پرسه زن 14 ژوئن 2020: حوادث در Alle-Kiski دره

TribLIVE روزانه و هفتگی خبرنامه ایمیل ارائه اخبار شما و می خواهید اطلاعات شما نیاز به راست به صندوق پستی خود

توسط MASTERNEWSS در 25 خرداد 1399

خود را سازمان غیر انتفاعی رفتن به جمع آوری کمک? ارسال اطلاعات به پرسه زن حداقل یک هفته پیش به vndnews@tribweb.com یا پرسه زن, اخبار دره اعزام 210 چوب سنت Tarentum PA 15084. لطفا یک روز شماره تلفن.


 

غرب پنسیلوانیا پوشک بانک به توقف در Vandergrift

به عنوان بخشی از آن pop-up تور غرب پنسیلوانیا پوشک بانک توزیع رایگان پوشک از ساعت 11 صبح تا ظهر جمعه در شرق, مدرسه ابتدایی 420 فرانکلین Ave. Vandergrift.

برای اطمینان از پوشک به اندازه کافی در دسترس هستند, ثبت نام درخواست شده است با ارسال ایمیل خود نام تعدادی از کودکان و پوشک به اندازه info@wpadiaperbank.org.


امیدواریم مرکز به دنبال داوطلبان

این Alle-Kiski امید مرکز است که به دنبال افراد داوطلب وقت خود را.

مرکز ارائه خدمات حمایتی و فرصت هاي بهبود و جامعه آموزش و پرورش برای کمک به قربانیان خشونت خانگی و سوء استفاده است. آموزش رایگان است و می تواند تقریبا. وجود دارد بسیاری از انواع فرصت های در دسترس است.

برای جزئیات بیشتر تماس مریم در 727-224-1100.


رایگان کودکان را در وعده های غذایی توزیع شده در هریسون (آرکانزاس)

فضل United Methodist Church, Harrison, توزیع رایگان گرفتن و رفتن وعده های غذایی برای کودکان از ساعت 11 صبح تا ظهر روزهای هفته در کلیسا 1333 Freeport, جاده, Natrona ارتفاعات.

این برنامه بخشی از بچه ها غذا از شبکه.


PennDOT منتشر roadwork برنامه

PennDOT خدمه خواهد شد مشغول به کار در زمینه های زیر از Westmoreland County این هفته:

• LaBelle Vue جاده Allegheny Township: لوله و تعمیرات

• بالا Drennan جاده فوقانی Burrell: طرف dozing

• Craigdell جاده لاور بارل: ترک مهر و موم

رانندگان باید انتظار تاخیر و امکان تعطیلی در این مناطق است.


تقویم

Allegheny دره مدرسه منطقه

شنبه: Allegheny دره هیئت مدیره مدرسه را ملاقات خواهد کرد در 7 p. m. در Acmetonia مدرسه ابتدایی فروم 300 مروارید Ave. Cheswick.

بارل مدرسه منطقه

شنبه: بارل هیئت مدیره مدرسه انجام خواهد شد و دستور کار جلسه در 7 بعد از ظهر در دبیرستان هیئت مدیره اتاق Puckety کلیسا جاده لاور بارل.

Cheswick

شنبه: Cheswick شورای اسلامی انجام خواهد شد و در این جلسه به طور منظم در 7 p. m. در Cheswick Volunteer Fire Hall, 1411 صنوبر سنت آن دسته از شرکت خواسته تا با رعایت مناسب اجتماعی فاصله دستورالعمل.

گوزن دریاچه منطقه مدرسه

شنبه: گوزن دریاچه هیئت مدیره مدرسه برگزار خواهد شد جلسه به طور منظم در 7 p. m. آنلاین از طریق زوم.ما. ورود اطلاعات خواهد شد ارسال شده در منطقه سایت. به صورت صوتی دسترسی تماس 312-626-6799.

فریپورت

دوشنبه: Freeport ى جلسه هیئت مدیره برگزار خواهد شد یک جلسه عمومی در 7 p. m. در قصبه ساختمان 414 بازار سنت

هریسون

کتاب رها در جامعه کتابخانه Allegheny ولی در حال حاضر باز است. منظقه خدمات آغاز خواهد شد شنبه.

لاور بارل

دوشنبه: لاور بارل شورای اسلامی دیدار خواهد کرد در 7 p. m. تا حدی توسط تلفنی در شهر 2800 بتل سنت مشارکت عمومی از طریق نظر نوشته شده است تشویق و ترجیح داده است. نوشته شده نظرات باید ارسال از طریق ایمیل ما و یا ارسال آن به ایمیل colb@cityoflowerburrell.com 4 p. m. دوشنبه. دستور کار ارسال شده است وب سایت شهرستان و در ساختمان شهرداری. حضور فیزیکی توسط مردم محدود خواهد شد و موضوع به 6 پا فیزیکی فاصله. کسانی که شرکت باید پوشیدن یک ماسک صورت. کسانی که بدون مسائل که نیاز به توجه فوری به خواسته خودداری از حضور فیزیکی. عمومی نخواهد بود بستری فراتر از ظرفیت. هر کسی نیاز به کمک فوری باید تماس 724-335-9875.

سه شنبه تا جمعه: American Legion آشپزخانه باز خواهد شد برای بایگانی اطلاعات سفارشات از اعضا و مهمانان از 2 تا 7 p. m. در این پست 1100 حیات وحش تسلیم جاده ها است. برای منو بازدید facebook.com/post868/. سفارشات: 724-339-9417

Oakmont

شنبه: Oakmont ى جلسه هیئت مدیره انجام خواهد شد و جلسات عمومی در 7 بعد از ظهر در مجلس شورای شهرداری ساختمان 767 نبش پنجم هر کسی با یک ناتوانی که می خواهم برای حضور باید تماس قصبه در .412-828-3232.

شنبه: نجات دهنده کلیسای لوتری 1261 پنسیلوانیا Ave. میزبان Vitalant خون درایو از ساعت 9 صبح تا 2:30 بعدازظهر در کلیسای یاران سالن. قرار ملاقات ها توصیه می شود. قرار ملاقات: 724-822-0382 یا 877-258-4825 و یا بازدید Vitalant.org و استفاده از گروه کد C5300082.

پارک

شنبه: Barbeque شام فروخته خواهد شد از ساعت 11 تا 4 بعد از ظهر در پادشاه رستگاری تقدس کلیسا 1007 کاستر St., North Vandergrift. منو: نیمی دال دنده وعده غذایی 4-استخوان دنده غذا پا/ران وعده غذایی نیمی از مرغ غذا barbeque دال داغ ساندویچ سوسیس و دسر. طرف: غذاهای دریایی سالاد, سالاد ماکارونی, سالاد کلم پخته, لوبیا, ماکارونی و پنیر, لوبیا سبز و قندی yams. وعده های غذایی شامل دو طرف است. نقدی, اطلاعات برنامه: $kdhcbbq. پیشرفت سفارشات: متن, دی, 412-952-7768, کیمبرلی, 412-585-6497 یا پم 724-980-6054

پیتسبورگ

شنبه: Allegheny Valley فصل از زنان در کسب و کار شبکه را ملاقات خواهد کرد و در ساعت 8 صبح آنلاین. کسانی که شرکت می توانند یاد بگیرند که چگونه گروه پشتیبانی از رشد و موفقیت زنان در کسب و کار. رزرو مورد نیاز است. رزرو و ثبت اطلاعات: سوزان Kinger, 412-782-4848 یا skinger607@dollarbank.com

Saxonburg

یکشنبه: GFWC Saxonburg منطقه زن باشگاه در حال برگزاری مجازی, قرعه کشی یک کوه سبز پنجره مشبک/سیگاری barbeque گلوله و یک $125 گواهی هدیه به Thoma گوشت در بازار در Saxonburg. بلیط: 20 دلار. نقاشی خواهد بود یکشنبه در باشگاه Facebook صفحه . برای تهیه بلیط اینجا را کلیک کنید.

اسپرینگدیل

ژوئن 24: اسپرینگدیل Volunteer Fire Department پذیرش سفارشات برای take-و-پخت کارناوال پیتزا فروش. Pick-up: 3 تا 6 بعد از ظهر در مقابل آتش سالن 845 لینکلن سنت هزینه: پپرونی, $10; دشت $9, فقط پول نقد. سفارش مهلت: 3 p. m. 23 ژوئن. سفارشات: تماس بگیرید و یا متن 724-274-5090


لغو و تغییرات

آپولو

آپولو منطقه تاریخی جامعه موزه بسته است. آوریل 5 برنامه در مورد چرخ دستی است که موکول به در 6:30 p. m. Aug. 2 در WCTU ساختمان 317 N. خیابان دوم

آرنولد

پنج شنبه ها: خدمات عبادت در آرنولد برج لغو شد.

بل

ژوئن 20: صنایع دستی و فروشنده نمایشگاه برنامه ریزی شده در بل شهرستان Volunteer Fire سالن لغو شد.

فریپورت

جولای 1: بازگشایی لباس وزارت در Freeport, United Methodist Church, 211 چهارم سنت است به تعویق افتاد تا 1 جولای. جزئیات: 724-295-2476

سپتامبر: سالانه سپتامبر توسط رودخانه جشنواره لغو شده است.

هریسون

شنبه: به راشل کارسون دنباله چالش لغو شده است. بازپرداخت: ایمیل info@rachelcarsontails.org.

شنبه: این Burtner خانه توت فرنگی جشنواره لغو شده است. Burtner خانه مرمت جلسات جامعه هستند لغو شده و تا اطلاع ثانوی.

ژوئن 21: فوق العاده یکنوع بازی شبیه لوتو در سربازان جنگ های خارجی لغو شده است. جزئیات: لورن 412-537-5934

هریسون

Aug. 22: شراب و جشنواره غذا برنامه ریزی شده در Burtner مجلس لغو شده است. هیچ تصمیمی در جشنواره برداشت شده است.

Kittanning

جولای 30 Aug. 2: قلعه آرمسترانگ عامیانه جشنواره لغو شده است.

Leechburg

سپتامبر. 19: سالانه صورتی روز جشنواره لغو شده است.

Leechburg کلاس مدرسه بالا از سال 1953 مراسم برنامه ریزی شده در ماه ژوئن لغو شده است.

Leechburg کلاس دبیرستان از سال 1960 مراسم برنامه ریزی شده برای ماه اوت به تعویق افتاد تا Aug. 7, 2021.

Oakmont

ریورویو جامعه عمل Corp. بسته است برای تمام فعالیت ها به جز صفحه اصلی تحویل وعده های غذایی. سوال: 412-828-1062

Saxonburg

سپتامبر. 12 و 13: این Saxonburg جشنواره هنرهای لغو شده است.

هفتگی معاشرت اصلی حوادث هستند لغو شده است. بازپرداخت خواهد شد به فروشندگان که امضا کردند.

اسپرینگدیل

سالانه اسپرینگدیل جشنرژه و آتش بازی هستند لغو شده است.

اسپرینگدیل دبیرستان دانش آموختگان جلسات به حالت تعلیق درآمد تا اطلاع ثانوی. مونت کارلو شب برنامه ریزی شده برای مارس 25 موکول شده است به Oct. 3.

سپتامبر. 12: اسپرینگدیل Volunteer Fire Department است موکول مه نقدی باش به سپتامبر. 12. زمان بلیط مفتخر خواهد بود در ماه سپتامبر و مترقی 50/50 کشیده خواهد شد. لطفا به بلیط خود را. سازمان آتش نشانی با تشکر از شما برای درک و حمایت شما و خواستار هر کس به ایمن ماندن.

سپتامبر. 13: صنایع دستی و فروشنده نمایشگاه لغو شده است.

Tarentum

جولای 3: اجلاس شلنگ استقلال روز آتش بازی لغو شد.

غرب گوزن

غرب گوزن بازار کشاورزان لغو شد این سال است.

تاریخ 31 ژوئیه و اوت. 1: West گوزن جامعه روز لغو شد.

Aug. 28: غرب گوزن پلیس نفع گلف تقلا بود که ممکن است 1 است موکول به اوت. 28 در پیتسبورگ شمال, زمین گلف, شهرستان ریچلند. هزینه: $85 در هر گلف باز است. فرم ثبت نام: اینجا را کلیک کنید.

Vandergrift

Aug. 9: این Festa Italiana لغو شده است.

آیا همسایه خود تماس بگیرید و بررسی کنید و یا از یک ماسک صورت یا مواد غذایی? پرسه زن می خواهد به رسمیت شناختن کسانی که در اطراف ما که در حال انجام اعمال کوچک از مهربانی برای دیگران در طول این زمان استرس زا. ارسال یک, یک پاراگراف توجه داشته باشید برجسته کسی و چگونه آنها را با کمک شما خانواده خود و یا سازمان خود را به پرسه زن در vndnews@tribweb.com.

دسته بندی: محلی | اخبار دره اعزامtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن