داگلاس Todd: امیدواریم که COVID-19 بحران کمر در وحشی-حیوانات قاچاق

محتوای مقالهریچارد توماس شاهد راه پرندگان وحشی سوسمار civets, pangolins خفاش ها و دیگر موجودات کهنه زنده به قف

توسط MASTERNEWSS در 25 اردیبهشت 1399

محتوای مقاله

ریچارد توماس شاهد راه پرندگان وحشی سوسمار civets, pangolins خفاش ها و دیگر موجودات کهنه زنده به قفس های فلزی انباشته در بالای هر یک از دیگر در فضای باز و خیابان بازارهای اغلب مجاور دیگر مواد غذایی.

این مدیر ارشد با ترافیک یک NGO (سازمان غیر دولتی) است که نظارت بر حیات وحش جهان تجارت تماشا به عنوان morose حیوانات اغلب poached, صبر در شرق آسیا گرما برای هر مرد یا زنی که دست بیش از پول نقد به اندازه کافی در فروشگاه برای آنها.

تعداد کمی از آنها تبدیل به حیوانات خانگی. اما آن را بیشتر رایج برای حیوانات خورده شود و یا قطعات آنها ارگان و یا مدفوع مخلوط را به سنتی آسیایی, داروهای توماس می گوید از کمبریج انگلستان مقر ترافیک است که 150 پرسنل در سراسر جهان است.

یک میزبان از اپيدميولوژيستها باور وحشی-حیوانات بازارهای اغلب غیربهداشتی منبع رمان coronavirus که جاروب جهان, قتل 284,000 توسط midweek و سازندگان: اقتصاد. وحشی-حیوانات تجارت نیز مشخص به عنوان ریشه برخی در اوایل شیوع بیماری های ویروسی است که سرچشمه در خفاش ها و منتقل شده از طریق سایر حیوانات به انسان است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن