لوری Edmiston: Pandemic پاسخ می تواند به ما کمک کند از بین بردن ویروس هپاتیت C

محتوای مقاله در ادامهاسترالیا و فرانسه و ژاپن و کره جنوبی و انگلستان باید همه اجرا قوی استراتژی برای جلوگیری ا

توسط MASTERNEWSS در 4 مرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

استرالیا و فرانسه و ژاپن و کره جنوبی و انگلستان باید همه اجرا قوی استراتژی برای جلوگیری از آزمون و درمان هپاتیت C و آنها در حال حاضر در مسیر از بین بردن عفونت به عنوان یک تهدید سلامت تا سال 2030. ایتالیا و اسپانیا با وجود چالش های خود را مرور COVID-19 همه گیر نیز در مسیر با هپاتیت C. کانادا با وجود کلاس اول ما سیستم مراقبت های بهداشتی نشدم و در پشت همه آنها.

این است افسرده اخبار برای کسی که کار آن است که برای کمک به کشور ما از بین بردن ویروس هپاتیت C. اما COVID-19 همه گیر و بهداشت عمومی ما پاسخ به آن ایجاد کرده است برخی از دهانه های است که می تواند اهرمی برای کمک به ما در رسیدن به این هدف است.

ما تست زیرساخت های بهبود

تشخیصی آزمایشگاه تا به حال هجوم منابع به نگه دارید تا با تقاضا برای coronavirus آزمون. و این نه فقط در مورد پول است. ماشین آلات کارکنان و شیوه های اطلاع رسانی شده است افزایش و تصفیه شده و حداقل در برخی از این پیشرفت خواهد آخرین طولانی پس از COVID-19 بیماری همه گیر.

این افزایش برای ما تشخیص ظرفیت نیز ممکن است در حال حاضر یک فرصت برای هپاتیت C تشخیص است. پس از همه گیر همان ماشین آلات آزمایشگاه و کارکنان است که مقیاس به تشخیص COVID-19 می تواند مستقر برای هپاتیت C تشخیص است. و بسیاری از این منابع می تواند به اشتراک گذاشته شده با جامعه مبتنی بر خدمات بهداشتی و درمانی که در آن پروژه های آزمایشی نشان داده است که هپاتیت C آزمایش انجام می شود با دقت به سرعت و به راحتی.

یکپارچه سازی COVID-19 و هپاتیت C آزمایش

هپاتیت C تحت تاثیر بسیاری از کانادایی ها اما بی خانمان و خیابان-درگیر مردم بیشتر آسیب پذیر است. در حالی که ننگ و دوره کمون هپاتیت C در حال حاضر یک چالش برای تشخیص آن است که حتی بیشتر به چالش کشیدن زمانی که یک فرد نمی دسترسی به خدمات مراقبت های بهداشتی به طور منظم و یا چهره بیشتر به مشکلات روزانه — مانند جایی که آنها در حال رفتن به خواب.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب