سقوط و ظهور گیوتین

سمت چپ البته نه تنها در رسیدن به خشونت از گذشته برای آن خطابه—و نه چپ لزوما بدترین مجرمین با وجود های اخیر در

توسط MASTERNEWSS در 23 خرداد 1399

سمت چپ البته نه تنها در رسیدن به خشونت از گذشته برای آن خطابه—و نه چپ لزوما بدترین مجرمین با وجود های اخیر در همه جا از گیوتین الگوی رفتاری. جناح راست دانشمند اریک اریکسون infamously استدلال برای نصب از دیکتاتورها در کشورهای آمریکای لاتین در سال 2018 اشاره کرد او "امید برای برخی از هلیکوپتر در این طرح" یک مرجع به سابق شیلی آگوستو پینوشه دیکتاتور را "پرواز مرگ" یک سری از قتل های فراقضایی در طول جنگ کثیف که در آن رژیم سیاسی مخالفان پرتاب شد و به مرگ خود از هلیکوپتر و هواپیما. تا اواخر سال 2019 آمازون به فروش می رسد توپ را روی گوه پیراهن با شعارهایی مانند "می خواهم به سوار؟"—نابودسازی بیش از یک تصویر از یک جسم در حال سقوط از هلیکوپتر—به عنوان "پینوشه را تورهای هلیکوپتر" به دست آورد vogue به عنوان یک مرجع برای حق. در شارلوتزویل "متحد حق" تجمع در ماه اوت سال 2017 راست راهپیمایان شعار می دادند "شما نمی تواند اجرا شود و شما نمی توانید پنهان شما می توانید هلیکوپتر سواری." در ژوئن 7, یکی از جناح راست مفسر در توئیتر خود نوشت: "اگر چپ رهایی از تهمت ما مردم عادی را تبدیل به پینوشه آنها نیاز" پس از یک هلیکوپتر از emoji.

پس از آن وجود دارد مؤتلفه تصاویر نیز در سمت راست و اشاره به جنگ های صلیبی آغاز شد که innocuously به اندازه کافی در میان بازی های ویدئویی طرفداران و علاقمندان تاریخ قبل از سرعت شکلگیری به یک Islamophobic ایمان. هر دو سمت چپ و راست به نظر می رسد خوشحال به مرجع شوروی gulags با برخی از در سابق اردوگاه حتی از این موسسات به عنوان "دلسوز" و "rehabilitory." زندان اردوگاه مراجع نیز اخیر از ویژگی های ضد مطبوعات و بلاغت به عنوان به خوبی. زمانی که واشنگتن پست خبرنگار Felicia Sonmez به اشتراک گذاشته یک مقاله توصیف ستاره بسکتبال کوبه برایانت را به اتهام تجاوز به عنف از 19 سال پس از برایانت مرگ در اوایل سال جاری او روزنامه به طور خلاصه به حالت تعلیق ، هنگامی که آنها دوباره او پس از اعتراض گسترده مردم را به توییتر پاسخ پست صنفی بیانیه با پیام گفته او باید "در خدمت روی لئامت دادن در رسانه های اجتماعی." یک پاسخ به نام "ساخت رسانه های اجتماعی هتل کالیفرنیا برای سایتشان!" در حالی که گیوتین رژه خیابان ممکن است ترسناک آن است که به مراتب کمتر وحشتناک در کوتاه مدت از اخیر پلیس سرکوب مطبوعات آزاد. خبرنگار اسکات Nover که اجرا می شود از آزادی مطبوعات خبرنامه "فشار" ایجاد یک لیست از حداقل 306 تهدید و نقض آزادی مطبوعات است که رخ داده است در این تظاهرات زیر جورج فلوید مرگ است. به عنوان روزنامه نگاران گرفته شده به واقعی زندان برای گزارش حقیقت این انجمن از اردوگاه های اقامت اجباری بود که در خلیج گوانتانامو با رسانه ها نفرت تر شوم.

سخنرانی به طور طبیعی نمی توان خشونت را در خود دارد. با این وجود, آن می تواند کمک به یک فرهنگ که در آن خشونت نرمال. بازیگران سیاسی آنلاین آشوبگران و مفسران باید بدانید که کلمات خود را باید عواقب که از طریق آنها کمک به ایجاد یک فرهنگ سیاسی که در آن خشونت بیشتر می شود و کمتر سرعت را محکوم کرد. برخی البته در حال حاضر این را می دانند. آن نقطه است.


من نمی دانم اگر اریک اریکسون خواهد در واقع پرتاب مخالفان سیاسی خود را از یک هلیکوپتر به مرگ آنها. من ترجیح می دهم به باور او نمی خواهد. اما برخی جناح راست فعالان قطعا استفاده از منابع تاریخی خشونت به سیگنال بسیار واقعی به قصد تکرار جنایات گذشته.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن