در برگشت گرجستان در حال حاضر دانشگاه ها به دستور ماسک

TribLIVE روزانه و هفتگی خبرنامه ایمیل ارائه اخبار شما و می خواهید اطلاعات شما نیاز به راست به صندوق پستی خود

توسط MASTERNEWSS در 17 تیر 1399

7 دقیقه پیش

آتلانتا — گرجستان 26 عمومی دانشگاه ها و کالج ها را دستور پردیس گسترده ای ماسک پوشیدن بعد از دانشگاه ایالتی سیستم معکوس خود را دوشنبه.

سیستم دانشگاه گرجستان پیشتر گفته بود: مدارس آنها باید "به شدت تشویق" دانش آموزان و دیگران به پوشیدن ماسک, اما گفت که این سیستم را در 26 دانشگاه نمی تواند دستور پوشش صورت خود را 330,000 دانش آموزان با وجود نگرانی در مورد COVID-19 انتقال است.

ماسک تبدیل به یک نقطه مرکزی از مشاجره در بخشی به دلیل تمام دانشگاه ها در دستور رجنت در حال برنامه ریزی چهره به چهره آموزش برای تمام دانش آموزان ابتدا در ماه اوت است.

اعضای هیات علمی و کارکنان باید به طور فزاینده ای خواستار شده است که موسسات خود را دستور ماسک به سرعت ویروس و انتقال و امضای نامه ها و دادخواست. مدیران در روز دوشنبه موافقت کرد و گفت: همه استادان و کارکنان و دانش آموزان و بازدید کنندگان باید پوشیدن ماسک در داخل ساختمان آغاز ژوئیه 15.

"در صورت پوشش استفاده خواهد بود علاوه بر این به است و نه یک جایگزین برای اجتماعی فاصله," سیستم نوشت و در آن آنلاین اعلام.

ماسک نمی توان مورد نیاز در اتاق خوابگاه و یا در خارج از منزل و یا زمانی که به تنهایی در دفاتر خصوصی یا اتاق مطالعه. کسانی که حاضر خواسته خواهد شد که برای ماسک کردن و یا ترک و می تواند منظم برای تکرار امتناع.

این سیستم همچنین گسترده تر لیستی از شرایط است که می تواند واجد شرایط کارکنان به آموزش و یا کار از راه دور که در حال تبدیل به یکی دیگر از نقطه اشتعال است.

سیستم اعتبار هر دو شیفت به تغییرات در ارشاد از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری با اشاره به ژوئن 25 آزادی مطبوعات. بیانیه ای که گسترش CDC راهنمایی که ممکن است در معرض خطر بیماری شدید از بین بردن قبلی سن آستانه 65 و از جمله بارداری و چاقی به عنوان عامل خطر. از آن تصریح کرد: راهنمایی در استفاده از ماسک را به صراحت آن را تغییر دهید.

هیات علمی گروه در Georgia Tech, دانشگاه, Augusta دانشگاه و دانشگاه غرب گرجستان فرستاده بود نامه اعتراض, به عنوان, آیا ایران پردیس کارگران از گرجستان, اتحادیه است که نشان دهنده کارکنان در چند دانشگاه.

"این است که حداقل و آن را در زمان بیش از حد طولانی است." جانت Frick, یک دانشگاه استاد روانشناسی در توییتر نوشت دوشنبه شب.

اعضای هیات علمی و کارکنان مطالبات گسترده تر از فقط ماسک. برای مثال گروه های مختلف گفت: دانشگاه نیاز به یک برنامه ریزی بهتر برای تست و منزوی coronavirus عفونت. فراتر از آن است که برخی از اعضای هیئت علمی همچنان به فشار برای مطلب آموزش آنلاین است که در برخی از موسسات می تواند نیاز به سطح بالا تصویب.

"ما تاکید می کند که هیچ هیات یا دانشجو باید وادار به خطر انداختن سلامت خود و سلامت خانواده خود را با کار و/یا آموزش در پردیس هنگامی که وجود دارد یک کنترل از راه دور/آنلاین معادل" نوشت: Georgia Tech دانشکده در یک طومار که به دست آورد 900 دانشکده امضا.

هر دانشگاه در حال توسعه خود را بازگشایی طرح اما با استفاده از سیستم هدایت به انجام این کار و تا به حال به سیستم تصویب. برخی از اعضای هیئت علمی می گویند فرماندار منصوب رجنت و صدراعظم استیو انوری در حال نگه داشتن بیش از حد تنگ یک سلطنت بر آلاینده سیستم گفت: آنها نیاز به کار بیشتر برای توانمندسازی روسای جمهور است.

"یک اندازه متناسب با همه روش کار نمی کند برای تنوع در سیستم دانشگاه گرجستان دانشگاه" نوشت: اعضای دو کمیته علمی در گرجستان دولت است. "ما معتقدیم که هر رئيس دانشگاه باید استقلال به تدبیر یک طرح خاص در مشاوره با خود دانشکده به آدرس بهترین ایمنی و سلامت خود را از دانشگاه جوامع است.

دسته بندی: Coronavirus | اخبار | آمریکا/جهانtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن