جو بایدن را به معاونت جستجو در کانون توجه قرار می دهد چه مدت او را در خدمت

TribLIVE روزانه و هفتگی خبرنامه ایمیل ارائه اخبار شما و می خواهید اطلاعات شما نیاز به راست به صندوق پستی خود

توسط MASTERNEWSS در 28 اردیبهشت 1399

28 دقیقه پیش

واشنگتن — جو بایدن دارای مدت زمان طولانی تر را به نفع خود در کاخ سفید برای بیش از سه دهه است. اگر او در نهایت باعث می شود آن را پس از ریاست جمهوری او در حال حاضر صحبت کردن در مورد ترک.

در تلاش برای کاهش نگرانی در مورد سن 77 ساله presumptive دموکرات نامزد شده است گفت: او نمی خواهد به دنبال انتخاب مجدد اگر خود را روانی یا سلامت جسمی کاهش یافته است. او همچنین با اشاره به خود را به عنوان یک "گذار نامزد" اقدام به عنوان یک پل به نسل جوان از رهبری است.

بایدن که به ندرت شناخته شده برای چسبیدن به یک اسکریپت و نظرات خود را از شواهد پرده ، اما آنها نیز کمک به حدس و گمان در مورد کسی است که بهترین موقعیت را برای رهبری این حزب پس از او.

"ما یک دیگر نیمکت به عنوان دموکرات در یک نیمکت در شرایط انتخاب رهبری در سراسر کشور گفت:" دموکراتیک استراتژیست L. Joy Williams, معاون ارتفاعات بالاتر تایید شده است که اختصاص داده شده به انتخاب زنان بیشتر به ملی و ایالتی دفاتر.

بایدن است نه حکومت کردن در حال اجرا برای دومین دوره در بخشی به دلیل چنین صریح تعهد بلافاصله او ارائه یک اردک لنگ در واشنگتن که در آن سرمایه سیاسی مورد نیاز خواهد بود برای مدیریت coronavirus بازیابی.

اما سوال خود را در چشم انداز دراز مدت بافندگی بیش نامزدی خود را, به خصوص که به نظر او گزینه های خود را برای معاون رئیس جمهور.

در حالی که کسی مثل الیزابت وارن می تواند گسترش بایدن درخواست تجدید نظر در میان ترقی خواهان از 70 سال سناتور ماساچوست نمی تواند چهره یک نسل جدید بسیاری در حزب به دنبال. که ممکن است یک مزیت برای جوانتر رقیب مانند کالیفرنیا سن. کامالا هریس, 55 یا ایالت مینه سوتا ctq, 59.

آن را بی دست و پا پویا برای بایدن که منجر دموکراتیک اولیه همزمان با شروع یک بیماری همه گیر ساخت آن را سخت تر برای ایجاد خود را به عنوان حزب را رهبر بلامنازع. او بیمار می تواند استطاعت پچ پچ در مورد کسی که ممکن است موفقیت او زمانی که او هنوز هم چهره یک مسابقه رقابتی در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاییز.

وجود دارد چند سوابق تاریخی برای رئیس جمهور امید بستن برابر گشتند. هیچ کدام گذشت تا شانس در دور دوم تنها پس از چهار سال در کاخ سفید پس از مدت کوتاهی پس از بازسازی است. رئیس جمهور لیندون جانسون کاهش یافته است به دنبال یک دوم ترم در سال 1968 بود اما در حال حاضر در دفتر پنج سال پس از آن به دلیل از جان اف کندی ترور شد.

نیز وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد که بایدن به همسر در حال اجرا خواهد بود فوری رئیس جمهور-در-انتظار او پیش بینی. بایدن متعهد شده است برای انتخاب یک زن اما عملا هیچ یک فعال تحت نظر است به احتمال زیاد برای برآورده کردن دموکرات ها. است که باعث افزایش چشم انداز اصلی نبرد در سال 2024 اگر او مراحل را کنار گذاشته است.

خواه ناظر انتخابات کریس ویلسون گفت: بایدن ممکن است بالا بردن چند جوان دموکرات کابینه موقعیت به عمد راه اندازی "تقریبا یک دست برداشت اولیه استخر نه تنها از یک نامزد او تلاش می کند به دست همه چیز خاموش است."

که ویلسون گفت: "هنوز هم می توان این نوع از میراث-ساختمان حرکت او به نظر می رسد علاقه مند است."

بایدن همچنین ممکن است تغییر ذهن خود و تصمیم به اجرا برای گروههای اگر او unseats مغلوب ساختن پیشی جستن. که هنوز هم ممکن است عایق کردن او از مترقی چالش اصلی ،

"حتی اگر بایدن برد و می گوید او به اجرا در 2024, او کاملا می رویم به چالش کشیده می شود از درون حزب گفت:" اریک هاوزر بود که دبیر مطبوعاتی برای بیل برادلی اولیه اجرا در سال 2000 در مقابل ال گور بود که بیل کلینتون معاون رئیس جمهور به مدت هشت سال و دیده شد توسط بسیاری به عنوان جانشین خود معرفی کرده. "چپ احساس مانند آن را hoodwinked دو بار در '16 و در حال حاضر. آنها احساس می کنند نادیده گرفته شده است."

Gilberto هینجسا رئیس تگزاس از حزب دموکرات گفت: بایدن انتخاب همسر در حال اجرا را مجبور به پر کردن دوقلو نقش. که فرد نیاز به ادامه حرکت کشور به دور از تهمت دوران "اگر چیزی اتفاق می افتد در حالی که او هنوز هم در دفتر" و یا بعد از "اگر بایدن تصمیم به بازنشسته و تصویب باتوم."

"من فکر می کنم این سهام در حال حاضر بالا واقعا مهم نیست که چگونه شما را در آن نگاه کنید" هینجسا گفت.

جمهوری خواهان همچنین می تواند در صورت مشابه جنجال و هیاهو. اگر تهمت امنیت دور دوم, معاون رئیس جمهور, مایک پنس به نظر می رسد به یک جانشین طبیعی. اما وجود دارد مقدار زیادی از دیگر جمهوری خواهان با جاه طلبی های ریاست جمهوری که می تواند جذاب تر اگر مغلوب ساختن پیشی جستن می شود منفور در پایان دوره دوم که اغلب اتفاق می افتد به رئیس جمهور پس از هشت سال ،

George H. W. Bush تنها نشسته معاون رئیس جمهور در تاریخ مدرن به انتخاب رئیس جمهور. تنها نمونه های دیگر مارتین ون بورن در سال 1836 و توماس جفرسون و جان آدامز قبل از آن.

"مایک پنس خواهد بود وارث هشت سال از سونامی" هاوزر گفت: از مغلوب ساختن پیشی جستن میراث.

برای همه حدس و گمان اگر بایدن انتخاب شده است او می تواند تصمیم به دنبال واژه دیگری در سال 2024 در بخشی به دلیل فریب کاخ سفید یکی از بزرگترین نیروهای در سیاست — به خصوص برای کسی که بلند پروازانه به اندازه کافی در سوم ریاست جمهوری پیشنهاد از سال 1988.

"هنگامی که شما رئیس جمهور آن را بسیار وسوسه انگیز برای حفظ قدرت" گفت: Julian Zelizer سابقه و امور عمومی استاد در دانشگاه پرینستون است که نوشته شده است در مورد تک اصطلاح رئیس جمهور. "این به خوبی می تواند واقعی ایده در حال حاضر. اما ما فقط نمی بینید که مردم در واگذاری قدرت به راحتی."

دسته بندی: انتخابات | اخبار | سیاست, انتخاباتtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن