پرسه زن, جولای 19, 2020: حوادث در Alle-Kiski دره

TribLIVE روزانه و هفتگی خبرنامه ایمیل ارائه اخبار شما و می خواهید اطلاعات شما نیاز به راست به صندوق پستی خود

توسط MASTERNEWSS در 29 تیر 1399

خود را سازمان غیر انتفاعی رفتن به جمع آوری کمک? ارسال اطلاعات به پرسه زن حداقل یک هفته پیش به vndnews@tribweb.com یا پرسه زن, اخبار دره اعزام 210 چوب سنت Tarentum PA 15084. لطفا یک روز شماره تلفن.


Oakmont اتاق بازرگانی پذیرش سفارشات نظامی بنر

این Oakmont اتاق بازرگانی حمایت نظامی زادگاه قهرمانان بنر برنامه اجازه می دهد تا قصبه ساکنان این فرصت را به افتخار اعضای خانواده است که به طور فعال در حال خدمت و یا انجام خدمت در ارتش است.

آگهی ها 18 x 36-اینچ, دو طرفه وینیل و شامل خدمات فرد به نام شاخه ای از خدمات دوره ای از سرویس ها و عکس. هزینه $175. مهلت درخواست Aug. 7.

برای جزئیات بیشتر تماس بگیرید 412-828-3238 یا ایمیل info@oakmont-pa.com.


کتابخانه محلی گروه تاریخ در حال حاضر باز وقت

محلی گروه تاریخ در جامعه کتابخانه Allegheny ولی در هریسون (آرکانزاس) در حال حاضر ارائه می دهد قرار ملاقات برای دسترسی به منابع کتابخانه.

قرار ملاقات ها در دسترس هستند از ظهر تا 4 بعد از ظهر روزهای دوشنبه و چهارشنبه و از ساعت 10 صبح تا ظهر, سه شنبه, پنج شنبه ها و جمعه ها. دسترسی در دسترس خواهد بود به تمام منابع تاریخ محلی از جمله یک کامپیوتر میکروفیلم خوان و تحقیقات شخصی کمک.

یک محدودیت وجود دارد از یک ساعت برای هر نفر روزانه. برای یک قرار ملاقات تماس 724-226-3491.


رایگان drive-در فیلم برنامه ریزی شده در Allegheny County

Allegheny County خانواده Drive-در سری فیلم ها از ویژگی های رایگان رانندگی در, فیلم, هر هفته در بویس پارک در آلو و Hartwood هکتار پارک در ایندیانا, شهرستان.

فیلم خواهد شد در غروب روز سه شنبه در بویس پارک ها و شنبه ها در Hartwood هکتار پارک.

فیلم این هفته خواهد بود "یخ زده 2," rated PG.


الک تفرج گلف به نفع خانه خدمات برنامه

این 25st سالانه Tarentum الک تفرج گلف به نفع خانه خدمات خواهد بود برنامه هفت. 12 در آپولو الک کشور باشگاه گلف Kiski Township.

این رویداد چهار مرد تقلا. تفنگ ساچمهای شروع خواهد شد در 1 p. m. هزینه است $75 در هر بازیکن; $300 در هر تیم.

برای کسب اطلاعات و یا ثبت نام تماس باب در 724-224-7652 یا 724-980-8819.


تقویم

Allegheny Township/Harrison/نیو کنسینگتون

جولای 31: ولی نقاط Family YMCA حمایت کریسمس در ماه جولای قرعه کشی برای تکمیل یک رول در هر یک از $20, $10 و 5 دلار خراش کردن بلیط. هزینه: $10 در هر فرصت. تعداد برنده خواهد شد گرفته شده از تاریخ 31 ژوئیه شب Pa. انتخاب-3 قرعه کشی. درآمد حاصل خواهد شد به نفع YMCA کمک های مالی برنامه. تنها 1000 بلیط فروخته خواهد شد. بلیط: توقف در هر یک از YMCA شاخه و یا بازدید vpfymca.org.

آپولو

آپولو منطقه تاریخی موزه جامعه است بازگشایی شد. ساعت 11 صبح تا 2 بعد از ظهر چهارشنبه ها و شنبه ها. صفحه نمایش فعلی ویژگی های سبکهای قدیمی اسباب بازی.

Brackenridge

Aug. 1: Pioneer شلنگ شرکت انجام خواهد شد نقاشی برای تفنگ خود باش live at noon در شرکت Facebook صفحه. برندگان اطلاع داده خواهد شد. بلیط ها هنوز هم در دسترس است. بلیط: ارسال پیام در Facebook صفحه.

Cheswick

چهار شنبه: Cheswick شورای اسلامی دیدار خواهد کرد در 7 بعدازظهر به صورت آنلاین در زوم.ما. دسترسی به اطلاعات خواهد شد ارسال شده در قصبه سایت. نظرات ممکن است ایمیل فرستاده شده به boroughsecretary@cheswick.us.

حنایی

یکشنبه: از Alle-Kiski دره تاریخی جامعه کک-Tique خواهد بود از سپیده صبح تا 1 بعد از ظهر در گاو کریک تور-Ed, معدن, سایت, کردن گاو نهر جاده. باران یا درخشش. بدون حیوانات خانگی مجاز است. کسانی که شرکت باید به دنبال دستورالعمل CDC. فضاهای: 30 $در هر ماه. فروشندگان ممکن است راه اندازی آغاز و در ساعت 9 صبح روز شنبه. پارکینگ: $3. جزئیات: fleatique82@gmail.com یا 724-224-0178

گوزن دریاچه منطقه مدرسه

شنبه: گوزن دریاچه هیئت مدیره مدرسه انجام خواهد شد یک جلسه ویژه آنلاین در 7:30 p. m. به آدرس وزارت امور خارجه وزارت آموزش و پرورش گروه بازگشایی طرح است. دسترسی به اطلاعات: deerlakes.net. به صورت صوتی, تماس 312-626-6799 در زمان جلسه.

لاور بارل

Aug. 1: یک پارکینگ گنجینه های فروش خواهد شد و از ساعت 8 صبح تا 2 بعدازظهر در کلیسای خدا 273 چستر دکتر فضاهای: $5. فضای رزرو: 724-335-4422 یا lbcog@hotmail.com

نیو کنسینگتون

پنج شنبه: جامعه لباس گنجه 1129 Kenneth Ave. جدید Kensington باز است از ساعت 10 صبح تا 1 بعد از ظهر روزهای شنبه و ساعت 11 صبح تا 1 بعد از ظهر روزهای دوشنبه. ماسک صورت مورد نیاز و حداکثر 25 نفر می تواند در یک زمان. کمک های مالی خوش آمدید.

دوشنبه: جدول رزرو پذیرفته شده برای کریسمس در ماه جولای صنایع دستی و فروشنده عادلانه تنظیم برای 10 صبح تا 3 بعد از ظهر در مخلوط کردن جامعه کافه 1011 بارنز سنت ماسک مورد نیاز است. جزئیات: Marcie, 878-302-3270

Aug. 1: St. John کلیسای ارتدوکس 150 Elmtree جاده است گرفتن سفارشات برای pierogi فروش. انتخاب خواهد شد تا از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر Aug. 1 در کلیسا اسلاوی جشنواره غذا. شامل انواع سیب زمینی و پنیر چدار, کلم ترش و پنیر. هزینه: $9 در ده. پیشرفت سفارشات تشویق کرد. سفارشات: 724-226-0942 یا saintjohnnewken@gmail.com

شمال آپولو

Aug. 29: شمال آپولو Volunteer Fire Department است که مصرف رزرو از کامیون مواد غذایی برای یک تظاهرات برنامه ریزی شده برای 4 تا 9 بعد از ظهر در آتش سالن 311 16th St. رزرو: nachief170@gmail.com

پارک

امروز: پارک های شهرستان ورزشکار باشگاه برگزار خواهد شد موسیقی شب از 7 تا 10 بعد از ظهر در باشگاه 1111 Shipman جاده ها است. های مورد علاقه خود را زهی ساز و آواز خواندن همراه. تنقلات در دسترس است. کاربران و مهمانان عزیز خوش آمدید. جزئیات: 724-845-2390

آلو

این آلو اموال اداره مالیات به روی عموم بسته است. پرداخت باید از طریق پست و یا کاهش یافته در جعبه نقره ای خارج از سازمان آب ساختمان در 4555 جدید تگزاس جاده ها است. لطفا محصور خود خطاب پاکت مهر اگر شما می خواهید یک رسید.


لغو و تغییرات

آپولو

Aug. 2: چرخ دستی از غرب پنسیلوانیا برنامه ریزی شده توسط آپولو منطقه تاریخی جامعه است لغو خواهد شد و دوباره در سال 2021.

ساقی

Aug. 28: ساقی کلاس مدرسه بالا از سال 1970 مراسم لغو شده است و موکول به آخر هفته Aug. 28, 2121 در Butler باشگاه کشور. وجود دارد در حال برنامه ریزی برای یک محله شب و تفرج گلف.

فورد شهرستان

Aug. 29: The Armstrong County روز کارگر رژه و قومی feastival استفاده هستند لغو شده است.

فریپورت

سپتامبر: سالانه سپتامبر توسط رودخانه جشنواره لغو شده است.

اکتبر: به فریپورت هالووین کارناوال لغو شده است.

هریسون

Aug. 22: شراب و جشنواره غذا برنامه ریزی شده در Burtner مجلس لغو شده است. هیچ تصمیمی در جشنواره برداشت شده است.

Kittanning

جولای 30 Aug. 2: قلعه آرمسترانگ عامیانه جشنواره لغو شده است.

Leechburg

Leechburg Volunbteer آتش شرکت یکنوع بازی شبیه لوتو است لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

سپتامبر. 19: سالانه صورتی روز جشنواره لغو شده است.

Leechburg کلاس دبیرستان از سال 1960 مراسم برنامه ریزی شده برای ماه اوت به تعویق افتاد تا Aug. 7, 2021.

Leechburg منطقه مدرسه منطقه

جولای 22: این Leechburg منطقه مدرسه جلسه هیئت مدیره لغو شد.

Oakmont

ریورویو جامعه عمل Corp. بسته است برای تمام فعالیت ها به جز صفحه اصلی تحویل وعده های غذایی. سوال: 412-828-1062

پارک تونشیپ

Oct. 3: نقدی سادگی باش اسپانسر شده از طرف فوقانی بارل و پارک های داوطلب آتش شرکت لغو شده است.

Saxonburg

سپتامبر. 12 و 13: این Saxonburg جشنواره هنرهای لغو شده است.

هفتگی معاشرت اصلی حوادث هستند لغو شده است. بازپرداخت خواهد شد به فروشندگان که امضا کردند.

اسپرینگدیل

Oct. 3: مونت کارلو شب برنامه ریزی شده توسط سندی دبیرستان دانش آموختگان لغو شده است. انجمن جلسات به حالت تعلیق درآمد تا اطلاع ثانوی.

سپتامبر. 12: اسپرینگدیل Volunteer Fire Department است موکول مه نقدی باش به سپتامبر. 12. زمان بلیط مفتخر خواهد بود در ماه سپتامبر و مترقی 50/50 کشیده خواهد شد. لطفا به بلیط خود را. سازمان آتش نشانی با تشکر از شما برای درک و حمایت شما و خواستار هر کس به ایمن ماندن.

سپتامبر. 13: صنایع دستی و فروشنده نمایشگاه لغو شده است.

غرب گوزن

غرب گوزن بازار کشاورزان لغو می شود.

تاریخ 31 ژوئیه و اوت. 1: West گوزن جامعه روز لغو شد.

Aug. 28: غرب گوزن پلیس نفع گلف تقلا بود که ممکن است 1 است موکول به اوت. 28 در پیتسبورگ شمال, زمین گلف, شهرستان ریچلند. هزینه: $85 در هر گلف باز است. فرم ثبت نام: اینجا را کلیک کنید.

غرب Leechburg

جولای 25: رنگ سبز شبدری مختلط 5K و شهر کوچک صدای بلند وقایع به میزبانی Semper Gratus هستند لغو شده است. برای بازپرداخت اطلاعات facebook.com/GratusCharity/.

Vandergrift

Aug. 9: این Festa Italiana لغو شده است.

آیا همسایه خود تماس بگیرید و بررسی کنید و یا از یک ماسک صورت یا مواد غذایی? پرسه زن می خواهد به رسمیت شناختن کسانی که در اطراف ما که در حال انجام اعمال کوچک از مهربانی برای دیگران در طول این زمان استرس زا. ارسال یک, یک پاراگراف توجه داشته باشید برجسته کسی و چگونه آنها را با کمک شما خانواده خود و یا سازمان خود را به پرسه زن در vndnews@tribweb.com.

دسته بندی: محلی | اخبار دره اعزامtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن