بازنشسته B. C. افسر نظامی که تفننی' در کودک رابطه آزار جنسی کودکان جلوگیری زندان زمان با توجه به PTSD

محتوای مقاله در ادامهقاضی متوجه شد که این مرد پس از سانحه بود که "عامل تحریک" که به رهبری او را به دنبال مخاطر

توسط MASTERNEWSS در 8 مرداد 1399

محتوای مقاله در ادامه

قاضی متوجه شد که این مرد پس از سانحه بود که "عامل تحریک" که به رهبری او را به دنبال مخاطره آمیز رفتار و هیچ شواهدی وجود دارد که تا به حال لمس کودک است.

McKimm می گوید این مرد نشان داده است صادقانه ندامت و دارای شرایط بهداشتی جدی است که می تواند حبس "به خصوص دشوار است."

"در مجموع ما در برخورد با فردی که برای یک دوره نسبتا کوتاه از زمان تفننی در تاریکی و نفرت انگیز جهان پورنوگرافی کودکان و آزار جنسی کودکان. این بود پایدار و متعهد جنسی عمل" McKimm می گوید.

این جرائم مربوط به پسر بودند محدود به بین فوریه و مارس 2017. در زمان دستگیری او در دسامبر 2017 مرد بود "نقل مکان کرد از آزار جنسی کودکان" وجود دارد و شواهد او ادامه داد: جمع آوری پورنو کودکان فراتر از فوریه سال, قاضی می گوید.

متهم صرف بخش عمده ای از 33 سال کار نظامی در خدمت به عنوان یک دستیار پزشکی و بازنشسته به عنوان یک حکم رئیس افسر بالاترین رتبه در دسترس و بدون اینکه به سفارش افسر حاکم می گوید.

او در نقل مکان کرد با این پسر مادر شش ماه قبل از این حادثه آغاز شد. او فرستاده او را صریح پیام های متنی خود را با "تشویق و حمایت مشتاقانه" ترویج روابط جنسی بین مرد و پسر, آن را می گوید.

بعد از آن سال پدر پسر آمد در سراسر تصاویر پسر خود را و پیام های متنی.

"جای تعجب نیست که او وحشت زده و شوکه از آنچه او را دیدم و تماس مقامات" حاکم می گوید.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب