COVID-19: پورت مودی بازگشایی رشته های ورزشی

محتوای مقالهپورت مودی است که بازگشایی آن در زمینه های ورزشی برای استفاده محدود برای ورزش در خارج از منزل به شه

توسط MASTERNEWSS در 17 اردیبهشت 1399

محتوای مقاله

پورت مودی است که بازگشایی آن در زمینه های ورزشی برای استفاده محدود برای ورزش در خارج از منزل به شهرستانها به دنبال راه هایی برای کاهش برخی COVID-19 محدودیت.

این شهرستان می گوید: استفاده محدود شامل تمام رشته های ورزشی متعلق به شهرداری و یا به طور مشترک با منطقه مدرسه 43 جز چمن میدان بیس بال در ساحل شمالی پارک جامعه در 1300 دیوید Ave. که در حال حاضر بسته برای چمن تعمیر و نگهداری.

ساکنان و بازدید کنندگان اجازه خواهد داشت به ورزش اما نه بازی تیم ورزشی و در عین حال یا نگه دارید و دیگر فعالیت های گروه.

"دسترسی به خارج از منزل کاملا ضروری است به خصوص در طول مدت طولانی اقامت در داخل خانه گفت:" شهردار راب Vagramov در بیانیه ای در روز شنبه. "در حالی که ما در زمینه های ورزشی هنوز باز برای ورزش های سازمان یافته و یا اجتماعات بزرگ, من با خوشحالی به اعلام یک محدود بازگشایی بنابراین مردمی می تواند با استفاده از این فضا برای فعالیت هایی مانند پیاده روی, در حال اجرا, فریزبی و سرد."

سایت رزرو آنلاین در زمینه اجاره به حالت تعلیق باقی می ماند و مستراح امکانات نیز باقی می ماند تا اطلاع ثانوی بسته.

شهرستان, زمین بازی, بسکتبال, دادگاه, پارک اسکیت بازی و دوچرخه سواری پارک ها نیز بسته باقی می ماند.

این شهرستان یادآوری ساکنان و بازدید کنندگان که سگ مجاز نیست در هر زمان در ورزش-میدان سطوح در حال اجرا آهنگ یا تنیس.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب