دموکراتها Baffling سکوت که میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست دادن سلامت خود را بیمه

اگر دموکرات ها می خواستم به اجرا در مراقبت از سلامت در برابر تهمت که مشغول به کار در سال 2018 و که جو بایدن نش

توسط MASTERNEWSS در 26 تیر 1399

اگر دموکرات ها می خواستم به اجرا در مراقبت از سلامت در برابر تهمت که مشغول به کار در سال 2018 و که جو بایدن نشان داده است علاقه به انجام با وجود تلاش برای بیان حقایق اساسی در مورد طرح بهداشت این امر می تواند زمان مناسب برای معرفی یک بلوف-تماس لایحه. گسترش کبرا است barest حداقل دولت می تواند انجام دهد به ارائه بیمه درمانی در این بحران جمهوری خواهان حتی نمی باید یک counterproposal چرا که آنها اساسا نمی خواهید بیشتر مردم بیمه درمانی دارند. گسترش کبرا چنین میانه و حتی جناح راست ایده است که استراتژیست های جمهوری خواه را در نوشتن خود را یادداشت است که اوباما باید آن را انجام دهید زیرا جایگزین در حال گسترش مدیکید است که به طور فزاینده ای محبوب. و ما نمی توانیم آن را داشته باشند.

دموکرات ها می توانید برش و چسباندن کبرا بخش از قهرمانان قانون معرفی به تنهایی لایحه آن تماس بگیرید, سلامت دسترسی حفاظت از قانون و یا چیزی مناسب راه سوم حرکت و جرات جمهوری خواهان برای رای دادن در برابر نگه داشتن گذاشته و کارگران خود را بیمه بهداشت و درمان—در صورتی است که آنها واقعا اعتقاد داشت و می خواست این راه حل را به اتفاق می افتد. وجود دارد مقدار زیادی از پول برای تبلیغات در سمت دموکراتیک هنوز. شما می توانید استدلال می کنند که تقسیم کردن هر یک بخشی از این لایحه آسیب شانس برای موفقیت کلی لایحه و یا شما می توانید ببینید دموکراتها ناتوانی در سرمایه گذاری بر روی این واقعیت است که بیش از پنج میلیون نفر باید از بیمه بهداشت و درمان به عنوان شواهد بیشتری است که آنها را درک نمی کنند آنچه یک بحران آمریکایی مراقبت های بهداشتی در حال حاضر در طولانی قبل از اولین Covid-19 مورد است.

عدم ضرورت است که مشخص فدرال پاسخ به این بحران در 10 روز گسترش مزایای بیکاری پایان می رسد و ما هیچ ایده چه چیزی انجام خواهد شد به گسترش آنها—است که به سادگی ادامه چگونه دولت است تحمل شکست آشکار از این سیستم تا به این نقطه است. افراد بدون بیمه درمانی مانند کسانی که با بیمه باید بدن که شکستن توقف کار پرتاب عجیب و غریب علائم و توده و مایعات تولید اضطراب یا افسردگی. هنگامی که این چیزها اتفاق می افتد به بیمه مردم آنها اغلب به پایان رسید تا رفتن به اتاق اورژانس و دندانه دار کردن تا اسکناس است که آنها نمی توانند پرداخت هزینه بیمارستان ها و دولت پول و اغلب باعث خرابی زندگی خود را.

یک فرد بدون بیمه سلامت هنوز هم می توانید گرفتن coronavirus دیگران را آلوده و خطرناکی یا ضرب بیمار بدون دانستن است که آنها تصور می شود قادر به رفتن به دکتر در مورد است که به صورت رایگان: وزارت بهداشت و خدمات انسانی گزارش شده در هفته گذشته است که آن را با پرداخت کمتری ادعا می کند برای Covid-19 آزمایش و درمان برای بیمه از آن انتظار می رود. همه چیز در مورد مراقبت از سلامت سیستم پیچیده است خصمانه و به طور بالقوه ویرانگر برای افراد بدون بیمه درمانی پس از آن تعجب آور نیست اگر بسیاری از مردم نمی توانستم تکان که تجربه کردن در عرض چند هفته و ماه. این درست است که ما سیستم مراقبت های بهداشتی طراحی شده بود برای رسیدگی به یک بیماری همه گیر اما این امر می تواند دقیق تر بگویم که ما سیستم طراحی شده برای ارائه مراقبت های بهداشتی به مردم یکهو چه که معاینات منظم و یا شیمی درمانی.

همه از این خواهد بود ثابت با عبور مدیکر برای همه که رای دهندگان دموکرات و مانند آن می شود favorability رتبه های قابل مقایسه و یا بهتر از قانون مراقبت مقرون به صرفه است. آن را نمی خواهد با تصویب مجلس سنا, البته, اما آن را ارائه یک باشگاه به ضرب و شتم جمهوری خواهان با. محرومیت یک تغییر ناگهانی قلبی در تک پرداخت کننده آن را هنوز هم خواهد بود آسان و مفید برای دموکراتیک رهبری به انجام هر چیزی در همه به نشان می دهد آنها در مورد مراقبت از افرادی که از دست داده اند و سلامت خود را بیمه. پیشنهاد یک لایحه است. برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی. نگاهی به دوربین و رفتن به یک بیمارستان یک پناهگاه بی خانمان و یا مک دونالد و بحث به بیمه افرادی که می خواهم به شما بگویم که بله در واقع من می خواهم آن را اگر میچ مک کانل من اجازه می دهد به بیمه درمانی داشته باشند. همه از این خواهد بود که بهتر از هیچ چیز به عنوان ناکافی به عنوان گسترش کبرا خواهد بود. اما دموکرات نمی خواهد انجام این کارها چرا که آنها واقعا نمی مراقبت. هنگامی که شما پذیرفته 27 میلیون بیمه چه یکی دیگر از پنج میلیون نفر زندگی می کند ؟tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب