آمریکا وسواس با تئوری توطئه توضیح داد

ناشناسکالین Dickeyخرید در کتابفروشیوایکینگ 320pp., $27.00.Dickey علاقه مند است در رد کردن چنین داستان و یا در

توسط MASTERNEWSS در 17 تیر 1399

ناشناس

کالین Dickey

خرید در کتابفروشی

وایکینگ 320pp., $27.00.

Dickey علاقه مند است در رد کردن چنین داستان و یا در حل آنها. او به دنبال به جای "به درک شجره نامه خود را: آنها از کجا آمده و چگونه آنها را ریشه در فرهنگ عامه است." هر تئوری توطئه یا cryptid موجود است "در نتیجه دو شوک را تکان داد که قرن نوزدهم: طلاق از علم و دین و disenchanting از جهان است."

این بسیار گسترده historiographical سکته مغزی و Dickey بسیار مبتکر که در آن موضوع خود را باریک تر و جدید تر. اما او حق است بپرسید: آیا این شوک بازی کردن در زمینه ای ؟ بشقاب پرنده داستان های آشکار ، زیر جهت Raymond A. پالمر غیر عادی ناشر خمیر sci-fi, مجلات, lurid حساب همه آمریکایی قهرمانان مواجهه با بیگانگان شد wildly محبوب پس از جنگ جهانی دوم است.

پالمر ساخته شده نام خود را خاموش داستان محترم خلبان به نام کنت آرنولد که در 24 ژوئن 1947, Dickey می نویسد شد "پرواز از ایالت واشینگتن واشنگتن به Yakima در نظر گرفتن یک مسیر انحرافی را طی به دیده بانی برای باقی مانده از تازگی ازسوی C‑46 حمل و نقل هواپیما هنگامی که او را دیدم و نه فلزی پرواز صنایع دستی در نزدیکی کوه رینیر پرواز در یک پله در شکل گیری بسیار بالا و سرعت سریع تر از هر انسان شناخته شده است در فن آوری است."

آرنولد در ابتدا گفت که او تا به حال دیده می شود "شکل خفاش" هواپیما که رفت "مانند بشقاب قلم بیش از آب است." زمان AP گزارش داستان که شرح حال تبدیل شدن به "نه روشن بشقاب مانند اشیاء" conflating آرنولد صفت با صنایع دستی شکل—یک اشتباه است که به نوبه خود به بشقاب به شکل تصاویر در چاپ بر روی جلد پالمر با نام تجاری جدید مجله به نام سرنوشت.

مورد Kenneth Arnold مخلوطی از تصادف جعل و واقعا غیر قابل توضیح اطلاعات اما Dickey درخشان است به انتخاب کردن کپی خطا که به کمک شکل sci-fi ژانر است.

Dickey واقع امریکا ترس از بیگانگان—یک فانتزی یا یک کابوس آینده ما selves, بدن, پژمرده و سر سینه های بزرگ ما تکیه بر فن آوری—در اولین جنگ سرد و پس از سقوط اتحاد جماهیر شوروی. را از دست دشمن سنتی مجموعه ای امریکا پارانویا شناور. آمریکایی ها هنوز هم احساس خالی از سکنه اما تا به حال هیچ دشمن به سرزنش جز خود مقامات. و به طوری که آنها تبدیل شده درون تبادل "روزنبرگ جاسوسان و Manchurian نامزدها" برای موجودات فرازمینی و عمیق خود دولت توطئه گران.

وجود دارد یکی دیگر از ابعاد به آمریکا وسواس با فضای بیرونی است. در سال 2003 Dickey, یادداشت های مایکل Barkun نوشت: با قابل پیش بینی است که بشقاب پرنده بودند دروازه ورود مواد مخدر به جریان اصلی عقاید. به عنوان طولانی به عنوان "تئوری های توطئه از جمله کسانی است که فرض یک نظم جهانی جدید طرح شد و به شدت وابسته به antigovernment شبه نظامیان ضد سامی و نئو نازی ها مخاطب برای conspiracism محدود بود," او نوشت. اما UFO مؤمنان در حال حاضر این باور در نظم نوین جهانی و توطئه بیش از حد به دلیل بیگانه از علاقه مندان در حال حاضر بیشتر سرمایه گذاری در این مقامات ادعا cover-ups از سفینه های فضایی خود را. آن است که به طور فزاینده ای عادی در حال حاضر به صورت محافظه کار آمریکایی ها به این باور در یک بار-حاشیه تئوری این ایده که جورج سوروس کنترل جهان است.

هیچ نویسنده و در عین حال رضایت بخش بیان رابطه بین چیزهای خیالی و انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016. با بسیاری از ظالمانه نهفته در جریان اصلی ارز Dickey تمرکز بر بیگانگان احساس می کند تقریبا کنار نقطه. اما اگر چه او کاهش می یابد به نوشتن به طور مستقیم در مورد تئوری های توطئه است که به کمک ما انتخاب مضحک خارجی یک رئیس جمهور آن را غیر ممکن است به منظور جلب موازی بین کلاسیک و نظریه پرداز توطئه ترس رانده توهمات و "Birther" موج تهمت خود را اعلام طول باراک اوباما است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن