را از طریق پیام متنی و شنیده بازگشت حدود 48 ساعت بعد. (مقامات بهداشت تنها به طور فعال دنبال کردن بیماران آنها را در صورتی که نتایج تست مثبت است.)

فریزر بهداشت, Burnaby, تست سایت در پارک مرکزی است که می توان خاموش Boundary Road, دیدن است حدود 200 نفر در هر روز در این لحظه مدیر سایت کوهن Govender گفت. فریزر مقامات بهداشتی می گویند که آنها در حال دیدن حدود 900 نفر در هر روز در تست های مختلف مراکز حدود نیمی از آنها در حال بازدید از یکی از dbsa چهار رانندگی در مکان های.

فریزر بهداشت نیز برای درایو تست در Langley میپل ریج و ماموریت.

مصرف آن را حداقل دو ساعت به فرایند بیماران در Burnaby, سایت Govender گفت.

"من فکر می کنم بیشتر مردم آگاه هستند از ما و دیگر تست سایت های بسته شده اند گفت:" چرا آنها آنقدر مشغول است. "این یک محل مناسب است."

Aliya کریم ثبت شده است پرستار روانی و برنامه ریزی برای آزمایش بعد از ظهر شنبه در فریزر سلامت درایو-در تست سایت بر روی لوگان خیابان در لنگلی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب