سرنوشت دو کانادایی ها می تواند تحت تاثیر Meng تصمیم: سفیر سابق

محتوای مقاله در ادامهDec. 10: وزیر دادگستری دیوید Lametti می گوید: او مشکل است که Kovrig و Spavor شده اند و ام

توسط MASTERNEWSS در 7 خرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

Dec. 10: وزیر دادگستری دیوید Lametti می گوید: او مشکل است که Kovrig و Spavor شده اند و امکان دسترسی به وکلای آنها به عنوان چهره محاکمه که در آن اعتقادات تقریبا مطمئن است. در ضمن Meng برنده یک برنامه در B. C. دیوان عالی کشور برای اطلاعات بیشتر اسناد فاش شود به عنوان او مدعی شد سوء استفاده از روند در طول بازداشت.

2020

Jan. 23: یک وکیل برای Meng استدلال می کند استرداد مورد او را در برابر یک آزمون که آیا دادگاه های خارجی را رد اتهامات که بر خلاف ارزش های کانادا به عنوان یک شنوایی پیچیده شده در B. C. دیوان عالی کشور است. این جلسه با تمرکز بر تست قانونی از جرم و جنایت. تاج وکیل رابرت Frater می گوید قاضی لزوما نیاز به در نظر گرفتن آمریکا تحریم قانون برای اتهامات به مقدار به تقلب در کانادا.

مارس 13: میان COVID-19 گیر چینی سفارت در کانادا می گوید Kovrig اجازه داده شده به یک گفتگوی تلفنی با پدر خود که بسیار بیمار است. سفارت ایران در بیانیه ای که آنها اجازه تماس به دلایل بشردوستانه و همچنین می گوید Kovrig و همکار زندانی مایکل Spavor داده شده بهتر مواد غذایی برای تقویت ایمنی در برابر رمان coronavirus.

مارس 21: B. C. دیوان عالی کشور می گوید عدالت هدر هلمز عرضه خواهد کرد و او را حاکم بر مسئله به اصطلاح دو جنایت در مه 27.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب